Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tacuma 1.6 Problem sa prikazivanjem brzine kretanja km-h i predjenom kilometrazom

Ići dole 
AutorPoruka
Mile026
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.02.2024

Tacuma 1.6 Problem sa prikazivanjem brzine kretanja km-h i predjenom kilometrazom Empty
PočaljiNaslov: Tacuma 1.6 Problem sa prikazivanjem brzine kretanja km-h i predjenom kilometrazom   Tacuma 1.6 Problem sa prikazivanjem brzine kretanja km-h i predjenom kilometrazom EmptyNed Apr 21 2024, 20:56

Pozdrav ! Zna li neko odakle Tacuma 1.6 benzin 2006 god. dobija podatke za brzinu kretanja ? Da li od nekog ABS senzora ili VSS ( senzora na menjacu ) ? Naime , na tabli mi ne pokazuje brzinu kretanja, kao ni predjenu kilometrazu .... zamenio sam VSS senzor na menjacu , stavio novu instrument tablu, problem je ostao isti.... proveravao sam zice na abs senzorima , one su ok.... ove 3 zice na vss senzoru tesko da mogu da proverim da li su u prekidu jer su bas nepristupacne za proveru , a i ne znam gde ide njihov drugi kraj u onom snopu.... Dijagnostika koju imam DELPHI ne podrzava kotrolu instrument table i abs senzora ..... Ima li neko neku ideju ?
Nazad na vrh Ići dole
 
Tacuma 1.6 Problem sa prikazivanjem brzine kretanja km-h i predjenom kilometrazom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tacuma 1,6 16v Problem pali se chek lampica, gasi se ,promenjen MAP senzor usisne grane,obrtaji motora kada skinem nogu sa gasa padaju i ugasi se.REsen problem 90%
» Tacuma problem sa paljenjem
» Tacuma 2.0. 2001.g problem sa strujom
» Ler gas skakuce- Tacuma 1.6
» problem sa istrument tablom tacuma 1.6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: