Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Digitalni časovnik na kalosu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Digitalni časovnik na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Digitalni časovnik na kalosu   Digitalni časovnik na kalosu EmptyČet Avg 30 2012, 20:12

Pozdrav!
Imam problem sa digitalnim časovnikom na kalosu naime doteram tačno vreme ali kada potpuno oduzmem kontakt i prođe izvesno vreme časovnik se resetuje jednostavno ne pamti zadato vreme.Čuo sam negde za neku malu bateriju koja možda postoji i koja je oslabila ali neznam gde se nalazi.
Da kažem da sam skidao sami displej na kome je i časovnik ali nema nikakve baterije dali neko ima ideju u čemu je fora!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Digitalni časovnik na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Digitalni časovnik na kalosu   Digitalni časovnik na kalosu EmptyPet Avg 31 2012, 20:33

Hehe izgleda gremlini.ISTI problem sam imao i nisam resio,resio se sam.Ista stvar mislio sam da se resetuje i ecu ali ne samo se sat resetovao,jer su recimo radio stanice sve ostale na svom mestu memorisane.I tako jedno 20 puta i posle nista ostao da radi evo skoro mesec dana sve ok.I ja sam vadio sat i rasklapao i nema baterije za cuvanje memorije.
Nazad na vrh Ići dole
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Digitalni časovnik na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Digitalni časovnik na kalosu   Digitalni časovnik na kalosu EmptySub Sep 01 2012, 20:58

Mislim da se moj problem neće rešiti sam od sebe jer to traje negde oko 2 godine tj. od kada sam kupio auto ipak ću morati kod električara da malo popričamo o tome.
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Digitalni časovnik na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Digitalni časovnik na kalosu   Digitalni časovnik na kalosu EmptyNed Sep 02 2012, 08:30

Mene je zazalo oko mesec dana.Ako resis napisi molim te bas me zanima sta je.Mozda neki kontakt jer nema bateriju pa se napaja direktno iz akumulatora?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Digitalni časovnik na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Digitalni časovnik na kalosu   Digitalni časovnik na kalosu EmptySre Sep 05 2012, 06:33

Hehe kud pominja,jutros i meni se opet resetovao.
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

Digitalni časovnik na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Digitalni časovnik na kalosu   Digitalni časovnik na kalosu EmptyPon Sep 17 2012, 17:33

ja vec dve godine cas imam sat pa nemam pali se na velikim vrucinama i velikoj hladnoci pa radi dan dva
ja bi ga najradije iskljucio da mi ne odvlaci paznju ali ne znam kako
Nazad na vrh Ići dole
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Digitalni časovnik na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Digitalni časovnik na kalosu   Digitalni časovnik na kalosu EmptyPon Sep 17 2012, 20:42

Možeš lako da ga isključiš ako izvučeš osigurač koji je za sat nalazi se sa strane kad otvoriš vozačeva vrata ali nisam siguran dali je još nešto vezano preko tog istog osigurača pogledaj.
Da sam na tvom mestu ne bih ga isključivao nego proveri ti taj isti osigurač možda ima slab kontakt ili tako nešto!
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

Digitalni časovnik na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Digitalni časovnik na kalosu   Digitalni časovnik na kalosu EmptyUto Sep 25 2012, 15:01

Vezan je audio za taj osigurac sa satom ali ima jos jedan osigurac 10A pri dnu table sa osiguracima
kod volana upakovan u plastiku mogu da celu plastiku povucem prema sebi ali ne i da izvadim osigurac
da ga zamenim isto je audio/sat
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Digitalni časovnik na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Digitalni časovnik na kalosu   Digitalni časovnik na kalosu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Digitalni časovnik na kalosu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Visoki ler gas na kalosu
» EGR ventil na kalosu
» Zvučni signal na kalosu
» Gde se nalazi kompjuter na kalosu?
» Skidanje katalizatora na kalosu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: