Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 MALI PROBLEM SA LER GASOM

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
PELA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.01.2011

MALI PROBLEM SA LER GASOM Empty
PočaljiNaslov: MALI PROBLEM SA LER GASOM   MALI PROBLEM SA LER GASOM EmptyUto Jan 04 2011, 15:51

Imam mali problem sa ler gasom, u pitanju je Lanos 1.5 sekvent plin, dešava mi se ponekad na semaforu dok čekam, kao da izgubi kontinuitet ler gas odnosno oscilira i kad treba da krenem ja dam gas i on mi se ugasi a to slično mi se dešava kad parkiram auto pa namotam pun volan isto mi se ponekad ugasi, kao da se smanji ler gas sam od sebe i neće odmah da prihvati gas kada pritisnem papučicu???
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

MALI PROBLEM SA LER GASOM Empty
PočaljiNaslov: Re: MALI PROBLEM SA LER GASOM   MALI PROBLEM SA LER GASOM EmptyUto Jan 04 2011, 17:22

Jel se to desava samo na plinu ili i na benzinu?
Verujem da bi trebalo da posetis nekog majstora. Mozda je potrebno samo da dostuleje malo ler gas. Mislim da to mozda mozes i sam na isparivacu.
Nazad na vrh Ići dole
PELA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.01.2011

MALI PROBLEM SA LER GASOM Empty
PočaljiNaslov: Re: MALI PROBLEM SA LER GASOM   MALI PROBLEM SA LER GASOM EmptySre Jan 05 2011, 08:07

S'obzirom da vozim na gas( na benzin samo dok mi ne prebaci na gas) ne znam kako bi se ponašao na benzinu ali nije mi se dešavalo ni u tom periodu dok vozim na benzin. imam sekvencionalni gasni uređaj pa ne znam baš smem li ja da čačkam po njemu. Znači da odem kod majstora za gas.... ok!
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

MALI PROBLEM SA LER GASOM Empty
PočaljiNaslov: Re: MALI PROBLEM SA LER GASOM   MALI PROBLEM SA LER GASOM EmptySre Jan 05 2011, 09:59

Pa nesto slicno se desavalo i kod mene, pa je majstor na isparivacu malo odvrnuo i sad radi ok. Ali najbolje i najsigurnije ti je da odes da to neko strucan odradi.
Meni se isto desavalo da ler gas bude mali pa da mi se gasi auto kad stanem i tako dalje...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MALI PROBLEM SA LER GASOM Empty
PočaljiNaslov: Re: MALI PROBLEM SA LER GASOM   MALI PROBLEM SA LER GASOM Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
MALI PROBLEM SA LER GASOM
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Problem sa ler gasom
» Problem sa gasom
» problem sa ler gasom ?
» Mali tuning lanos-a
» problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: