Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zamena seta kvacila na nubiri 1.6

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ljuba87
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.11.2014

Zamena seta kvacila na nubiri 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Zamena seta kvacila na nubiri 1.6   Zamena seta kvacila na nubiri 1.6 EmptyPon Nov 17 2014, 16:49

Zanima me koliko majstori uzimaju za ruke za zamenu seta kvacila. Drugar koji je mehanicar, ali nikad nije radio nubiru, kaze da ako je obicno skidanje menjaca, cena je oko 3-4 hiljade, a ako mora da se skida neki most, trap ili sta vec, stvarno se ne razumem, onda je cena oko 8 hiljada. Gledao sam neku nubiru kojoj je set kvacila na izdisaju pa sad gledam koliko bi me to sve doslo da se popravi, pa da pregovaramo o ceni. Da li nubiri mora da se skida taj most ili ne? Koliko sam video po netu set kvacila je oko 10 hiljada. Hvala unapred na pomoci i odgovorima. bravo voznja
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Zamena seta kvacila na nubiri 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamena seta kvacila na nubiri 1.6   Zamena seta kvacila na nubiri 1.6 EmptyPon Nov 17 2014, 18:40

Sta te zanima o nubirama ima u moji temama za nubiru 1 i nubiru 2 jer sam ja prosao skro sve.Nego valeo set kvacila je 9200 u Uzicu a ako si zo bg imas sajt setkvacila.rs kod njih je ja mislim 8400 din.Uglavnom najjefitini od ovih ok je valeo imas u sachs koji je skuplji i luk koji je jos skuplji.Sto se tice zamene ide od majstora do majstora ali 4000-5000 din.Ne skida se most  to se radi npr na astrama to znaci da mora da skida ceo trap na nubirama nije tako.Obratiti paznju na kvacilo jer imaju sa fi precnikom, 205  i 215  meni su po broju sasije pogresili,i mislim da je za nubire 215 a za lanose 205.Proveri
Nazad na vrh Ići dole
ljuba87
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.11.2014

Zamena seta kvacila na nubiri 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamena seta kvacila na nubiri 1.6   Zamena seta kvacila na nubiri 1.6 EmptyPon Nov 17 2014, 19:56

Mnogo hvala! To je sve sto me je zanimalo. yel_bow
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Zamena seta kvacila na nubiri 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamena seta kvacila na nubiri 1.6   Zamena seta kvacila na nubiri 1.6 EmptyPon Nov 17 2014, 22:00

Moj ti je savet da prvo demontiraš korpu , lamelu i druk ležaj pa sa njima u prodavnicu i kupiš identične.Čisto da nebi dva puta išao jer će ti dati pogrešno siguran sam.Mega na astrama se čak ni menjač ne skida kad se menja lamela i korpa.A što se tiče cena to je to 4-5 hiljada,možda i 6 za ruke.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Zamena seta kvacila na nubiri 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamena seta kvacila na nubiri 1.6   Zamena seta kvacila na nubiri 1.6 EmptyUto Nov 18 2014, 08:16

Ma na astri kada se skida menjac skida se most,za lamelu ne treba za nubiru mora da se skine.Kod nas u Ur  je oko 4-5k,mada sada je 50e 6000 rsd tako da od 4-6 i ako vec imas blizu sto kaze  radan skini pa u prodavnicu,ako imaju na stanju
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zamena seta kvacila na nubiri 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamena seta kvacila na nubiri 1.6   Zamena seta kvacila na nubiri 1.6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zamena seta kvacila na nubiri 1.6
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Problem u nubiri 1.6 16 ventila
» Cilindar kvacila
» Jel ko skidao karter na Nubiri?
» ABS sistem na Daewoo nubiri 2.0 cdx
» skidanje dizni na Nubiri 1.6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: