Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem u nubiri 1.6 16 ventila

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ZeljkoCepel
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.05.2013

Problem u nubiri 1.6 16 ventila Empty
PočaljiNaslov: Problem u nubiri 1.6 16 ventila   Problem u nubiri 1.6 16 ventila EmptyPon Maj 27 2013, 12:00

Imam prblem na nubiri 1.6, 16 ventila, benzin gas.Problem je nastao zimus kada je pocela da se gasi u voznji cim se predje 3000 obrtaja.Zamenuo sam nove svecice nove kablove,drugu sam bombinu stavio,sve se isto ponavaljalo i nakon toga.Proverio sam sve vakume, ocistio diizne,radi na benzin ali je problem ostao isti.Resetujem kompjuter malo se poboljsa i ponovo se vrati na staro.Zanimam me da li neko mozda zna u cemu je problem????
Nazad na vrh Ići dole
pekson
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Datum upisa : 21.05.2012
Godina : 45
Lokacija : Kovin

Problem u nubiri 1.6 16 ventila Empty
PočaljiNaslov: Problem u nubiri 1.6 16 ventila   Problem u nubiri 1.6 16 ventila EmptyPon Maj 27 2013, 22:06

Veoma interesantan kvar i isto toliko i neprijatan. Ajd da probamo da ti pomognemo ali moracte detaljnije da nam opiste kako se to gasi.

1. Jesu li isti simptomi i na plinu i na benzinu? - Ako jesu to znaci da gorivo tesko ima veze sa tim vec je pre struja.
2. Jeste li probali otici kod nekog na dijagnostiku da se vidi mozda moguca greska?
3. Kada dodjete do tih obrtaja da se gasi jel se posle povrati na 2.000 ili 2.500 ili se ugasi skroz i kako upali posle?
4. Jeli postojao neki kvar neprosredno pre toga koji ste otklanjali?

Toliko za pocetak. S'obzirom da ste vec menjali odredjeni stvari jel bilo bas isto i cisto onako odakle ste?
Nazad na vrh Ići dole
ZeljkoCepel
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.05.2013

Problem u nubiri 1.6 16 ventila Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u nubiri 1.6 16 ventila   Problem u nubiri 1.6 16 ventila EmptyUto Maj 28 2013, 09:43

Pozdrav ja sam iz Srbobrana,auto je kod mene osam godina i do zimus nisam imao nikakvih problema sa njim.
1.Isti je problem i na gorivo i plin
2.Ne nisam isao kod nikog na dijagnostiku
3.Ugasi se skroz,i posle toga normalno opet upali
4.Nije postojao nikakav kvar pre toga
I posle svake popravke je sve isto....
Pomoc,unapred Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Problem u nubiri 1.6 16 ventila Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u nubiri 1.6 16 ventila   Problem u nubiri 1.6 16 ventila EmptyUto Maj 28 2013, 10:05

Pozdrav,
koje je god nubira? Jel ECU stoji pored akumulatora ili unutra? Jel gori CHECK lampica na autu?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem u nubiri 1.6 16 ventila Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u nubiri 1.6 16 ventila   Problem u nubiri 1.6 16 ventila Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem u nubiri 1.6 16 ventila
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PROBLEM SA PLINOM NA NUBIRI 1.6 16V 2000 GOD
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Zazor ventila?
» stelovanje ventila
» EGR ventil na kalosu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: