Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Otvaranja vozacevih vrata

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Zexon
Početnik
Početnik
Zexon


Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.10.2014
Godina : 28

Otvaranja vozacevih vrata Empty
PočaljiNaslov: Otvaranja vozacevih vrata   Otvaranja vozacevih vrata EmptyČet Okt 30 2014, 20:59

Naime, imam problem sa onom da nazovem kvakom iznutra na vozacevim vratima. Nesto mi se sjebalo i ne mogu da otvorim, nego ko magarac guram ruku kroz prozor kad hocu da izadjem.  glavom u zid Sad me zanima da li moram skidati ceo tapacirung ili mogu nekako samo onu crnu plastiku oko te kvake? Nemam neka iskustva, prvi mi je auto, a i nema u porodici ko da mi pokaze. Ipak se bojim malo da sam skidam pa posle da ne mogu da vratim, a ne bih bas ako ne moram da idem kod majstora za to. U pitanju je Nubira 1999god.  Hvala Vam unapred!  affraid
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Otvaranja vozacevih vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvaranja vozacevih vrata   Otvaranja vozacevih vrata EmptyČet Okt 30 2014, 21:24

Skines crnu plastiku oko rucke i sve srafove i skines tapacir i vidi gde ti zapinje pa vidi  resi da li neku drugu sipkicu ili sta vec pravi problem...
Nazad na vrh Ići dole
Zexon
Početnik
Početnik
Zexon


Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.10.2014
Godina : 28

Otvaranja vozacevih vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvaranja vozacevih vrata   Otvaranja vozacevih vrata EmptyČet Okt 30 2014, 21:27

Megasp ::
Skines crnu plastiku oko rucke i sve srafove i skines tapacir i vidi gde ti zapinje pa vidi  resi da li neku drugu sipkicu ili sta vec pravi problem...
Ma cimao sam danas tu plastiku k'o blesav... Probacu sutra preko dana opet da uradim nesto...
Nazad na vrh Ići dole
Zexon
Početnik
Početnik
Zexon


Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.10.2014
Godina : 28

Otvaranja vozacevih vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvaranja vozacevih vrata   Otvaranja vozacevih vrata EmptyČet Okt 30 2014, 22:58

Nisam imao mira, pa sam veceras skinuo tu plastiku nekako. Pukla mi je ona plastika iznutra koja drzi dodji deo onog takoreci klina koji drzi samu bravu da ne ide levo desno. Sad bi mi trebala cela ta plastika koja je iznutra, pricvrsena za vrata. Zna li neko nekog ko ima to da proda?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Otvaranja vozacevih vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvaranja vozacevih vrata   Otvaranja vozacevih vrata EmptyPet Okt 31 2014, 09:19

Pa drzi se na zabice ,pogledaj u prodavnice i delovi imas tamo kontakte ovih sto rasturaju strance,|Prvi put sam polako sve,a sad tapacir se  skida za nekih 1 min do minut ipo  bravo
Nazad na vrh Ići dole
Zexon
Početnik
Početnik
Zexon


Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.10.2014
Godina : 28

Otvaranja vozacevih vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvaranja vozacevih vrata   Otvaranja vozacevih vrata EmptySub Nov 01 2014, 17:02

Ma smrt lepak zakon Smile Danas sam sve zavrsio, kao novo...  party_15
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Otvaranja vozacevih vrata Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvaranja vozacevih vrata   Otvaranja vozacevih vrata Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Otvaranja vozacevih vrata
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» daewoo leganza 2.0 cdx
» Dnevnik moje nubire karavan 1,6 16V SX 1998-problemi i sta je radjeno da se otklone,sve o mojoj nubiri
» OTKLJUCAVANJE - SUVOZACEVA VRATA
» ne signalizira da su otvorena vrata
» Spojler gepek vrata Leganza

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: