Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 PROBLEMI SA TACUMOM

Ići dole 
+2
matrix
taks
6 posters
AutorPoruka
taks
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Datum upisa : 05.12.2011
Lokacija : kraljevo

PROBLEMI SA TACUMOM Empty
PočaljiNaslov: PROBLEMI SA TACUMOM   PROBLEMI SA TACUMOM EmptySre Dec 07 2011, 19:16

moze li neko da mi pomogne ? tacuma 1.8 2001 trosi 17 zmenim fabricki plin stavim novi sekvent opet 17.zamenim map senzor opet isto i sad u voznji kad saltujem brzine ne smanjuje broj obrtaja,osecaj kao da vozim pod sauhom
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

PROBLEMI SA TACUMOM Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA TACUMOM   PROBLEMI SA TACUMOM EmptySre Dec 07 2011, 20:00

taks ::
moze li neko da mi pomogne ? tacuma 1.8 2001 trosi 17 zmenim fabricki plin stavim novi sekvent opet 17.zamenim map senzor opet isto i sad u voznji kad saltujem brzine ne smanjuje broj obrtaja,osecaj kao da vozim pod sauhom
vidi da li je ok dizni a drugo vidi tamo usisni vazduh kod gasa da li je cist...otidji na ultrazvuk to kostace ti oko 10evra!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

PROBLEMI SA TACUMOM Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA TACUMOM   PROBLEMI SA TACUMOM EmptySub Dec 10 2011, 19:42

Takuma 1.8 2001 koju vozim zimi troši 17 litara plina u gradskoj vožnji, a leti 13 litara. Na otvorenom putu oko 9 litara...i što se čudite oko potrošnje, prema fabričkim podacima Takuma troši u gradskoj vožnji 11 litara BENZINA! Znači u idealnim uslovima.
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

PROBLEMI SA TACUMOM Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA TACUMOM   PROBLEMI SA TACUMOM EmptyNed Dec 11 2011, 13:47

poštar68 ::
Takuma 1.8 2001 koju vozim zimi troši 17 litara plina u gradskoj vožnji, a leti 13 litara. Na otvorenom putu oko 9 litara...i što se čudite oko potrošnje, prema fabričkim podacima Takuma troši u gradskoj vožnji 11 litara BENZINA! Znači u idealnim uslovima.

Ja sam bio u opel kompaniji pokazao mi je jedan covjek inzenjer masinstva na racunaru...rekao mi je da moj tacuma 1.6 se treba normalno potrositi na otvoreno 8 a u gradu do 10litara. a ne vise glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

PROBLEMI SA TACUMOM Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA TACUMOM   PROBLEMI SA TACUMOM EmptyNed Dec 11 2011, 20:12

odes ti lepo kod tog majsotra sto ti je ugradio da ti vrati pare. Sekvent sme da potrosi plafon 10ak procenata vise nego benzina i nemoj da te loze bzvz
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

PROBLEMI SA TACUMOM Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA TACUMOM   PROBLEMI SA TACUMOM EmptyNed Dec 11 2011, 20:17

bokilava ::
odes ti lepo kod tog majsotra sto ti je ugradio da ti vrati pare. Sekvent sme da potrosi plafon 10ak procenata vise nego benzina i nemoj da te loze bzvz

Otici cu kad potrosim do kraja da nema plina u rezervoaru. Ako bude negativno pa cu ici da kazem da mi promjeni sve od pocetka do kraja!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

PROBLEMI SA TACUMOM Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA TACUMOM   PROBLEMI SA TACUMOM EmptyNed Dec 11 2011, 20:19

bokilava ::
odes ti lepo kod tog majsotra sto ti je ugradio da ti vrati pare. Sekvent sme da potrosi plafon 10ak procenata vise nego benzina i nemoj da te loze bzvz
sto posto si upravu
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

PROBLEMI SA TACUMOM Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA TACUMOM   PROBLEMI SA TACUMOM EmptyNed Dec 11 2011, 20:23

joca ::
bokilava ::
odes ti lepo kod tog majsotra sto ti je ugradio da ti vrati pare. Sekvent sme da potrosi plafon 10ak procenata vise nego benzina i nemoj da te loze bzvz
sto posto si upravu

znam ja to sve...ucinit cu obavezno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
zoki
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 01.12.2011
Godina : 52
Lokacija : kula

PROBLEMI SA TACUMOM Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA TACUMOM   PROBLEMI SA TACUMOM EmptyUto Feb 05 2013, 11:30

U nedelju sam perkirao tacumu 1,8 sx benzin/gas u garazu ,sve je izgledalo u redu.Juce krenem na posao i da upalim auto a on vergla ali nece da sastavi.Kad sam se vratio sa posla proverim dali baca varnicu na svecicu a ono nema varnice.Ima li neko ideju sta bi moglo biti u pitanju.Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PROBLEMI SA TACUMOM Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI SA TACUMOM   PROBLEMI SA TACUMOM Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PROBLEMI SA TACUMOM
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» adekvatni delovi od opela odgovaraju original za daewoo tacumu
» PROBLEMI SA ABS-om
» Problemi sa plinom
» Problemi sa Leganzom
» opet problemi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: