Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 pokazivac goriva-lampica za rezervu

Ići dole 
+5
dixy
serhio011
kostas79
Radan
cokev1
9 posters
AutorPoruka
cokev1
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.09.2011
Godina : 59
Lokacija : sarajevo

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptySre Mar 21 2012, 08:24

pozdrav ! novi sam na ovom mnogo dobrom forumu.kupio sam lanosa 1.4 se 55 kw sa plinom,2002 god.interesujeme dali ima na instrument tabli signalna sijalica za gorivo kada dodje do rezerve jer se kod mene jos nikad nije palila a vozim skoro stalno na rezervi a pregledanjem tema vidio sam da pisete da ima lampica za upozorenje na lanosu i ako ima sto se nepali.hvala !
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptySre Mar 21 2012, 19:56

Pa trebalo bi da se upali ali kod mene se recimo pali kad ostanem sa 5-6 litara.Najcesce kad krenes uz brdo pocinje polako da se nazire i bude sve svetlija i svetlija kako se auto naginje (samim tim i gorivo u rezervoaru silazi niz merac).Tako je bar kod mene.
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptySre Mar 21 2012, 20:28

Da, da!! Pali se bas kasno. Znaci zadnji trenutak pred pumpu, mozda imas jos 30 km da predjes.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptySub Mar 24 2012, 07:32

Cekajte ljudi da li lanos uopste ima lampicu , posto ja za dve godine ne videh da se upalila , ili je to ona crvena crtica na dnu skale Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptySub Mar 24 2012, 18:07

serhio011 ::
Cekajte ljudi da li lanos uopste ima lampicu , posto ja za dve godine ne videh da se upalila , ili je to ona crvena crtica na dnu skale Question Question Question
Ooo dobar si ti prijatelju,kod tebe redovna plata izgleda.Kako da nema lampicu,pojavi se u gornjem delu table,zavisno koliko si u "crvenom" i ona postaje svetlija i svetlija.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptySub Mar 24 2012, 18:17

Radan ::
]Ooo dobar si ti prijatelju,kod tebe redovna plata izgleda.Kako da nema lampicu,pojavi se u gornjem delu table,zavisno koliko si u "crvenom" i ona postaje svetlija i svetlija.
smeh smeh smeh ma u crvenom sam vecito i sto se plate tice a i goriva , stvarno nisam znao da postoji lampica Shocked
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptyNed Mar 25 2012, 19:19

Ima ima, samo nisi sve potrosio... A postoji i opasnija mogucnost, da je pregorela pa je nikad nisi video..
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptyNed Mar 25 2012, 19:31

Sijalica je retko problem,obicno crkne taj davac u rezervoaru.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptyPon Mar 26 2012, 17:50

Davac na kucistu pumpe radi (bar meni), bilo je srecnijih dana kad se sipalo po 10-15 lit. pa se malo i propinjao
Nazad na vrh Ići dole
rajko1989
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 35
Lokacija : Beograd Cacak Vlasteljice

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptyČet Jun 28 2012, 11:25

Evo ovako,meni se desavalo x puta da ostanem bez goriva ali nikada u voznji,skala dodji na crveno,parkiram ga i sledeci put kada krenem da ga upalim,moze da vergla do besvesti ako se ne doda gorivo nista,a LAMPICA SE NIKADA NE PALI,(upitanju je lanos 1,5 `98 god,),a kasnije je problem i kada dolijem gorivo,teze upali,resenje je paliti pumpu vise puta da navuce gorivo(uvuce vazduh valjda)...DAKLE,DA LI NA TOM MODELU POSTOJI LAMPICA ILI NE KO ZNA,OD KADA SAM GA KUPIO PRE 4 GODINE NIKADA SE NIJE UPALILA.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptyČet Jun 28 2012, 18:00

Ma lampica ima sigurno bre.To sto neradi to je druga stvar ali postoji.
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptyČet Jun 28 2012, 18:51

Lampica sigurno da postoji, a verovatno i da radi... Kod mene se pali tek kad kazaljka padne na samo dno skale, kad se nasloni na iglu...
Nazad na vrh Ići dole
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptyPet Jun 29 2012, 07:02

Kada sam kupio auto tada sam video da ta lampica radi (pali se vrlo polako, fade-in efekat), ne znam koliko goriva je tada bilo unutra ali posle toga nikad nisam uspeo toliko da ga spustim pa da upalim signalizaciju. Ima logike da kada pali lampu to je kraj-krajeva...
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptyPet Jun 29 2012, 08:01

U uputstvu stoji da, kada se upali lampica i sija punim sjajem u rezervoaru ima oko 6 litara, što je dovoljno za oko 50 km, do prve benzinske pumpe. Pretpostavljam da je to u slučaju kada je vozilo novo i svi kontakti i klizač čisti.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptyPet Jun 29 2012, 20:18

pa tako je u vecine automobila,cim se upali lampica prva benzinska je tvoja.Mada kod dizela ima da se navozas
Nazad na vrh Ići dole
Cvija
Početnik
Početnik
Cvija


Broj poruka : 18
Datum upisa : 26.09.2011

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptyČet Sep 13 2012, 10:48

Lampica sija narandžasto?
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu EmptyČet Sep 13 2012, 12:09

Cvija ::
Lampica sija narandžasto?

Baš tako
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty
PočaljiNaslov: Re: pokazivac goriva-lampica za rezervu   pokazivac goriva-lampica za rezervu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pokazivac goriva-lampica za rezervu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pokazivac temperature
» Lampica za rezervu goriva
» Filter goriva
» Pokazivač goriva
» Замена сијалица на инструменттабли Ланоса

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: