Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Regulator usmeravanja vazduha u kabini

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptySub Jan 05 2013, 14:28

Pozdrav svima pre svega. Imam jedan mali problem, pa ako neko ima iskustva da mi pomogne.
Naime, iz cista mira je prestalo sa radom regulacija odnosno usmeravanje vazduha u kabini. Ni jedan motorcic ne odradjuje posao, i klapne se uopste ne pomeraju.
Na onom regulatoru kod kasetofona koj ima tri tockica, prvi za toplo hladno radi, jer je na sajli, drugi tockic za biranje smera vazduha okrece se normalno ali se ne desava nista i trci tockic za brzinu ventilatora radi normalno. I imam ono dugmence za cirkulaciju vazduha u kabini, to kad pretisnem upali se lampcica, ali klapna kao i sve ostale ne odradjuju posao.
Rasturio sam kod kasete sve, gledam al nista cudno ne vidim. Rasturio sam i taj regulator kod kasetofona i on mi deluje sasvim normalno.
Ne znam sta je problem i sto ne rade klapne?
Pretpostavljam da oni motorcici rade na principu vazduha koji dobija verovatno negde iz motora. Gledam i pod haubom i nista cudno ne primecujem...
Ima li neko nekakvu ideju sta moze da bude?

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptySub Jan 05 2013, 16:01

O ymaju nema te dugo na forumu.Nisi payio na casu hehehe.Pazi-sto se tice usmerivaca ima nekoliko tema a i ja sam pisao u mojoj.KOd mene je bui problem gde god da okrenem ne reaguje a cuje se sistanej kada se usmerava.E sad ja nisam siguran o kakvim motorcicima pricas,jer ono sto sam ja video je da to radi na principu vakuma,i da mozes da probas onu oprugu sto gura prekidac da malo istegnes da bude nategnutije,ili ti je otisao onaj crni deo kao gumica iza tockica.Proveri i stanej vakuma da nije negde pustilo crevo mada ako uopste duva onda ok.A sto se tice klapne koja zatvara unutrasnji vazduh taj problem nisam imao ali mogu biti samo dve stvari ili je elektronika na samoj tabli ili je elektromotor koji otvara i zatvara klapnu.Ako ne napravis usmerivac ne gine ti kupovina druge cele konzole jer niko nece da ti proda sam prekidac iako ti je on problem vec celu konzolu-tablu.A i motor mozes zameniti .
Kren prvo da namestis usmerivac a ako ne mozes onda menjas konzolu(ako vakumske cevcice rade ok) i onda bi trebalo da resis usmerivac a mozda i klapnu(ako je problem do same konzole) a ako resis usmerivac a klapna ti i dalje ne radi mozda je bolje da skines i odneses nekom elektricaru da ti popravi.Cena konzole je oko 1500-2000
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptySub Jan 05 2013, 16:05

Problem je u vakumu... uopste ne cujem da sisti vazduh... Odakle dolazi taj vakum? Sta mu je izvor?
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptySub Jan 05 2013, 16:49

Proveri da nisu,od vibracija i truckanja,spala ova vakum creva,koja se ne primete na prvi pogled.
-Nalaze se iza usisne grane,ispod filtera za benzin koji sam,za ovu priliku,sklonio rukom u stranu,da bi ih slikao i idu na razvodnik za klapne.
Regulator usmeravanja vazduha u kabini Razvodnik-vakum-creva

I ovo vakum crevo koje ide skroz dole ispod dva paralelna creva koja ulaze u kabinu i idu na mali hladnjak za grejanje kabine.
Regulator usmeravanja vazduha u kabini Vakum-crevo-ispod-creva-

Ako je neko spalo,odseci od gumice,koja spaja plasticno vakum crevo sa metalnom cevcicom na mestu gde treba da stoji 3-4 mm,da bi tesnije naislo na istu i ne bi spadalo.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptySub Jan 05 2013, 17:01

E, super, hvala na odgovoru, provericu ovo odma ujutru, posto je vec uvatio mrak. Inace na prvoj slici sto se vide ova dva creva sto su na vrhu, njih sam i ja uocio danas i mislim da su na svom mestu, ali sad vidim da tu ima i neko trece crevo sa strane, to moram da proverim. A i na drugoj slici ova mala cevcica sto ulazi u kabinu pored ova dva velika creva isto nisam spazio danas, tako da i to moram da pogledam.
Definitivno ce biti kod mene problem taj vakum, jer njega uopste nema. A znam lepo da se to cuje da sisti i tako dalje.

Hvala na ovim slikama!
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptySub Jan 05 2013, 17:06

I meni je to bocno sa strane spalo,pa mi neke klapne nisu radile.Pozz
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptySub Jan 05 2013, 17:40

Ovo je to bocno vakum crevo koje se ubada sa strane sa prve slike.
Regulator usmeravanja vazduha u kabini 2012-10-19-150330
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptySub Jan 05 2013, 19:23

Zakici bas lepo pojasnio.Obavezno proveri i 2 creva koja idu gde ti je fillte kabine jedno ima slovo S i mislim da ima veze gde koje stoji
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptySub Jan 05 2013, 21:20

Da da da, kontam sve... jedva cekam da ujutru odma proverim sve ovo i javljam kakva je situacija.
Drugo stvarno ne znam sta bi moglo da bude, ali definitivno nema vakuma ne cuje se sisti vazduh u onim crevima u kabini kod klapni i tako dalje...
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 09:37

Jeste li namestili? Otvarač zatvarač radi prilično jednostavno bez vakuma ne radi, možeš čuti zvuk dolazi od prkidača-izbornika gde zelite da vam duva .Tu kada prebacujete treba da čujete tiho šištanje prilikom toga ako ga nema ona je negde u prekudu dovod.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 10:51

Izludecu... nisam nasao kvar... mada sada opet gledam ove slike, i gledam kako su koje cevcice gde namestene. Cini mi se da nisu bas kao na ovim slikama.
dzony00, definitivno nema vakuma u onom prekidacu izborniku. Pretpostavljam da se kvar krije negde pod haubom.
Bilo bi mi pomocno ako mozete da uslikate na ovoj gore usisnoj grani gde idu one tri cevcice... posto sumnjam na jednu stvar, a to je da sam pre 10ak dana kod majstora radio zamenu dihtunga glave, pa se bojim da nije nesto pogresno pokacio posle. Doduse nisam odma primetio da ne rade klapne....
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 12:26

Definitivno sam sada siguran da majstor nije vradio crevca na svoja mesta nego ih je totalno pomesao. Molim Vas za pomoc oko ovoga da vratim na svoja mesta.
Evo pogledajte sliku koju sam slikao i stavio ovde na jednoj temi kada je to jednom korisniku bilo potrebno. Dakle prvobitno su ova tri crevceta ovako stajala kod mene:
Regulator usmeravanja vazduha u kabini Capturecyh

A pogledajte sada kakav je raspored trenutno namesten, gde se definitivno vidi da crevca nisu na svojim mestima gde bi trebalo da budu:

Regulator usmeravanja vazduha u kabini DSC00815



Jel primecujete razliku izmedju creva broj 1. i 2. na slikama kako ne idu u istim smerovima.
Na drugoj slici je trenutno stanje i to je ono sto nije dobro, a prva slika je od pre godinu ipo dana i to bi trebalo tako da namestim.
Ono sto sada ne znam a molim vas za pomoc jeste kako da ih prespojim na svoja mesta.

Crevo broj 2. treba da se udene tamo kod filtera za pumpu gde je broj 1. Al onda ne znam gde treba broj 1. da se udene. I drugo ne znam sta treba da bude ubodeno gde sada zavrsava broj 2. Mislim pogledajte kako je to samo bezveze premosteno sa jedne na drugu stranu ovog sistema?!?!

Na prvoj slici se vidi da crevo 1. ide negde ka filteru kabine, al ne znam gde treba? I vidi se da crevo 2. ide kod filtera pumpe gore u onaj uredjaj (ne znam cemu sluzi...).

Molim Vas ako neko moze da slika i da pomogne kako ovo treba pravilno da se spoji.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 14:16

Evo jos jedne slike, i u poredjenju sa slikama koje je postavio Zakici vidi se da kod mene nije takav raspored.

Regulator usmeravanja vazduha u kabini DSC00816


Kod mene crevo broj 1 sa ove slike ide bocno u onaj uredjaj, a kod Zakici koliko se vidi sa slike ide gore levo na poklopac onog veceg uredjaja (a kod mene se tu nalazi jedno od creva koje ide u filter kabine).
Crevo broj 2 sa ove slike kod mene umesto da ide na to bocno mesto, ono ide skroz negde ispod ove usisne grane.

Gde kod vas idu ova creva, na koja mesta se spajaju???
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: vakum vazduh iz usisnika   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 15:42

Da ima mnogo cevčica svaka ima svoju funkciju ,sigurno je da majstor nije lepo složio vodove a dali dobro sumnjam.Reci kako ti radi motor i kako se ponaša.Tačnu šemu povezivanja imaš u "Uputstvu" ako nemaš i nemožeš naći mogu potražiti i poslati ti taj deo,ali mislim da će ovo biti dovoljno.Da bi ti bolje razumeo ja sam trakom u boji obeležio oba kraja pa će ti biti jasno gde koja cevka vodi a i to ti mogu reći sa ulaza tri cevke jedna je deblja duplo to je "plavo obeležena".Ja mislim da je tebi bitna "crveno obeležena" ona ide do filtera klime.Dosta mi je teško bilo slikati jer počinje mrak-nemam svetla a i ometa me dosta creva od TNG instalacije.

Slika 01 Vidiš sve tri cevke na usisnoj grani

[You must be registered and logged in to see this link.]

Slika 02 Ulaz i izlaz kod Filtera kabine vidiš crveno obelezenu dole...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Slika 03 Vidiš žuto obeleženu oba kraja...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Slika 04 Vidiš plavop obelezenu izlaz i ide tu dole kod usisne grane teško mi je da slikam mnogo ima creva...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Slika 05 Ovo ti je sa druge strane usisne grane ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo vidi šta ovo može da ti pomogne pa se čujemo nadam se ćeš uspeti.
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Kako    Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 15:43

Kako slike stavljate da se vide ?...Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 16:10

dzony00 ::
Kako slike stavljate da se vide ?...Hvala.

Odes na sajt Dodaj.rs,kliknes na "pregled",nadjes sliku koju dizes,dupli levi klik na sliku,kliknes na "dodaj",kopiras sencenjem link iznad kojeg pise "kod za forum" i nalepis u poruci.Kada je previzualizujes,ona ce se videti.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 16:20

Druze hvala na ovim slikama, vec vidim greske u pocetku. Kod mene dakle u filter kabine ne ide ni jedna od ovih 3 cevcica a trebalo bi ''crvena'' i ona ide dole u S oznaku.
Reci mi onda gde ide ova gornja cevka iz filtera kabine?

I reci mi sa tvoje 5. slike gde su krajevi ovih drugih cevki?

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Cimg3409640x480
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 16:39

Joj ivane pa sada vidim na tvojoj slici ono crevo srednje od tri ti si ga obeležio kao 2 tebi ide na drugu stranu usisne grane a treba da ide u Kabinski filter.Eto rešen problem.Kod mene na slici je crveno obeležen.I..m majstora koji ti je to radio nek izvine bez ljutnje kako je to uradio?
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 16:58

Pa jel vidis... ali mislim da nije samo problem u tome... jer pazi sada...
Ako ja taj deo ubodem u filter kabine, gde cu onda onaj iz filter kabine? Iz mog filtera kabine sada ide jedna cevka koja ide direktno u kabinu pored ona dva debela creva za vodu a drugo crevo ide u onaj mali rezervoar il kako se vec zove. A ne bi trebao tu da ide, tu treba da dodje nesto trece...
Sve mi je pomesano, nista nije na svom mestu!

Zato molim za jos malo pomoci da samo utvrdim gde idu i ostale cevke. Na primer gde idu one dve cevke sto su u filter kabini? jedna dakle ide na usis to je ova crvena, a ona druga cevka iz filtera gde ona ide?

I ove tri cevke sa ove slike gde one zavrsavaju?
Regulator usmeravanja vazduha u kabini Razvodnik-vakum-creva


Moram ovo bukvalno iznova da prepakujem jer nista nije na svom mestu ubodeno.

Meni motor radi odlicno, ali je ovim bukvalno odsecen odvod vakuma za kabinu, za klapne...
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 16:58

Evo baš da probam i evo bolje slike...

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Cimg3409-640x480

Proba ću da pogledam sada ali napolju je već mrak pa ne obećavam,ako ne uspem sada sutra ti se javljam.
PS.Šta znaš o curnju na ventil dekni i njenom dihtungu..???
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 17:24

ivan85_zmaj ::
Definitivno sam sada siguran da majstor nije vradio crevca na svoja mesta nego ih je totalno pomesao. Molim Vas za pomoc oko ovoga da vratim na svoja mesta.
Evo pogledajte sliku koju sam slikao i stavio ovde na jednoj temi kada je to jednom korisniku bilo potrebno. Dakle prvobitno su ova tri crevceta ovako stajala kod mene:
Regulator usmeravanja vazduha u kabini Capturecyh

A pogledajte sada kakav je raspored trenutno namesten, gde se definitivno vidi da crevca nisu na svojim mestima gde bi trebalo da budu:

Regulator usmeravanja vazduha u kabini DSC00815



Jel primecujete razliku izmedju creva broj 1. i 2. na slikama kako ne idu u istim smerovima.
Na drugoj slici je trenutno stanje i to je ono sto nije dobro, a prva slika je od pre godinu ipo dana i to bi trebalo tako da namestim.
Ono sto sada ne znam a molim vas za pomoc jeste kako da ih prespojim na svoja mesta.

Crevo broj 2. treba da se udene tamo kod filtera za pumpu gde je broj 1. Al onda ne znam gde treba broj 1. da se udene. I drugo ne znam sta treba da bude ubodeno gde sada zavrsava broj 2. Mislim pogledajte kako je to samo bezveze premosteno sa jedne na drugu stranu ovog sistema?!?!

Na prvoj slici se vidi da crevo 1. ide negde ka filteru kabine, al ne znam gde treba? I vidi se da crevo 2. ide kod filtera pumpe gore u onaj uredjaj (ne znam cemu sluzi...).

Molim Vas ako neko moze da slika i da pomogne kako ovo treba pravilno da se spoji.

Kod mene jedinica crevo ide na filter kabine slovo S,dvojka crevo (srednje) ide ispod brisaca kod filtera pumpe na mesto gde je tvoja jedinica,a crevo iznad S na filteru kabine ide mi dole pored ona dva paralelna debela creva koja idu na mali hladnjak.
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 17:34

Zaboravio sam reci,sa druge strane usisne grane,gde se zavrsavalo dvojka (srednje) crevo,meni je zacepljeno,a sve mi normalno radi.Probaj tako,mislim da ce ti resiti problem.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 17:58

Htedoh ja da ti snimim sutradan ali dzoni je ovo lepo obelezio.Dzoni slike stavljas ako uzmes kod za forum pa postavis.A mozes ovako kako si ti stavljao samo klikni na ikonicu gde je slicica i tu iskopiraj link
Regulator usmeravanja vazduha u kabini Untitled
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 17:59

Sve sam skontao sto se tice ove leve strane i to nece biti problema. Jedino sada da utvrdim sta je sa ovom desnom stranom usisa, tu ima ona dva cilindra i samo da vidim koju ulogu igraju oni i kako se oni povezuju. I iza usisa ima onaj rezervoarcic, da skontam sta na njega dolazi i odakle.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini EmptyNed Jan 06 2013, 18:00

Regulator usmeravanja vazduha u kabini Razvodnik-vakum-creva

Recite mi ova tri creva sa ove slike gde su im drugi krajevi kako se ono povezuje? Jos mi ovo fali da rastumacim...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Regulator usmeravanja vazduha u kabini   Regulator usmeravanja vazduha u kabini Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Regulator usmeravanja vazduha u kabini
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Termostat i protok vazduha u kabini
» Buka u kabini
» Tacuma - usmerivač vazduha za grejanje/hladjenje u kabini?
» Tacuma problem sa paljenjem
» Dnevnik moje nubire karavan 1,6 16V SX 1998-problemi i sta je radjeno da se otklone,sve o mojoj nubiri

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: