Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Rukohvat na vratima polomljen

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
lanossx
Početnik
Početnik
lanossx


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.04.2010
Lokacija : Futog

Rukohvat na vratima polomljen Empty
PočaljiNaslov: Rukohvat na vratima polomljen   Rukohvat na vratima polomljen EmptyČet Dec 22 2011, 17:28

Malo jače nesmotreno otvorih vrata i ostade mi rukohvat u ruci.Pošto radim bukvalno od jutra do mraka svaka informacija o novim ili polovnim delovima bi mi dobro došla.Prvenstveno telefoni NS i okolina.Ako bi neko još znao koliko to otprilike košta i kako se menja.Zvao sam servis gde održavam auto kažu da ne mogu da nabave ni novu ni polovnu.Ako neko zna telefon čoveka iz Veternika što prodaje delove neka pošalje na p.p.da podjem od najbližeg.U pitanju su vozačeva vrata.Pozdrav i hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Rukohvat na vratima polomljen Empty
PočaljiNaslov: Re: Rukohvat na vratima polomljen   Rukohvat na vratima polomljen EmptyPet Dec 23 2011, 08:18

lanossx ::
Malo jače nesmotreno otvorih vrata i ostade mi rukohvat u ruci.Pošto radim bukvalno od jutra do mraka svaka informacija o novim ili polovnim delovima bi mi dobro došla.Prvenstveno telefoni NS i okolina.Ako bi neko još znao koliko to otprilike košta i kako se menja.Zvao sam servis gde održavam auto kažu da ne mogu da nabave ni novu ni polovnu.Ako neko zna telefon čoveka iz Veternika što prodaje delove neka pošalje na p.p.da podjem od najbližeg.U pitanju su vozačeva vrata.Pozdrav i hvala unapred.

Ratko veternik 063/77-98-588
Nazad na vrh Ići dole
lanossx
Početnik
Početnik
lanossx


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.04.2010
Lokacija : Futog

Rukohvat na vratima polomljen Empty
PočaljiNaslov: Rukohvat na vratima polomljen   Rukohvat na vratima polomljen EmptyPet Dec 23 2011, 20:29

Zvao sam čoveka iz Veternika,trenutno nema ali može nabaviti sledeće nedelje.Cena je 10 eura.Dogovorili smo se da se čujemo u četvrtak,petak.Zahvaljujem za telefon daki_nis.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rukohvat na vratima polomljen Empty
PočaljiNaslov: Re: Rukohvat na vratima polomljen   Rukohvat na vratima polomljen Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rukohvat na vratima polomljen
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako skinuti rukohvat menjača
» LAJSNE NA VRATIMA
» Brava na vratima
» Plasticna lajsna na vratima
» skidanje maske na prednjim vratima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: