Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 PROBLEMI SA ABS-om

Ići dole 
+4
joca
ivan85_zmaj
Mixy
suko
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyNed Okt 31 2010, 17:06

POZDRAV SVIMA KUPIO SAM LEGANZU JUCE PA DA PITAM VAS KOJI JE VEC IMATE DUZE,JEL IMA LAMPICA ZA REZERVU GORIVA ILI SAMO ONO CRVENO POLJE I IMAM PROBLEM SA ABS-om KAD KOCIM OSTANE UKLJUCEN I CUJE SE DA JE I DALJE AKTIVIRAN KAO NEKO CUKANJE!AKO JE NEKO IMAO TAKVO ISKUSTVO BIO BIH ZAHVALAN ZA DALJA UPUTSTVA!POZDRAV SVIMA
Nazad na vrh Ići dole
Mixy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 47
Datum upisa : 26.10.2010
Godina : 32
Lokacija : BG

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyPon Nov 01 2010, 16:16

Pozdrav,
nema lampica za rezervu goriva,samo ono crveno polje.A jel ti pali abs kad kog kocis ili samo kad blokira neki tocak?
Nazad na vrh Ići dole
http://bms.co.rs/
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyPon Nov 01 2010, 19:06

ne pali mi lampicu samo ostane aktrivar nekoliko sekundi posle skidanja noge sa papucice!majstor kaze da je to zbog diskova,moraju da se obrade i da se ociste senzori za abs!pozzz
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyPon Nov 01 2010, 20:29

Najverovatnije su dotrajale kocnice, tacnije diskovi... moze da bude to sto ti je majstor rekao...
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyPon Nov 01 2010, 21:44

Mixy ::
Pozdrav,
nema lampica za rezervu goriva,samo ono crveno polje.A jel ti pali abs kad kog kocis ili samo kad blokira neki tocak?
leganza nema lampicu?a sta ja vozim onda,postoji lempicai to zuta nacrtano,pumpa sa crevom za gorivo(onako kvadrat i crevo malo krivuda sa pistoljem za punjenje benzina),a nalazi se na levom strani pokazivaca za gorivo.
Nazad na vrh Ići dole
Mixy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 47
Datum upisa : 26.10.2010
Godina : 32
Lokacija : BG

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyPon Nov 01 2010, 21:51

joca ::
Mixy ::
Pozdrav,
nema lampica za rezervu goriva,samo ono crveno polje.A jel ti pali abs kad kog kocis ili samo kad blokira neki tocak?
leganza nema lampicu?a sta ja vozim onda,postoji lempicai to zuta nacrtano,pumpa sa crevom za gorivo(onako kvadrat i crevo malo krivuda sa pistoljem za punjenje benzina),a nalazi se na levom strani pokazivaca za gorivo.

ne znam stvarno,kod mene se nikad nije upalila,spadala je skala skroz u crveno ali nikad se nije upalila lampica,stvarno sam mislio da nema ali verovano kod mene ne radi.
Nazad na vrh Ići dole
http://bms.co.rs/
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyPon Nov 01 2010, 22:49

Ni ja nisam primetio da se kod mene to ikad palilo
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyUto Nov 02 2010, 07:04

kod mene se pali non stop Laughing
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyUto Nov 02 2010, 07:44

joca ::
kod mene se pali non stop Laughing

to ti je zato sto neces da ugradis plin lol!
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyUto Nov 02 2010, 10:06

serhio011 ::
joca ::
kod mene se pali non stop Laughing

to ti je zato sto neces da ugradis plin lol!
moram da priznam da je leganza ekstra autro i ne bi da ga zeznem sa plinom,tj.nasim strucnjacima za plin.11l. po gradu ja zadovoljan,kad ga pricepim i malo vise a i ima se moze se cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mixy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 47
Datum upisa : 26.10.2010
Godina : 32
Lokacija : BG

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyUto Nov 02 2010, 16:09

ja bih najvise voleo da mogu da vozim na benzin,samo da je jeftiniji,ali i ovako kad me zeza plin ja moram da vozim na benzinu i izadje duplo skuplje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://bms.co.rs/
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyUto Nov 02 2010, 18:56

ok,vozicu ga dok se ne ugasi da vidim ima li lampica kod mene Smile a za ovaj problem sa ABS-om jel imao neko takvo iskustvo?
Nazad na vrh Ići dole
lazarijus
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 23.09.2010

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyUto Nov 02 2010, 19:08

abs se pali kada su plocice ili diskovi pri kraju(ali pre plocice),i meni se tako desavalo ali nikakvo cukanje ili na sta vec mislis
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyUto Nov 02 2010, 20:22

suko ::
ok,vozicu ga dok se ne ugasi da vidim ima li lampica kod mene Smile a za ovaj problem sa ABS-om jel imao neko takvo iskustvo?

Ne bih ti preporucio da ga vozis dok se ne ugasi. Koliko sam cuo..zaebano je ako indzekshn ostane bez goriva... Povuce mulj iz rezervoara pa moraju dizne da se ciste a i ako pumpa ostane bez gorivva moze da rikne jer joj gorivo sluzi za hladjenje.

Ako gresim voleo bih da me neko ispravi Smile Svakako imate vise iskustva od mene Smile
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyUto Nov 02 2010, 20:23

lazarijus mislim na onaj zvuk kad se aktivira ABS i osecas pod nogom kad pritisnes papucicu za kocenje,e kod men se desava da kada pritisnem kocnicu ostane aktiviran ABS i cuje se taj zvuk bounce
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyUto Nov 02 2010, 20:24

metrocop salio sam se nebih se zezao sa tim u pravu si,pitacu elektricara da proveri dali je mozda riknula sijalica u tabli!poozzz
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptySre Nov 03 2010, 20:00

jel moze neko da mi kaze broj telefona nekog ko prodaje polovne delove za leganzu?pozz
Nazad na vrh Ići dole
lazarijus
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 23.09.2010

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptySre Nov 03 2010, 21:40

ocisti senzore abs-a a ujedno ces i videti kakvi su ti diskovi i plocice
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyČet Nov 04 2010, 11:03

Suko, ovde u ovoj temi imas link za polovne delove.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Njih tacnije mozes naci u Hallo oglasima... ima nekoliko brojeva likova koji rasturaju vozila i prodaju delove.
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyČet Nov 04 2010, 20:13

obradio sam diskove,stavio nove plocice,ocistio senzore abs-a i problem je u nekom prstenu na kinetickom zglobu koji je pukao,tako mi kaze majstor i jbg sad moram izgleda da stavljam nove kineticke zglobove Mad
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyČet Nov 04 2010, 20:28

jel ti pukao prsten tj deo lima koji drzi kuglice na samom kinetickom zglobu?ne vidim kakve to veze ima sa abs,pre ce biti da ti je pukao prsten abs koji je nazubljen slicno kao zamajac i nalazi se na delu izmedju kinetickog zgloba i tocka.
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyČet Nov 04 2010, 20:37

mislim da je taj prsten joco,majstor mi je rekao da je neki prsten kod kinetickog!sta sad da radim?imas li neki savet??
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyPet Nov 05 2010, 05:15

metrocop ::
suko ::
ok,vozicu ga dok se ne ugasi da vidim ima li lampica kod mene Smile a za ovaj problem sa ABS-om jel imao neko takvo iskustvo?

Ne bih ti preporucio da ga vozis dok se ne ugasi. Koliko sam cuo..zaebano je ako indzekshn ostane bez goriva... Povuce mulj iz rezervoara pa moraju dizne da se ciste a i ako pumpa ostane bez gorivva moze da rikne jer joj gorivo sluzi za hladjenje.

Ako gresim voleo bih da me neko ispravi Smile Svakako imate vise iskustva od mene Smile
nija ti ne bi preporucio da ga cedis skroz,tacno je da povuce mulj sa dna rezervoara ali samo mala ispravka metrokopu benzin ne sluzi za hladjenje pumpe vec za podmazivanj.na bmw sam je nekoliko puta skidao i remontovao,a to je aksijalna pumpa gde odu mali valjcici ako ostane bez goriva ali na leganzi kad se upali ja ladno predjem oko50km i nikad nisam ostao bez goriva,i uvek sipam pun rezervar.
Nazad na vrh Ići dole
lazarijus
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 23.09.2010

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyPet Nov 05 2010, 21:26

meni je na hjundaiju pre par god.majstor polomio taj zupcasti prsten(koji senzor cita kod kocenja) da bi ga potom zavario i sve je funkcionisalo normalno,probaj ili pokusaj naci polovan
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om EmptyPet Nov 05 2010, 21:41

suko ::
mislim da je taj prsten joco,majstor mi je rekao da je neki prsten kod kinetickog!sta sad da radim?imas li neki savet??
siguran sam da nov ne kosta vise od 15e najbolje ga zamen i miran si.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PROBLEMI SA ABS-om Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA ABS-om   PROBLEMI SA ABS-om Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PROBLEMI SA ABS-om
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» PROBLEMI SA TACUMOM
» opet problemi
» Problemi sa plinom
» Problemi sa Leganzom
» Leganza..problemi sa plinom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: