Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji

Ići dole 
+11
dixy
lanossx
joca
zeks
dalibor76
bokilava
pajun
metrocop
serhio011
ivan85_zmaj
Radan
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyNed Feb 20 2011, 11:25

ja na znam koji je sistem na tom kalosu, al da pretpostavim da je injection, probaj sa resetovanjem kompa, najbanalnija stvar a ume da pomogne...posle toga probaj ciscenje step motora, to je ono sto bi ja pokusao pre nego sto odem kod majstora... a ima i nesto sto se zove IDLE LEARN PROCEDURE kat ti kao ''ucis'' ECM kako da radi na leru pa pokusaj da nadjes nesto o tome za kalosa
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyNed Feb 20 2011, 11:34

kalos ima ubrizgavanje sa vise tacaka a posle dijagnostike je vrlo bitno odraditi proceduru
koju pamti ECU napisao sam tu negde na forumu lambda sonda je aktivna kad se zagreje motor
do tada ECU odredjuje smesu
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyNed Feb 20 2011, 12:15

dalibor76 ::
Imam kalosa i takođe isti problem auto dosta dugo drži visok ler gas samo kod mene je još čudnije jer dok auto usporava tako se i gas smanjuje i tek kad se zaustavi posle 5 sekundi se i br. obrtaja spusti ispod 1000

Nesto slicno je i kod mene na Nubiri... Kada ga izbacim iz brzine, broj obrtaja ne padnu odma ispod 1000, nego su recimo do 1500, i kako usporavam, kocim, tako i obrtaji opadaju (izbacen iz brzine). Jedino sto mislim da malo brze se vrati ispod hiljadu od tvojih 5 sekundi.
A isto tako u poslednje vreme mi se desava (i na plin i na beznin) da vozim normalno, i onda na jednom samo kad pritisnem kvacilo da promenim brzinu ler gas zakuca na 1500, redje na 2000. I onda sve tako dok mu ne dam malo gas, da poskoci i onda krene da pada na normalu. Nesto kao da ga blokira. Al ne svaki put, ponekad u voznji dok vozim primetim da je ler veci.
I sad u jos skorije vreme, to jos nisam proverio sta je, kao da mi sajla za gas negde zapinje, ili kao da papucica gasa nesto koci, kad sa normalnog polozaja hocu da pritisnem, ne propada lagano, nego to prvo odvajanje, je kao ostrije, ja pritiskam gas a on kao da nece pa onda propadne, i to rezultira onako trzajem... dok u voznji pustanje i dodavanje gasa idu normalno i nema trzaja. Samo kad skroz pomerim nogu sa gasa i kad trebam opet da stisnem da odvojim.
Neznam dal je to mehanicki nesto ili ima neke druge veze?
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyNed Feb 20 2011, 12:36

koji plinski sistem imas na nubiri?
ako je obican vakumski to moze da ti se desava zbog toga, resetuj komp i vozi neko vreme samo na benzin vidi jel se i tad desava isto...
pobrljavi komp vremenom plin benzin, benzin plin i onda radi u nekom svom nazovi safe modu...
naravno ako nije nesto mehanicki sa sajlom, leptirom gasa itd...
Nazad na vrh Ići dole
pajun
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Datum upisa : 19.02.2011

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyNed Feb 20 2011, 17:32

Mislim da nije zbog plina jer u mene je lanos samo na benzin. I desava mi se tacno ista stvar kao sto je ivan85_zmaj opisao na nubiri. Auto trzne najcesce u prvoj brzini i to na blagoj uzbrdici. Sto se tice obrtaja to se desava kad stisnem kvacilo (u prvoj brzini, ne uvek) na recimo do 1500obrtaja onda se kazaljka popne na 2000-2500obtaja (bez dodavanja gasa). Ocistio sam usisnu granu i sve sto se tice papucice gasa i sajle kao sto je neko gore predlozio pa cu videti kako se ponasa a ovih dana ga teram na dijagnostiku. confused
Nazad na vrh Ići dole
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyNed Feb 20 2011, 21:30

Upravo tako kao kod tvoje nubire isto se dešava kod mog kalosa neznam koji je razlog ali me strašno nervira to sa povišenim ler gasom a izgleda da je to generalno problem kod svih daewoo vozila.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyUto Feb 22 2011, 10:38

evo meni je zao sto moram da demantujem neke forumase da je to problem sa daewoo vozilima ali ja to nisam primetio.kod leganze iz bilo koje brzine kad ubacujem iz nize u visu obrtaji su onoliko koliko dodam gas u trenutku pre prebacivanja,stisnem kvacilo i broj obrtaja se tu zadrzi najvise 2-3 sekunde i odmah pada.e sad jbg.nesto tu nije sigurno uredu,a to moze biti mnogo stvari.
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyUto Feb 22 2011, 11:34

kod mene na Kalosu ista situacija kao kod Joce sve normalno funkcionise
juce sam probao izbacim iz brzine dok vozim odmah pada na 700 obrtaja
kao sto mi je na leru imam povisen 1100obrtaja kad ga upalim hladnog i
posle dva min je 700 tako da mislim da vam je to sto se desava neki problem
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyUto Feb 22 2011, 12:10

zeks ::
kod mene na Kalosu ista situacija kao kod Joce sve normalno funkcionise
juce sam probao izbacim iz brzine dok vozim odmah pada na 700 obrtaja
kao sto mi je na leru imam povisen 1100obrtaja kad ga upalim hladnog i
posle dva min je 700 tako da mislim da vam je to sto se desava neki problem
pozdrav
da to je ispravno ne verujem da padne bas na 700 normalno je oko 850 ali na satu obrtaja se to ne moze ni videti,ali to je to.na leru je taj minut povisen zbog automatskog sauga.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyUto Feb 22 2011, 15:28

da ne citiram sam sebe, ali definitivno nesto nije u redu sa vasium vozilima... nijedan auto, pa ni koreanci ne trebaju da rade tako sto im gas ostaje na odredjenom broju obrtaja, toliko dug vremenski period, prilikom pritiskanja pedale kvacila u toku voznje ili zaustavljanja tj kocenja na praznom hodu...
moze da bude dosta stvari, neke od njih mozete i sami da probate jer ne iziskuju neke posebne mehanicarske vestine... reset ECU-a, nakon toga idle learning procedure, ciscenje step motora od moguce garezi, provera mehanickih delova sajle gasa, mozda i senzora polozaja leptira gasa... vidim da je bilo reci o ovome u nekim temama do sad, ne znam tacno u kojim, ali moze da se pronadje kako se sve to radi... ako neko zeli da pokusa a ima neke nedoumice neka napise rado cu mu pomoci koliko god mogu, a verujem i ostali forumasi isto tako
Nazad na vrh Ići dole
lanossx
Početnik
Početnik
lanossx


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.04.2010
Lokacija : Futog

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji    problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyUto Feb 22 2011, 18:20

Trzanje i gubljenje snage mi liči na loše kablove koji bacaju na masu.A visok ler gas je možda samo posledica koju računar pokušava da ispravi.Upali auto u potpunom mraku,najbolje u nekoj garaži i samo malo podigni haubu tek da možeš da proviriš.Ako su kablovi probili videćeš varnice.Kablovi su oko 3000 din.Proveri i svećice možda nisu odgovarajuće.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyUto Feb 22 2011, 19:48

slazem se sa bokilavom i dodao bi da moze i usisna grana da bude puna masnoce i koje kakvis g. a manje se slazem sa lanoxssom jer da je do kablova to bi im se osetilo i na voznji kad se ne menjaju brzine i bio bi neravnomeran rad motora tako da je to manja mogucnost.licno sam imao iskustva sa golfom 2 1.6benz.+plin i radi samo ponekad kao traktor jedan klip ponekad ne radi,losije pali pa onda radi super ja sve mislim gorivo,dok nisam stavio ngk svecke i original nemacke kablove popi..o.posle te zamene a on kao ferari novi,bruka.e sad to nije ovde slucaj tako da je malo verovatno da je do kablova,mogu i oni da budu ali sigurno nisu glavni uzrok dizanja obrtaja.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyUto Feb 22 2011, 20:40

Nevidim razlog zasto bi mi majstor rekao da je to normalno ako nije.Da mu nebi mozda bilo zao da mi uzme pare.Kazu da je i kod nekih japanaca ista stvar,dakle motor sam sebe umiruje.Najbolje proveriti u nekoliko servisa daewoo vozila.Mene je dugo zbunjivala kazaljka od goriva koja i kad ugasis auto pokazuje tacnu kolicinu goriva,dok mi nisu rekli da je to tako kod koreanaca i kod ponekog japanca.
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyUto Feb 22 2011, 22:48

Pa mene je majstor ubedjvao da ja ne umem da vozim Lanosa i da mi zato trza u voznji... Valjda ga je mrzelo da trazi uzrok pa je kao probao samnom auto i njemu se to sve KAO cinilo ok... Ne padati na njihove fore, to je kljucno. Ako nece, ima ko oce.

Sto se tice broja obrtaja, on mora biti 850 najmanje, ali to instrument-obrtomer realno ne moze da tacno pokaze (jer i nije kalibrisan na tako sitnu podelu). Kad je hladno, zbog automatskog sauha, broj obrtaja se donekle povecaava-sto je normalno. Ukoliko to potraje onda na dijagnostiku jer ona pokaze sta se desava a i moze preko nje da se podesi broj obrtaja. U tom slucaju se ECU prvo resetuje tom istom napravom pa se onda svi parametri podese tako sto se "rucno" ukuca vrednost. Nije lose prethodno sve prodzarati od garezi koja zaostaje kao nusproizvod ovog naseg EUropskog benzina (euro premijum je isto sto i ovaj obicni, ne dajte da vas lazu, jer ga drze u katastrofalno prljavim tankovima-pa i da ga direktno iz laboratorije dovezu, kad ga u taj mulj sipaju dodje mu na isto). Ko ima visak slobodnog vremena, moze unimerom da premeri sve kontakte i da utvrdi ima li odstupanja od onih vrednosti koje su u servisnom prirucniku.

Mislim da besplatno dijagnostiku radi centar Boban na Dorcolu (bilo je letos), a ima i u Vojvode Stepe jedan kulturni servis, Auto centar Aca, korektno ljudi sve odrade i nisu skupi.

Pozdrav svm drugarima Wink
Nazad na vrh Ići dole
lanossx
Početnik
Početnik
lanossx


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.04.2010
Lokacija : Futog

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptySre Feb 23 2011, 22:01

Nemaš ugradjen gas,taj auto mora da leti.Meni je trzao i trokirao dva puta.Prvi put je bila u pitanju dizna koja je bacala benzin stalno pomalo čak i kad prebaci na gas.Drugi put su bili kablovi u pitanju.Oba puta mi je ler gas bio nestabilan.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyČet Feb 24 2011, 01:38

kad su neispravni kablovi tesko da moze da drzi povecan ler gas, moze da ima preskakanja i trzanja, neravnomeran rad, ali da ostaje na 1500-2000...
cak i kad dizna naliva gorivo non stop to se oseca kao da auto radi na 3 klipa
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyČet Feb 24 2011, 03:59

to vam pricam i sami ste posle mene rekli to sto sam rekao(u vezi kablova,svecica idr.), a juce sam bio do majstora kaze da u 90% slucajeva je step motor i samo novi moze da pomogne a imao je iskustava da je i dva nova vracao na reklamaciju.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyČet Feb 24 2011, 07:54

Kolka je investicija taj step motor? Mozda moze da bude i do lambde pa da kompjuter brljavi, ako daje laznu informaciju... Mada ne uklapa se to sa tim trzanjem... confused
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyČet Feb 24 2011, 16:05

step motor je 6000,juce sam pitao.lambda je oko 5000.A sa tim step motorom ima i neko stelovanje,on treba da se skine i cini mi se da se onda da kontakt da on van svog kucista zauzme neki polozaj.(Neproverena informacija)


Poslednji izmenio Radan dana Čet Feb 24 2011, 16:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyČet Feb 24 2011, 16:07

bokilava ::
kad su neispravni kablovi tesko da moze da drzi povecan ler gas, moze da ima preskakanja i trzanja, neravnomeran rad, ali da ostaje na 1500-2000...
cak i kad dizna naliva gorivo non stop to se oseca kao da auto radi na 3 klipa
Upravo tako!!!
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyČet Feb 24 2011, 18:06

Radan ::
step motor je 6000,juce sam pitao.lambda je oko 5000.A sa tim step motorom ima i neko stelovanje,on treba da se skine i cini mi se da se onda da kontakt da on van svog kucista zauzme neki polozaj.(Neproverena informacija)
kad das kontak on samo odradi bzzz bzzz napred nazad i stane, nikakvo stelovanje...
sondu mozes da proveris obicnim multimetrom, pokusaj negde ako imas neki manual da nadjes koje vrednosti treba da daje i izmeri tvoju, prevelika je to investicija u danasnje vreme da bi tek tako isao i kupovao novo
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyČet Feb 24 2011, 20:09

bokilava ::
Radan ::
step motor je 6000,juce sam pitao.lambda je oko 5000.A sa tim step motorom ima i neko stelovanje,on treba da se skine i cini mi se da se onda da kontakt da on van svog kucista zauzme neki polozaj.(Neproverena informacija)
kad das kontak on samo odradi bzzz bzzz napred nazad i stane, nikakvo stelovanje...
sondu mozes da proveris obicnim multimetrom, pokusaj negde ako imas neki manual da nadjes koje vrednosti treba da daje i izmeri tvoju, prevelika je to investicija u danasnje vreme da bi tek tako isao i kupovao novo
A ne ne ja sam to sredio kod mene,nego neko je pitao za cenu step motora
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyPet Feb 25 2011, 11:28

Ja sam pitao... Very Happy Velika je to cifra... al dobro... kod mene i ne smeta mnogo, ponekad se desi da ler zakuca malo jace, al drmnem ga po gasu 2-3x, i on se lepo vrati u normalu...
Nazad na vrh Ići dole
Fic177
Početnik
Početnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 25.05.2011

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyPon Jul 18 2011, 20:48

Да ли је ко решио проблеме са трзањем?

Дајте људи,откривајте тајне Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dusankoplic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.02.2012
Godina : 52
Lokacija : beočin

problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: problem sa visokim lerom "trzanjem" u vožnji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 EmptyČet Feb 02 2012, 21:54

kod mene je počelo na isti način da se manifestuje da bi se na kraju ti simptomi pojačali i ispostavilo se da je u pitanju bobina, završilo se tako što jednog dana nisam uspeo da upalim auto
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji   problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Problem pri vožnji na benzin
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Par starih-novih problema sa Ler gasom
» Problem sa ler gasom
» MALI PROBLEM SA LER GASOM

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: