Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Regulator usmeravanja vazduha u kabini

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 EmptyUto Jan 08 2013, 20:46

Čitam ja i lepo sam ti odgovorio !
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 EmptyUto Jan 08 2013, 21:39

dzony00 ::
Auuu pa nisam baš toliko pametan a ni obavešten.Vidi Daewoo(danas chevrolet,da li ?) u grupaciji GM u kojoj su i OPEL,VAUHAL,CHEVROLET,HOLDEN,...plus zajednički projekti sa drugim proizvođačima i prodaja nekih delova i sl.
Tada dolazimo do one priče da neki deo od drugog auta odgovara.Ne znam da li dužina kabela igra ulogu u protoku struje (sumnjam) ali prvenstveno su tako napravljeni da 1) ih možemo staviti lepo i poklopiti zaštitnim poklopcem 2) Lakše je za skidanje sa svećica i vraćanje 3) Ušteda u materijalu kod izrade kablova.
A napisao sam ti da je reč o radu motora !!!Kod naših motora imaš 4 klipa i 4 svećice 2 klipa idu dole i usisavaju a druga 2 sabijaju smesu kod njih dolazi do paljenja (svećice),.... to je sveto pismo kod SUS motora i zato moraju i svećice da rade po tome.
+1
Duzina kabla je takva da se ne bi desio zajeb,znaci da je bitno gde koji kabal ide.I to je super i jednostavno resenje i eliminise se mogucnost greske.Stvar je u paljenju gde koja ide.Mozes imati i kablove od 5m i opet je bitno gde koja ide zbog paljenja ali taa dosta vise moras da gledas da se ne zeznes,ovako ne znam kako bi covek pogresio?I zasto se o ovome uopste polemise?

Ivane vidis da i radan sumlja na svoj vakum.Kada si vec stavio sve dobro i sve radi napravi jedan video gde je koja povezana da imaju i ostali ako hoces....
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 EmptySre Jan 09 2013, 15:34

Ne znam hoće li video biti dobro rešenje ili nešto drugo ali reši ćemo to ovih dana!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 EmptySre Jan 09 2013, 18:50

Evo kako je kod mene -vakumske cevcice.Los snimak ali videce se valjda
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 EmptySre Jan 09 2013, 19:53

Teško je video snimkom to dočarati zato sam ti i reako da ću probati nešto bolje da smislim.A trenutno sam i u škripcu sa vremenom.Ali bi će uporan sam ja.Nego kakv sam to filter video ??Plastični za gorivo???
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 EmptySre Jan 09 2013, 21:33

Ucinilo ti se.Uzasan mi je rezervoar vec 2 puta cistio dizne oporavio sam na benzin ali rdja ucinila svoje.Pa sam ja stavio i predfilter fradov,trenutno sam u fazi menjanja rezervoara
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 EmptySre Jan 09 2013, 21:47

Da metalni je rezervoar koji korodira kada nema u njemu goriva barem 1/4 do 1/3 što se tiče rđe.Više benzina u rezervoaru (bez vode) daje mu duži životni vek.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 EmptyČet Jan 10 2013, 07:03

Ja pre nego sto sam uzeo auto nije vozeno na benzin par godina,dalje znas....Nego da ne ofujemo vise u ovoj temi.Dajte i vase prikaze vakumskih cevcica
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 EmptyUto Jan 15 2013, 19:30

Evo napravio sam slike -video mi se čini da je teže ,plava je problem ne mogu joj nikako prići aparatom od instalacije.
Evo linka : [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Regulator usmeravanja vazduha u kabini
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Termostat i protok vazduha u kabini
» Buka u kabini
» Tacuma - usmerivač vazduha za grejanje/hladjenje u kabini?
» Tacuma problem sa paljenjem
» Dnevnik moje nubire karavan 1,6 16V SX 1998-problemi i sta je radjeno da se otklone,sve o mojoj nubiri

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: