Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji

Ići dole 
+11
dixy
lanossx
joca
zeks
dalibor76
bokilava
pajun
metrocop
serhio011
ivan85_zmaj
Radan
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 3 EmptyČet Feb 02 2012, 22:09

dusankoplic ::
kod mene je počelo na isti način da se manifestuje da bi se na kraju ti simptomi pojačali i ispostavilo se da je u pitanju bobina, završilo se tako što jednog dana nisam uspeo da upalim auto

Takodje ali nije meni nego mom burazeru kada sam mu dao auto tj neki senzor od bobine i deo bobine pa svecica nije radila tj bacala varnicu u pravom trenutku trzanje i onda kada je crklo nije se upalio.
Nazad na vrh Ići dole
Cvija
Početnik
Početnik
Cvija


Broj poruka : 18
Datum upisa : 26.09.2011

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 3 EmptyNed Maj 13 2012, 11:11

serhio011 ::
mozda sam ja uneo zabunu pominjuci sprej za ciscenje karburatora al' sa njim se najbolje ocisti i usisna grana koju ima lanos , razbije svu onu masnocu i garez a pogledaj i [You must be registered and logged in to see this link.] ocisti mu sve od poklopca vazdusnog filtera do usisa i koliko god mozes i usis , neces mu naskoditi , a kupovinu odlozi dok dijagnostika ne pokaze sta je ako ciscenje ne pomogme Wink
OD PRILIKE JE U OVOME PROBLEM!!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Problem pri vožnji na benzin
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Par starih-novih problema sa Ler gasom
» Problem sa ler gasom
» MALI PROBLEM SA LER GASOM

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: