Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Broj obrtaja za vreme menjanja brzina

Ići dole 
+4
Radan
Megasp
dr_wuchko
ArsyRuma
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Broj obrtaja za vreme menjanja brzina  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Broj obrtaja za vreme menjanja brzina    Broj obrtaja za vreme menjanja brzina  - Page 2 EmptyUto Avg 23 2016, 08:15

E tako je vec bolje ovo sto si napisao je mnogo jasnije za sve one koji ne znaju strane jezike.
Bravo i nadam se da pojedinci koji bi hteli da nam objasne i razjasne probleme koje imamo sa nasim makinama ili ti automobilima mozemo reci i kolima sve u svemu ima isto znacenje.
To bi bilo pozeljno jer danasnja tehnologija je toliko uznapredovala da upotrebljavajuci strane
izraze zaboravicemo kako se to kaze na nasem jeziku koji je vrlo raznovrstan i ipak se mozemo razumeti.
Nazad na vrh Ići dole
kruno
Član
Član



Broj poruka : 110
Datum upisa : 12.08.2016

Broj obrtaja za vreme menjanja brzina  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: sjedi jedan heheheheh   Broj obrtaja za vreme menjanja brzina  - Page 2 EmptyUto Avg 23 2016, 12:06

pa nisam ja pojasni o nego gospon veseli ai coek u pravu totalnjak hehehe al mi9slim da sam ja svugdi di pricam napiso i prevod il nisam ... oce to grese ljudi pa moem i ja ..jel tako ..dakle jeste to je senzor postavljen na grlu plenum komopre koji se pokrece zajedno swa poklopcem ulaza zraka u komoru . a pokrece ga papucica gasa.... vis opet zanimljivost i uvezi ovoga . mi mislimo da stiskamo gas a mi ustvari stiskajuci gas mehanicki zapravo otvaramo dovod zraka a preko trotle senzora elekticki i dovod goriva ... kod karburatora si mehanicki potvarao i zrak i gorivo preko venturijevog suzenja na grlu karburatora a ovdi toge nema... imas samo zrakan i nema suzenja jer imamo struju da nam dotira flubu u cilindre mi zapravo mehanicki otvaramo samo zrak, a kompjuter na osnovi toga dodaje gorivo... sto se tice stranih jezika kako velis tu brco grijesis... to sto sam ja rodjen ko hrvat a ti valjda ko srbin ove sto drmaju svjetom zivo zabole dupe oni kad nebudu imali nike koristi od nas iliim zaasmetamo u njiovimnaumima ce sa nama duope da obrisu ko nista. onda mos mislit kolikoih zanima neki drugi jezik osim engleskog ... jasnoje da je engleskisvjecki jezik i da je priroritet znati ga pisati citati i rtazumjevati kolko je kome vec to u prilici da savlada. od toge se netreba bjeaati jer to je zezik sadasnjosti i buducnosti ...dakle ako zivis u proslosti nastavi blejati na hrvatsko srpskom ili srpsko hrvatskom ili tagalok ili svahili... to je braco moj proslost... ma razumijem ja da to razjebava nas komformitet zivljenja al sto ces bit ce da nam tako pao grah... budimo posteni opa metnimo ruku na srce i priznajmo da i putin zna engleski a li ovaj bleso iz jabuke nezna ruski ...i ne zeli da zna ...jer sto ce mu to ... a rusija je svjecka sila i u rusiji puno ljudi prioca engleski..al uamerici nemaju pojma o ruskome... dakle to je realitet.... i zstoga bi svi mi trebali uciti engleski .... ne aato sto vbolimo ili nevolimo ove sto tatrljaju engleski nego zato sto je engleski jezik jezik buducnosti ... vidi ja pisem pjesme i imam ih preko tisucu i sad kome da ja to prodam kad slozim u knjige os ti citat ...ma os klinac oce bosanac il ovi moji u tom sirkusu od nazovi drzave.... am jok svi skuopa kolko naas ima kom se jebe zaa moje pjesme ... al ja bi tio neku lovu. a kako kad je sve napisano na dindilindi jeziku koji niko ne rauzumije ...al da ih prevedem na engleski cjeli svjet je moje trziste... ovako sas cobani se divanim o dubokom jesenjem oranju i tu sam di sam... i banani sam... kazes bilo bi pozeljno gopvoriti bre srpski ....pa kome bi bilo pozeljno kad su sve strucne knjige pisanej na negleskom... aj poporavi auto svi trazite prirucnke sa prevodom... pa sto neko od nasi ljudi ne napise prirucnik ...je da al za koji jebeni autokad sva dobra kola rade dravekoej to pisu na engleskom... e sad te ja pitam kad se fatas u kolo na koju ces stranu plesati...pa nemozes ni na koju drugu nego na onu na koju se vec kolo vrtilo i prije tebe... jer ako navalis tiskati na drugu stranu pogazice te svi plesaci... dakle barali se ti srbskog i tunguskog kad pricas o klima i prihvati se onog jezika na kojemu su knjige o klima sampane ...to sto oni pisu svi kojirauamiju jasno razumiju inema problema ... pa niko nikad nece napisati knjigu o mercedesu na srpskom jer nikad srbin mercedesa napaviti nece... zato ovo sto velis o jeziku nisi u pravu ... ko u svjetu uci srpski osim srba ? ma niko ko uci hrvatski jos manje, al ko uci engleski? ma svi koji zele zivit za sadasnjost i buducnost... zato nemoj tako razmisljati kako velis da se jezik ne zavboravi ...ma koji bre jezik kom se za to jebe u svijetu koji se razvija???... a mi se razviti bez ikoga nemozemo jer nismo svoji... pa zanas li ti da roksild posjeduje evropu... a ne narodi koji u njoj zive.... ma kaki... pa hrvatska je roksildova kao i srbija da smo mi svoji na svoma mi bi svi cvali i rasli ovako propadamo i venemo... zato nam se scucurit i ucit engleski ako ocemo kruva jesti ... jebiga zalosno al istinito...ko m se svidjalo kom ne tako je ... sto ja radim ovdi u belom svetu sa pet majstorskih zanata ... pa kod kuce kruva nisam zaraditi mogo a tako lepo pricam hrvatski. pisem i poezija decu bre na hrvatskom da boli glava. al roksilda boli dupe za zagorske brege... i nase malenkosti....i apokalipticka masina melje i melje nove narastaje.... eto toliko o jeziku i ako sto ne razumis pa pitaj coece reci cu ti na srpskom da nas ceo svet razume hehehehehe
Nazad na vrh Ići dole
 
Broj obrtaja za vreme menjanja brzina
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Velik broj obrtaja motora Nubira
» 1.8 2000. Tacuma trza u 4 i 5 brzini
» Posle menjanja dihtunga glave
» problem sa leganzom
» Nubira 1.6 16V los rad izmedju 1800 i 2600 obrtaja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: