Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
SPYDER001
Početnik
Početnik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 10.07.2012

Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova Empty
PočaljiNaslov: Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova   Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova EmptyPon Jan 21 2013, 00:57

Da li moze neko da mi kaze,posto mi ne radi el.podesavanje farova-da li to moze da bude do nekog osiguraca ili je nesto drugo u pitanju?Cak sam isprobao da vozim sa upaljenim dugim svetlima i niko mi nije ablendovao?I jos sam primetio da je mnogoo nisko snop svetala tj. kratak je domet, a farove sam polirao pre 2 meseca.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova   Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova EmptyPon Jan 21 2013, 11:47

Mozda ti je sam far kriv ili sijalica?Trebalo bi da imas osigurac pise na poklopcu sa osiguracima,a mozda su ti crkli motorcici u sta ne verujem ali aj sad!
Nazad na vrh Ići dole
SPYDER001
Početnik
Početnik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 10.07.2012

Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova   Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova EmptyPon Jan 21 2013, 12:12

Ok.Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova   Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Podešavanje farova?
» Poliranje farova - Daewoo Matiz
» poliranje farova......
» Daewoo Veritas
» Nabavka farova i zadnjih stakala (plastike)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: