Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 daewoo leganza 2.0 cdx

Ići dole 
+2
Oggy
joca
6 posters
AutorPoruka
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

daewoo leganza 2.0 cdx Empty
PočaljiNaslov: daewoo leganza 2.0 cdx   daewoo leganza 2.0 cdx EmptyČet Sep 23 2010, 05:49

ne snalazim se bas al ok.pitanje: sta je iznad kon.table na sredini skroz napred odma ispod vetrobrana kao da je neki senzor ili vec sta....
Nazad na vrh Ići dole
Oggy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 40
Datum upisa : 18.06.2010

daewoo leganza 2.0 cdx Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza 2.0 cdx   daewoo leganza 2.0 cdx EmptySub Okt 02 2010, 07:13

Senzor svetla(sunca) za digitalnu klimu...Bar na Evandi.
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

daewoo leganza 2.0 cdx Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza 2.0 cdx   daewoo leganza 2.0 cdx EmptySub Okt 02 2010, 15:24

Moguce Smile Leganca ima digitalnu klimu... Mada senzor za temperaturu mu je na samoj kontrolnoj tabli klime. On se aktivira kada se klima podesi na automatski rad.
Nazad na vrh Ići dole
borcham
Početnik
Početnik



Broj poruka : 19
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Nis

daewoo leganza 2.0 cdx Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza 2.0 cdx   daewoo leganza 2.0 cdx EmptySub Apr 23 2011, 15:07

Pošto sam svež vlasnik leganze trebaju mi neki saveti od iskusnijih vlasnika.
!. Gde vam stoji skazaljka temperature vode kada motor dostigne radnu temperaturu.

daewoo leganza 2.0 cdx Img4019d

2. Ako nemam regulator jačine osvetljenja instrument table, da li ono ide sada automatski preko senzora sunca. Zna li neko kako je na evandi.

daewoo leganza 2.0 cdx Img4020c

3, Noću šta sve od oznaka na kontroli klime svetli. Kod mene svetle samo AUTO i OFF

daewoo leganza 2.0 cdx Img4037zu

4. Kako da skinem ECM. Hteo bih konektore da pošpricam WD-om. Problem predstavlja

daewoo leganza 2.0 cdx Picture4xk

6. A evo slike motora. Ako vidite nešto čudno vičite.

daewoo leganza 2.0 cdx Img4045l
daewoo leganza 2.0 cdx Img4044c
daewoo leganza 2.0 cdx Img4043h
daewoo leganza 2.0 cdx Img4041b
daewoo leganza 2.0 cdx Img4040w
daewoo leganza 2.0 cdx Img4039q
daewoo leganza 2.0 cdx Img4047m
Nazad na vrh Ići dole
Oggy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 40
Datum upisa : 18.06.2010

daewoo leganza 2.0 cdx Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza 2.0 cdx   daewoo leganza 2.0 cdx EmptySub Apr 23 2011, 18:54

borcham ::
Pošto sam svež vlasnik leganze trebaju mi neki saveti od iskusnijih vlasnika.
!. Gde vam stoji skazaljka temperature vode kada motor dostigne radnu temperaturu.
Isti je opseg(50-125C) na Evandi, stoji 2-4mm ispod sredine, ima vise podeoka, po jos jedan izmedju svake, pa malo iznad onog pre sredine Wink

2. Ako nemam regulator jačine osvetljenja instrument table, da li ono ide sada automatski preko senzora sunca. Zna li neko kako je na evandi.
Na Evandi ima dodatni regulator (kod tebe prikazano kao slobodno mesto pored nivelacije farova) za jacinu, ne mogu se setim kako ali menja osvetljaj...probacu da obratim paznju.
EDIT:-Obratio, po startovanju automobila osvetljenje predjene kilometraze, sata i klime je valjda preko senzora. Po ukljucenju poz\svetala se podesava regulatorom...Uglavnom promeni se intenzitet.


3, Noću šta sve od oznaka na kontroli klime svetli. Kod mene svetle samo AUTO i OFF
Svetle svi dugmici. Los ti je kontakt ili crkla sijalica(LED) sto ih osvetljava
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

daewoo leganza 2.0 cdx Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza 2.0 cdx   daewoo leganza 2.0 cdx EmptyNed Apr 24 2011, 18:37

malo ispod sredine je radna temperatura.jacinu svetla table ne mozes da regulises.ecm nisam skidao nikad pa ti ne mogu dati pravi odgovor.displej klime tako hoce da svetli zbog losih i prljavih kontakata na dzekovima,daje ili prepoznaje samo on tj aut ili off.a na motoru nissam nasao nista neobicno.
Nazad na vrh Ići dole
Mali_Marko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.05.2013
Godina : 31
Lokacija : sremska mitrovica

daewoo leganza 2.0 cdx Empty
PočaljiNaslov: Vrata   daewoo leganza 2.0 cdx EmptyNed Jun 23 2013, 10:38

zna li neko gde da iscupam ono govno sto mi pisti kad otvorim vrata strasno me nervira!?
Nazad na vrh Ići dole
Mundor
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.11.2011

daewoo leganza 2.0 cdx Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza 2.0 cdx   daewoo leganza 2.0 cdx EmptyNed Jun 23 2013, 12:46

Mali_Marko ::
zna li neko gde da iscupam ono govno sto mi pisti kad otvorim vrata strasno me nervira!?
Skini plastiku ispod volana samo je povuci jer je na žabice i u levom gornjem uglu do vrata je taj plastični pištavac u kutijici, a možeš ga videti i ako izvadiš plastični potenciometar za farove i osvetljavanje table.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





daewoo leganza 2.0 cdx Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza 2.0 cdx   daewoo leganza 2.0 cdx Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
daewoo leganza 2.0 cdx
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» klima i ostali dugmicic
» Daewoo Leganza
» Daewoo Leganza 2.0 cdx
» daewoo leganza&evanda
» Daewoo leganza- kljuc

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: