Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ? Empty
PočaljiNaslov: Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ?   Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ? EmptySre Okt 30 2013, 18:17

Daewoo Nubira 2 a mislim da je isto ili slično i na jedinici za trojku ne znam možda.Zamenio sam kabinski filter skunuo poklopce usisnika izduvao očistio ,bilo je zaista mnogo smeća .To isto smeće pravi problem kod grejanja i hlađenja -slabije greje i hladi.Sad je dobro ali čujem  u kabini u ventilatoru ( ja mislim) da ima nešto tog smeća(smeće- lišće,iglice od jela-najviše njih ,prašina,...) Moram izbegavati takva mesta za parkiranje gde sve to pada na auto a i time u usisnik.E sad kako da otvorim sistem u autu gde je ventilator i da očistim ga ???


Poslednji izmenio dzony00 dana Sre Nov 20 2013, 21:14, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ?   Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ? EmptyNed Nov 03 2013, 17:49

Niko ne zna ???!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ?   Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ? EmptyNed Nov 03 2013, 19:55

Нико не мења кабински филтер (филтер климе) ?? Нисте чистили канале ваздушне у кабини или вентилатор ?'' Даево Нубира 2 ???
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ?   Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ? EmptyPet Nov 22 2013, 10:19

Месец дана и нема никог ,разочаран сам зар нико не мења кабински филтер ,чисти систем од прљавштине.?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ?   Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ? EmptyNed Nov 24 2013, 19:16

Muka radti i skoro niko ne radi ni na jednm autu osim zamene filtera.Skines pretinac iliti fioku i ispod trazis kako da skines ventilator a moras da skines sve plastike.A da bi skinuo sve plastike moras da skines celu prednju stranu da bi prisao svim srafovima.Valjda sada znas sto niko to i ne radi.A ako hoces ista da uradis ja bih to ovako.Otvoris haubu i skones filter klime i ostavis otvoreno.Iz kabine kompresorom produvas  i izlazi ti lisce tamo kuda je i uslo,a ventilator skines fioku i kroz klapnu za otvaranje zatvaranje sto regulise unutrasnji vazduh u kabini malo produvas i to kompresorom a posle stavis sredstvo za cisscenje klime ima na njemu uputstvo i toliko od mene.Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ?   Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prekidaci za elektricne prozore
» Zamena filtera Klime
» Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?
» jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora?
» Dzek na kucistu filtera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: