Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Grejac kabine - hladnjak

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gogy
Početnik
Početnik
Gogy


Broj poruka : 41
Datum upisa : 08.01.2013
Godina : 40
Lokacija : Svilajnac

Grejac kabine - hladnjak Empty
PočaljiNaslov: Grejac kabine - hladnjak   Grejac kabine - hladnjak EmptyPon Feb 04 2019, 10:35

Poz drugari,imam problem sa hladnjakom iznenada je procureo,izbacio mi svu tecnost ,dobro je da nisam isao na neki dalji put,e sad pitanje je posto majstori, niko nece ispod 50e da zameni pa čak i skplje naplacuju, gde se on tacno nalazi jer cu najverovatnije ja da se zezam sa tim (ne pada mi napamet 50e+ da dam za ruku),jel je bas iza radija takoreci u srdini ili ide malo na desnu stranu,ako je neko skidao neka napise da ne lutam mnogo kad rasturam tablu.hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
daba974
Početnik
Početnik
daba974


Broj poruka : 32
Datum upisa : 18.11.2016
Godina : 49
Lokacija : Инђија

Grejac kabine - hladnjak Empty
PočaljiNaslov: Re: Grejac kabine - hladnjak   Grejac kabine - hladnjak EmptyPet Feb 15 2019, 17:59

Поздрав Gogy, 

напишите тачно који је моделаутомобила у питању, па да Вам пошаљем шему, и слике скидања табле и радијатора....
Nazad na vrh Ići dole
Gogy
Početnik
Početnik
Gogy


Broj poruka : 41
Datum upisa : 08.01.2013
Godina : 40
Lokacija : Svilajnac

Grejac kabine - hladnjak Empty
PočaljiNaslov: Re: Grejac kabine - hladnjak   Grejac kabine - hladnjak EmptyPet Feb 15 2019, 20:08

Model je iz 2000 godine sa velikim farovima.
Super ako imas semu bas sam hteo sutra da krenem da rasturam,hvala unapred bravo
Nazad na vrh Ići dole
Gogy
Početnik
Početnik
Gogy


Broj poruka : 41
Datum upisa : 08.01.2013
Godina : 40
Lokacija : Svilajnac

Grejac kabine - hladnjak Empty
PočaljiNaslov: Re: Grejac kabine - hladnjak   Grejac kabine - hladnjak EmptySre Feb 20 2019, 09:23

Pošto sam zamenio hladnjak evo da napišem post da se kod Nubire ne skida komplet tabla nego samo dodnji deo kod menjača ,znači koplet plastika i mora jedan deo u sredini gde je držač za čaše,radio da bi se bolje videli dva šrafa koji se tu nalaze,u sutini hladnjak se nalazi u jednoj kutiji koja je veoma zeznuta za skidanje,ima dva šrafa iza jedva prstupačna ali uz malo muke i pogrebanih ruku uspeo sam da zamenim i ugradim novi tako da ukoliko se neko odluči da sam menja neka slobodno pita sta nije jasno,imam i sliku gde se tačno nalazi.Srećno!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Grejac kabine - hladnjak Empty
PočaljiNaslov: Re: Grejac kabine - hladnjak   Grejac kabine - hladnjak Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Grejac kabine - hladnjak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Grejanje
» Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?
» crevo za vodu grejaca kabine
» kiler grijanja kabine
» Ventilacija kabine bučna

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: