Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?

Ići dole 
+6
kostas79
Megasp
Chevy
mihailo
Gordiljo
zakici
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyNed Nov 18 2012, 12:29

Od kako se pojavila potreba za grejanjem kabine,bilo da se osuse stakla ili da se zagreje kabina,javlja se neprijatan miris antifriza.To se desava samo kada je prekidac okrenut na crveno (da greje) a na plavo se nista ne oseca.Na soferki se pojavljuje maglicasta masna skrama koja se tesko skida,a najcesce se samo razmaze brisanjem.Sumnjam da mi ili curi mali hladnjak ili creva na njemu nisu stegnuta ili su pukla,pa mi treba pomoc da znam odakle da krenem.Hvala puno unapred. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gordiljo
Početnik
Početnik
Gordiljo


Broj poruka : 30
Datum upisa : 29.07.2012
Godina : 45
Lokacija : Novi Sad

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyNed Nov 18 2012, 20:21

Creva mozes lako da proveris,imas dva sto idu na mali radijator iliti hladnjak kabine,ako znas gde ti se nalaze?. Verovatno ti je procureo,to vidi u kabini da li ti pusta,mora pokazati. Probaj sa nekim aditivom mmozda zacepi ako nije velika rupa. A sto se tice prilaska maltene treba cela tabla da se skine da bi mu prisao ili da cupas pa da polomis plastike. Sizifov posao druze a sve se bojim da I mene ceka nebi li napravio grejanje
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyNed Nov 18 2012, 21:18

Sumnjao sam da nije lak posao.Najgore je sto nemam predstavu ni gde se nalazi hladnjak kabine.Da li bi mogao da mi objasnis gde da pocnem sa pretragom,jer verovatno ostavlja mokar trag u kabini,koji do sada nisam primetio.
Nazad na vrh Ići dole
Gordiljo
Početnik
Početnik
Gordiljo


Broj poruka : 30
Datum upisa : 29.07.2012
Godina : 45
Lokacija : Novi Sad

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyNed Nov 18 2012, 22:46

Na leganzi je na sredini konzole,u pravcu menjaca,vidi se sa suvozaceve strane,sagnes se skroz dole I videces,nalazi se kao u nekoj plasicnoj crnoj kaseti,ako curi trebalo bi da pokaze u kabini,bar ja tako. Mislim. Podigni patosnice tj podvrni tepih pa pogledaj i sa suvozaceve strane a i sa vozaceve do papucice za gas. Njega fizicki ne mozes videti od maske u kojoj se nalazi da znas
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyPon Nov 19 2012, 18:34

Hvala ti puno na pomoci.Sutra cu da ozbiljnije pogledam povodeci se tvojim uputstvima.A za vikend cu da zasucem rukave i da pokusam da saniram to curkanje.
Nazad na vrh Ići dole
Gordiljo
Početnik
Početnik
Gordiljo


Broj poruka : 30
Datum upisa : 29.07.2012
Godina : 45
Lokacija : Novi Sad

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyPon Nov 19 2012, 21:34

Srecno druzr i da uspes da resis.
Nazad na vrh Ići dole
mihailo
Početnik
Početnik
mihailo


Broj poruka : 15
Datum upisa : 29.10.2012
Lokacija : rk

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptySre Nov 21 2012, 21:22

skoro sigurno je procureo mali hladnjak ili ti radijator u kabini. isti problem sam i ja imao sa mojom bivsom omegom, sipao sam aditiv i nista. stakla su se stalno maglila i osecao se miris antifriza. u to vreme sam dosta putovao kolima i posle voznje sam bio malaksao i uspavan verovatno od isparenja.takodje ispod tapacirunga kod suvozacevih nogu bilo je mokro. na kraju sam zamenio radijator i sve je normalno funkcionisalo.jos jedna informacija sto sam cuo od nekih prijatelja koji su sipali aditiv u rashladnu tecnost:da je curenje prestalo ali vise nisu imali grejanje u kolima. nadam se da sam ti pomogao mada prognoza nije sjajna.
Nazad na vrh Ići dole
mihailo
Početnik
Početnik
mihailo


Broj poruka : 15
Datum upisa : 29.10.2012
Lokacija : rk

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptySre Nov 21 2012, 21:27

i jos nesto da dodam i mene ceka verovatno zamena tog radijatora posto mi je grejanje skroz slabo. takodje negde na forumu je vec bilo reci o problemima sa grejanjem.
Nazad na vrh Ići dole
Gordiljo
Početnik
Početnik
Gordiljo


Broj poruka : 30
Datum upisa : 29.07.2012
Godina : 45
Lokacija : Novi Sad

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptySre Nov 21 2012, 23:01

Ja sam moje grejanje u leganzi juce resio.ispustio antifriz,zatim napunio sistem vodom. Usuo adtiv kada je motor postigao radnu temperaturu,odradio tako pola sata. Kada se malo ohladio ispustio sve na hladnjak i isprao vodom pod pritiskom dva tri puta pa onda raskacio creva od malog radijatora nabio crevo od vode i pod pritiskom ispirao naizmenicno u oba smera na oba creva na radijatoru. Sve vratio na mesto i operacija uspela pacijenat preziveo i grejeeee ko manit sto bi rekla moja baba:)
Nazad na vrh Ići dole
mihailo
Početnik
Početnik
mihailo


Broj poruka : 15
Datum upisa : 29.10.2012
Lokacija : rk

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyČet Nov 22 2012, 14:33

koje sredstvo si sipao? ja sam prosle godine to odradio, cini mi se sa abbro-vim aditivom ali nista posebno se nije desilo. kad kola stoje u mestu i na leru kao da greju, ali cim krenem negde dalje cvrc skoro nista ne greje.Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 134767
Nazad na vrh Ići dole
Gordiljo
Početnik
Početnik
Gordiljo


Broj poruka : 30
Datum upisa : 29.07.2012
Godina : 45
Lokacija : Novi Sad

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyČet Nov 22 2012, 18:15

Mislim da je rapidovo,zaboravio sam naziv,proizvedeno je u USA, 300ml zuta bocica, 320 din. Meni greje I na leru i u voznji i to dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyČet Nov 22 2012, 18:19

Znas kako, ako ti greje u leru kad postigne radnu temparaturu, a kad krenes da vozis hladno ti duva to ti je verovatno do termostata. Ja imam problem kad mi postigne radnu temparaturu greje fino, ali kad krenem negde tipa autoputem spusti mi temparaturu na ispod 30 stepeni i onda mi duva mlako. Jel ti je temparatura non stop na radnoj kad se ugreje motor?
Nazad na vrh Ići dole
Gordiljo
Početnik
Početnik
Gordiljo


Broj poruka : 30
Datum upisa : 29.07.2012
Godina : 45
Lokacija : Novi Sad

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyČet Nov 22 2012, 18:45

I tebi je druze izgleda zacepljen radijator,ako ti duva mlako iliti nikako u voznji a radna temperatura ti opada u voznji sto je normalno, 99 posto nije termostat. A to ti je lako proveriti,ako ti pali ventilatore kada postigne radnu temperaturu termostat ti je ok,znaci da otvara I da radi kako treba sto posto
Nazad na vrh Ići dole
Gordiljo
Početnik
Početnik
Gordiljo


Broj poruka : 30
Datum upisa : 29.07.2012
Godina : 45
Lokacija : Novi Sad

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyČet Nov 22 2012, 18:54

Bar ja tako mislim,po iskustvima koje sam imao sto se toga tice. Probaj prvo njega ocisti i isprati,nista te ne kosta a jeftinije ces proci.
Nazad na vrh Ići dole
mihailo
Početnik
Početnik
mihailo


Broj poruka : 15
Datum upisa : 29.10.2012
Lokacija : rk

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyPet Nov 23 2012, 18:18

probaću još jednom sa nekim aditivom, a termostat je 100% ok
Nazad na vrh Ići dole
Gordiljo
Početnik
Početnik
Gordiljo


Broj poruka : 30
Datum upisa : 29.07.2012
Godina : 45
Lokacija : Novi Sad

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyPet Nov 23 2012, 18:53

Valjda ces uspeti da ga ne moras skidati.
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyUto Nov 27 2012, 18:04

Evo najzad da Vam se javim.Naime magljenje soverke i neprijatan miris u kapini od antifriza mi je sugerisao da sto pre odradim zamenu ili reparaciju malog hladnjaka.Raspitao sam se kod par majstora koliko bi me izneo taj posao,uz mrstenje i uveravanje koliko je to obiman posao,cene su se kretale 50-60e za ruke + oko 3000 din za deo ako ga nadjem ili da se poruci pa stize za dva dana,a lepog vremena jos samo par dana,pa sam resio da sam probam da ga odradim uz pomoc Manual za dewoo nubiru.
-Prvo sam ispustio antifriz na cepu hladnjaka koji sam jedva nasao,nalazi se u samom donjem desnom uglu hladnjaka,stojeci ispred auta gledajuci prema soferki,ispod donjeg debelog creva hladnjaka.
-Zatim iz kanala,ili kao ja,lezeci ispod dizalicom malo odignutog prednjeg dela kola,raskaciti creva,koja paralelno nailaze nacevcice radijatora,ali malo izdalje da se ne bi okupali antifrizom.E onda krenuti iznutra.Preporucujem da slikate svaku krupniju radnju da bi imali podsetnik kada vracate nazad delove jer ne radimo ovo svaki dan.
-Skinuti kasetu za rukavice koju drze dva srafa na donjoj strani i dva unutar kasete,vide se kada se otvori kaseta u gornjim coskovima.Slicno se skida i plastika sa vozaceve strane.
-Da bi ste prisli srafovima koji drze Radio-cd,drzac za case,regulator grejanja i ventilacije i pepeljari,morate zaglaviti manji srafciger 4-5 mm u dubinu sastava plastike i tapacirunga i guranjem srafcigera u stranu izvaditi plasticni obrub.Samo slobodno jer se drze na zabicama koje lako izlaze iz proreza,pa se nece polomiti plastika.
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 2012-11-24-120211
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 2012-11-24-120227
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 2012-11-24-115920

-Skinuti navedene delove,a zatim i limeni mosac na kojem su bili i raskaciti plasticne konektore.
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 2012-11-27-091740

-Skinuti vakume svih klapni,svaki se drugacije kaci za osovinicu klapne pa se ne moze pogresiti kada se budu vracali.
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 2012-11-24-132225

-Informacije radi,ovo je vakum klapne za unutrasnju ventilaciju i grejanje.Nalazi se iznad klime,ispod kasete za rukavice.
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 2012-11-27-091816

-Odfrafiti srafove sa srednjeg i donjeg dela kasete sa malim hladnjakom,a donji skroz odstraniti da bi omogucio srednjem delu da se otvori i omoguci vadjenje radijatora.Donjem delu treba odsrafiti sve vidljive srafove i jedan koji se ne vidi,a trebalo mi je sat vremena da ga nadjem,koji se nalazi sa zadnje strane pri sredini uz sam lim sa zvucnom izolacijom.Jedino kratkim krstakom se moze odsrafiti i to sa suvozaceve strane.
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 2012-11-27-103941

-Mrdajuci i vuci koso prema gore izvuci mali hladnjak napolje.
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 2012-11-27-124022

-I evo vinovnika mojih nedaca.
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 2012-11-27-124208

Na moju veliku srecu i radost,mali hladnjak nije curio,nego je popustilo pertlovanje na cevcicama za dovod i odvod rashladne tecnoti.Uzeo sam dva cekica i udarajuci jedan o drugi,a ne sa jednim,da bi obezbedio udarac uvek na zeljenom mestu dopresovao sediste cevcice i gotov posao.
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 2012-11-27-143159

-Ovako izgleda unutrasnjost kola kada se vadi mali hladnjak.
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 2012-11-27-124256

-Isprao sam mali hladnjak prvo kroz jednu a posle kroz drugu cevcicu i tako naimenicno par puta radi sigurnosti,vratio sve kako je bilo,trudeci se da mi ne ostane viska delova i srafova.Usuo sam prvo vodu,provozao 10-tak km,i kako je sve bilo u redu,ispustio vodu i usuo G12 50%/50% dest.vode.
-Dosta truda,ogoljenih i izgrebanih ruku,ali je vredelo.Ako neko zeli da pokusa mozda ce mu pomoci moja iskutva. Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 315501 Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 117947 Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 233109
Veliki podrav svim forumasima.

dejahoon likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyUto Nov 27 2012, 19:47

Lep tu tutorijal,realno treba jedno posle podne odvojiti za ovo.Inace i ja imam nubiru 98 god karavan mada nije ni bitno isto je napred sve.Uf ja sam ima dosta problema sa autom ali isto tako su i resavani kada se stvore finansijski u slovi pa baci pogled mozda ti bude nesto zanimljivo.Pohvala za trud,i realizaciju nadam se da necu moju rasturati greje dobro.Na kolima me jako zivcira pokazivac temparature jer oscilira i to je standardni kvar kod nubira
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyUto Nov 27 2012, 21:23

Hvala.Treba jedno poslepodne za rasturanje i jedno za sklapanje,a posto brzo pada mrak,trebalo mi je tri popodneva.Od kada imam nubiru pratim sve sto se desava na forumu,jer sam voljan uciti i razmenjivati iskustva.U ovo ludo vreme finansija je malo pa svaku pomoc i savet rado prihvatam.Pratim sve teme posebno one sa vise stranica,jer su one odraz zainteresovanosti ljudi.Pa tako i tvoja tema od 21 stranice su mi dosta pomogle pa nisam morao da otvaram novu nego sam nalazio resenja strpljivim iscitavanjem.
-I meni se nesto slicno desava sa pokazivacem temperature,dok je hladan motor pokazuje realno temperaturu kako se greje motor.Kada dostigne radnu temperaturu,zalepi kazaljku na maksimum do kraja.U pocetku sam uplasen,izlazio iz kola i dizao haubu misleci da je prokuvala ali srecom nije.Vec neko vrene tragam zbog cega je to tako.Moje misljenje je da mozda nema dobru masu.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptyUto Nov 27 2012, 21:58

Ma to je boljka na nubirama .Ja sam vadio da vidim ima li sta ali ne mogu da rasklopim ceo sat.Probaj kad ode na max udari cvrgu preko table nakd se vrati i radi.Ja sam zvao ove za polovne delove i pitao imas li koju rashodovanu tablu?Sto treba ti pokazivac temparature?Jeste.Nemam svi traze to.

Ma moze da se sredi sigurno,nego me strah da ne zeznem jos gore kad nemam rezervnu mada kada nadjem vremena skinucu tablu da vidim opet.Sad je skidam za 2 minuta,ispraksirao sam se,Lepo sto si slikao rad,vidis ja sam recimo skidao konzolu menjao sijalice i usmerivac vazduha a nisam znao da je tu hladnjak,znam da je negde ispod table ali nisam znao tacno gde.Dok radi i ne caprkam.Voleo bih kad bi imao neko blize pa da uporedimo nubire da vidimo sta kojoj fali.E mozes li ako te ne mrzi kad budes dokon da slikas hladnjak klime i kuda idu creva cisto da vidim jer meni nesto fali na hladnjaku i da okacis u mojoj temi,postavio sam tamo pitanje.Hvala,poz party_15
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptySub Dec 08 2012, 15:02

Svaka cast na trudu!!!! Nadam se da je i na lanosu slicno, posto mi se otkacila sajla, a i zapusio sam mali hladnjak jer sam sipao ono malo s...nje za zaptivanje hladnjaka, a ono mi zaptilo sve Laughing
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptySub Dec 08 2012, 17:05

Ne znam tacno kako je na lanosu ali verujem da su slicne kabine,a princip je isti.Neces verovati,pre skidanja malog hladnjaka intenzitet grejanja i duvanja na skali od 1-10 bio je oko trojke,naravno uz obavezan neprijatan miris zagrejanog antifriza koji je isparavao.Sada je,po meni cista 10-ka,ali sam morao obiti oko hladnjaka okamenjeni aditiv za zapusavanje rupica,oprati i produvati sace sa spoljne strane,da lakse prolazi vazduh kroz njega da bi grejao kabinu.Bio je pun prasine i paucine pa je vazduh tesko prolazio kroz njega.Srecno sa skidanjem hladnjaka. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptySub Dec 08 2012, 17:29

Juce sam,cekajuci da se zagreje auto da idem na posao,malko preterao sa volumenom na radio-cd-u,jer sam hteo da vidim koliko gruva.Odjednom je zanemeo.Pomislio sam da je crko ali sam se setio da kada sam ga skidao radeci malom hladnjaku,video osigurac od 10a na samom kucistu radia.Promenio sam ga i opet imam muziku.
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? 2012-11-24-121139


Poslednji izmenio zakici dana Sub Dec 08 2012, 19:45, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptySub Dec 08 2012, 19:28

Uglavnom je tako ja imam pionir i isto je tako 10a ,a imas i osigurac za napajanje radia na kutiji sa osiguracima pored noge(leve vozaceve).
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? EmptySub Dec 08 2012, 20:15

Meni se desava da zanemi, al dva puta sam ga isto popravio. Skinuo sve osigurace pored leve noge, proverio ih i iste vratio na mesto i proradio. Nisam ni jedan osigurac menjao samo sam cistio, al ne znam dal je moguce da je do toga?!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?   Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ?
» Pukla plastika na hladnjaku
» Grejac kabine - hladnjak
» Nubira loše radi na malom broju obrtaja
» crevo za vodu grejaca kabine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: