Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 slabo trzanje na plinu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
lolic0508
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.02.2013

slabo trzanje na plinu Empty
PočaljiNaslov: slabo trzanje na plinu   slabo trzanje na plinu EmptyUto Feb 26 2013, 08:28

Dobar dan svima. Imam jedan mali problem na daewoo leganza. Skoro sam je kupio,auto je extra stanju,za te pare nisam mogao bolji kupiti nikako Smile Desava mi se da mi trza na 2000 do 3000 obrtaja kad je na plinu, neprimetno trzanje ali se oseti. To mi se pocelo desavati kad sam skinuo klemu da ocistim jer je bila sva oksidirala,od tada se oseti. na benzinu se to ne desava. dali znate sta bi moglo to da bude,jer pre nego sto nisam skinuo klemu radila je extra. Plin je sekvecioni,fabricki ugradjen. Zanima me jos nesto,koliko izlazi veliki servis za nju sto se tice motora? kaisevi,filteri,ulje,pumpa vodena ,kablovi? Unapred zahvalan
Nazad na vrh Ići dole
Stirba
Početnik
Početnik



Broj poruka : 74
Datum upisa : 18.10.2012
Godina : 37
Lokacija : Pozarevac

slabo trzanje na plinu Empty
PočaljiNaslov: Re: slabo trzanje na plinu   slabo trzanje na plinu EmptyUto Feb 26 2013, 12:56

Dobar dan, prvo bi se trebao predstaviti u temi za predstavljanje, to je predvidjeno za svakog novog clana...
Ono sto bi trebao da uradis, je da isturiras auto na sto vise obrtaja, jer su to simptomi zapusenog katalizatora, posle toga skini kleme ponovo, sacekaj 15-20 min, vrati kleme i provozaj... ocigledno kada si skinuo kleme i vratio on je pohvatao neke parametre i nasao problem u izduvima, sto govori da pri vecim obrtajima dolazi do pravljenja cepa u katalizatoru... Ovo ti govorim iz licnog iskustva, ja sam tako resio problem, turiranjem sam oslobodio put izduvnim gasovima, i posle toga je bila osetna razlika... Ali ako se to jednom desilo, mozda ce opet, i zato u auspuh servis, skini katalizator i zavrsi posao... Nadam se da ce ti ovo pomoci, jer je najbezbolnije, za ostalo ti ne gine dijagnostika, ili dobar majstor koji ce znati da resi problem bez mnogo fuserisanja i pametovanja... Sto se tice velikog servisa, ja imam Nubiru, i za nju je oko 15000 din. Mozda je nesto vise za Leganzu.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

slabo trzanje na plinu Empty
PočaljiNaslov: Re: slabo trzanje na plinu   slabo trzanje na plinu EmptyUto Feb 26 2013, 22:07

Tako striba sve usmeravaj,ne mogu samo ja.hehehe.Nego ja pre mislim da ti se zeznula mapa.Posto je sekvent mora mapa plina da se poklapa sa benzinskom sto se naravno radi preko laptopa,e sada kada si skinuo kleme ecu ti se resetovao i vratio na nekedefault vrednosti.Moras kod plinadzije da ti nasteluje mapu.To je neko moje misljenje jer je pre resetovanja ecu(uzrokovano skidanjem klema) sve radilo ok.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





slabo trzanje na plinu Empty
PočaljiNaslov: Re: slabo trzanje na plinu   slabo trzanje na plinu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
slabo trzanje na plinu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» grejanje skroz slabo
» problem sa leganzom
» Majstor za plinu CACKU?
» DAEWOO PUCA NA PLINU
» Leganza slabo vuče

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: