Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 skidanje maske na prednjim vratima

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
trampy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 01.07.2011

skidanje maske na prednjim vratima Empty
PočaljiNaslov: skidanje maske na prednjim vratima   skidanje maske na prednjim vratima EmptyPet Jul 01 2011, 14:03

Cao ljudi,
imam jedan problem. Naime, crk'o mi je zvucnik smesten u prednjim vratima. Pokusao sam da skinem masku i sve ide lepo, dok ne dodjem do ručice za otvaranje vrata. Ne vidim nikakve šrafove tamo ni ništa slično a ne bih voleo da šrafcigerom polomim nešto...
ne bih hto da smaram majstore za ovakvu glupost.
nadam se da je neko imao iskustva sa ovakvim stvarima.
hvala
(pokusao sam da nadjem sliku na internetu, ali njednostavno ne mogu da nadjem odgovarajucu Smile)

[You must be registered and logged in to see this link.]
ovako izgleda (+ zvucnik Smile)

izvinite ako sam pogresio deo foruma
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

skidanje maske na prednjim vratima Empty
PočaljiNaslov: Re: skidanje maske na prednjim vratima   skidanje maske na prednjim vratima EmptyPet Jul 01 2011, 21:45

Po ovoj slici kako sam obelezio crvenom bojom zavuci plastisnu traku od tvrde plastike da bi odkacio spoljni deo od unutrasnjeg na maski nesto slicno kao kod mobilnih telefona kad menjas masku.
skidanje maske na prednjim vratima Maskavrata

Nazad na vrh Ići dole
lanossx
Početnik
Početnik
lanossx


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.04.2010
Lokacija : Futog

skidanje maske na prednjim vratima Empty
PočaljiNaslov: skidanje maske na prednjim vratima   skidanje maske na prednjim vratima EmptySub Jul 02 2011, 19:44

Maska je na žabice koje treba pritisnuti.Zavuci sa strane lagano mali i tanak šrafciger ili staru kreditnu karticu one su čvrste i pritiskaj ćoškom kartice u krug oko maske dok ne potrefiš žabice uz istovremeno povlačenje maske prema sebi.Kada je skineš kazće ti se samo...
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

skidanje maske na prednjim vratima Empty
PočaljiNaslov: Re: skidanje maske na prednjim vratima   skidanje maske na prednjim vratima EmptySre Jul 06 2011, 14:05

Skoro sam skidao i sve je na zabice ta ruckica.Tanak ravni srafciger,zavuces i lagano vuci ka sebi i spadne.Zabice drze veoma jako,i sam kada sam skidao koliko sam navalio mislio sam da ce da pukne na pola ali nije skida se lako.Samo polako.pozitivan ti je objasnio
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





skidanje maske na prednjim vratima Empty
PočaljiNaslov: Re: skidanje maske na prednjim vratima   skidanje maske na prednjim vratima Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
skidanje maske na prednjim vratima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» skidanje maske za vrata (door cover) Kalos
» Silent blokovi na prednjim viljuskama?
» LAJSNE NA VRATIMA
» Brava na vratima
» Plasticna lajsna na vratima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: