Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ne signalizira da su otvorena vrata

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
karingornji
Početnik
Početnik
karingornji


Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.04.2011

ne signalizira da su otvorena vrata Empty
PočaljiNaslov: ne signalizira da su otvorena vrata   ne signalizira da su otvorena vrata EmptySre Feb 27 2013, 20:29

Pre nekog vremena sam primetio da se kada otvorim vrata na kolima u pitanju je nubira I 1,6,ne cuje zvuk niti se pale lampice na instrument tabli kao upozorenje da su vrata otvorena. Zvuk da pojas nije vezan se cuje. Pricao sa majstorom on mi rece da je otisao modul vrata,on to ne bi menjao, pa ako neko od vas zna gde se nalazi taj modul, da mi objasni da vidim da li mogu nesto sam da uradim. Hvala
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

ne signalizira da su otvorena vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: ne signalizira da su otvorena vrata   ne signalizira da su otvorena vrata EmptySre Feb 27 2013, 21:22

Zar nemas prekidac za vrata?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

ne signalizira da su otvorena vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: ne signalizira da su otvorena vrata   ne signalizira da su otvorena vrata EmptyČet Feb 28 2013, 16:58

Pa sto ne probas prvo prekidac?Opet se ponavljam za nubiru gledajte moju temu jer sam ja vecinu stvari popravio ili zamenio.Izmedju ostalog i to imas na strani 4 [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

ne signalizira da su otvorena vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: ne signalizira da su otvorena vrata   ne signalizira da su otvorena vrata EmptyČet Feb 28 2013, 17:05

Pa ima verovatno 4 prekidaca,neverujem da je svaki rikno
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

ne signalizira da su otvorena vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: ne signalizira da su otvorena vrata   ne signalizira da su otvorena vrata EmptyČet Feb 28 2013, 19:00

i to sto kazes.Mozda je kontakt skini tablu pa ocisti kontakte vidi je li do nje.T o te ne kosta nista da probas sam.
Nazad na vrh Ići dole
karingornji
Početnik
Početnik
karingornji


Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.04.2011

ne signalizira da su otvorena vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: ne signalizira da su otvorena vrata   ne signalizira da su otvorena vrata EmptyČet Feb 28 2013, 21:47

izvinjavam se svima sto se nisam pre javio, ali bio sam zauzet, tek sad sam stigao, sto se tice prekidaca, video sam to ranije na tvojim postovima megasp , to si tamo lepo uradio i objasnio, sva cetiri skinuo ocistio nista se nije promenilo,zaboravio sam da pomenem kada se vrata otvore svetla u kabini se uredno upale, kada zatvorim ugase, a kontakte na instrument tabli bih rado proverio usput zamenio i sijalicu koja ne radi,probao sam dva puta, ali i pored objasnjenja koje si stavio u postu megasp, nisam uspeo, kada izvadim ona dva srafa i probam da izvucem tablu napolje, nema sanse kao da je neko zalepio, probao sam i da zavucem safciger, i da guram u donji pa u kontra gornji ugao, ali nece da mrdne. Probacu jedan dan ponovo, kad otopli i budem imao vremena.Za sada niko ne pominje modul vrata?

U svakom slucaju hvala svima na idejama
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

ne signalizira da su otvorena vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: ne signalizira da su otvorena vrata   ne signalizira da su otvorena vrata EmptyPet Mar 01 2013, 07:22

iskreno ne znam bas kako izgleda taj modul za vrata.Inace da li pisti kada ostanu svetla ukljucena.Mozda je samo zvucnik onaj otisao.Ali opet pre ce biti taj modul jer zvucnik samo pisti a tebi nece ni na vratima tj na tabli da prikaze otvorena vrata.Male sanse da je crkao zvucnik i lampice u isto vreme.Proveri sve kontakte,ako imas nekoga sa delovima blizu idi pa zameni na licu mesta vidi je li do toga.Mislim na otpad ne bi trebalo da je skupo.
Nazad na vrh Ići dole
karingornji
Početnik
Početnik
karingornji


Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.04.2011

ne signalizira da su otvorena vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: ne signalizira da su otvorena vrata   ne signalizira da su otvorena vrata EmptyČet Apr 11 2013, 18:08

opet sam dugo bio odsutan i sa foruma (posao) zvucni signal, da nisam vezao pojas, da su svetla ukljucena radi cuje se, svetlo u vozilu se pali kada su vrata otvorena, jedino se ne pali lampica na instrument tabli koja pokazuje da su vrata otvorena, kao sto sam vec pisao majstor rece da je u pitanju modul vrata, ja ne znam gde se nalazi, a pravo da kazem nisam pitao ni njega, sad neki dan za prvi maj probacu ponovo da izvadim instrument tablu i vidim da nije u pitanju sijalica. hvala vam svima javljam kad uradim sta je bilo i kako sam to resio
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

ne signalizira da su otvorena vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: ne signalizira da su otvorena vrata   ne signalizira da su otvorena vrata EmptyČet Apr 11 2013, 18:51

Pa znaci sve radi kako treba samo ti je crkla sijalica izgleda.Inace kod vecine ako ne i svakome pokazuje otvorena i vrata i gepek zajedno,pa nemoj da se cudis ako vidis
Nazad na vrh Ići dole
karingornji
Početnik
Početnik
karingornji


Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.04.2011

ne signalizira da su otvorena vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: ne signalizira da su otvorena vrata   ne signalizira da su otvorena vrata EmptySub Apr 13 2013, 16:31

skinuo instrument tablu, nije tako tesko, kad krene, zamenio jedinu sijalicu koja je pregorela, to je to, medjutim ispostavilo se da je to sijalica koja opominje da nije vezan pojas, sutra cu probati da ocistim kontakte i proverim jos jednom sijalice,
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

ne signalizira da su otvorena vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: ne signalizira da su otvorena vrata   ne signalizira da su otvorena vrata EmptySub Apr 20 2013, 13:34

Koji auto imaš?Auto-Struja tj. elektrika je baš zeznuta stvar i baš se ne uplićem više nego znam srećom imam dobrog majstora kad zatreba baš.Prvo ako sam te razume rekao si da ti svira pored lampice upozorenja kada pojas nije vezan ??Kod mene samo sija lampica (nubira II).Zvučni signal se javlja kada su ti ostala svetla upaljena i kada ti je ključ u bravi a vrata otvorena.Barem je tako kod mene.U nekoj od tih sitacija trebalo bi da se čuje ako da onda je sa zvučnikom sve OK.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ne signalizira da su otvorena vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: ne signalizira da su otvorena vrata   ne signalizira da su otvorena vrata Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ne signalizira da su otvorena vrata
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» daewoo leganza 2.0 cdx
» Dnevnik moje nubire karavan 1,6 16V SX 1998-problemi i sta je radjeno da se otklone,sve o mojoj nubiri
» Otvaranja vozacevih vrata
» OTKLJUCAVANJE - SUVOZACEVA VRATA
» Spojler gepek vrata Leganza

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: