Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jace ozvucenje u Lanosu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Dekla
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Datum upisa : 06.10.2012
Godina : 36
Lokacija : NS

Jace ozvucenje u Lanosu Empty
PočaljiNaslov: Jace ozvucenje u Lanosu   Jace ozvucenje u Lanosu EmptyČet Okt 11 2012, 18:01

Pozz. Pre nekoliko sam stavio novi radio , bez cd,a usb i ostalim zezancijama, pa me sada interesuje da li je neko uspeo da odvrne one zadnje zvucnike , koji mi svakako ne rade , a da ne polomi onu plastiku ! Takodje, skinuo sam one zvucnike iz vrata, koji su katastrofa, kao i oni nazad, i video da je velicina totalno promasena , tj totalno van serijska , po radnjama ili 10 ili 13 cm , a ovaj je 11 ili 12 cm, strasno.
Da li je neko budzio neke zvucnike i kakve ima li kakvu sliku, utisak , kritiku ili savet !
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Jace ozvucenje u Lanosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Jace ozvucenje u Lanosu   Jace ozvucenje u Lanosu EmptyČet Okt 11 2012, 19:56

Dobro pitanje, imam to u planu da uradim uskoro pa će biti dobro da se javi neko ko je to uradio i sa prednjim i zadnjim zvučnicima ali sa zamenom zadnjih na mestu gde se nalaze a ne sa ugradnjom u dasku odnosno njenim sečenjem. Ako se niko ne javi a ja zamenim javljam se.
Nazad na vrh Ići dole
Dekla
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Datum upisa : 06.10.2012
Godina : 36
Lokacija : NS

Jace ozvucenje u Lanosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Jace ozvucenje u Lanosu   Jace ozvucenje u Lanosu EmptyPet Okt 12 2012, 19:10

Hehe ajde da se ja javim , rastavio sam neke zvucnike od linije koja je davno crkla ! Pasuju zvucnici u vratima. Sto dalje implicira da je i linija bila neka van serijska Smile
Cuju se bolje nego oni papirni stari , originalni ali probijajau i oni na nekoj ne velikoj glasnoci. i fale visoki tonovi ... Sutra cu probati da skinem i one zadnje zvucnike.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Jace ozvucenje u Lanosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Jace ozvucenje u Lanosu   Jace ozvucenje u Lanosu EmptySub Okt 13 2012, 15:23

Dekla ::
Hehe ajde da se ja javim , rastavio sam neke zvucnike od linije koja je davno crkla ! Pasuju zvucnici u vratima. Sto dalje implicira da je i linija bila neka van serijska Smile
Cuju se bolje nego oni papirni stari , originalni ali probijajau i oni na nekoj ne velikoj glasnoci. i fale visoki tonovi ... Sutra cu probati da skinem i one zadnje zvucnike.

Ajd pa javi Ja nisam ni pokušao ali mislim da nije nikakav problem. Tapacire sa vrata mog Lanosa sam skidai i video da zamena zvučnika u vratima nije ni najmanji problem a za zadnje nisam ni gledao pa neznam ali ni to nebi trebalo da predstavlja problem.
Nazad na vrh Ići dole
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

Jace ozvucenje u Lanosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Jace ozvucenje u Lanosu   Jace ozvucenje u Lanosu EmptyPon Okt 22 2012, 07:46

Sa starog auta sam hteo da prebacim JVC zvučnike, 13cm, u prednja vrata Lanosa.

Skinem "tapacirung" kada tamo ona plastika koja drži zvučnik ne podržava ovu veličinu, jbg. Bilo bi mi žao da ono sve razbucam, razmišljao sam da nema slučajno onaj držač zvučnika za druge veličine ?
Druga mogućnost je da prodam ove moje od 13cm pa da kupim manje (nisam izmerio originalne zvučnike, tu su negde oko 11cm).
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Jace ozvucenje u Lanosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Jace ozvucenje u Lanosu   Jace ozvucenje u Lanosu EmptyPon Okt 22 2012, 13:32

Mislim da ću to da radim narednog meseca ali ću pre kupovine novih da skinem postojeće pa po njima tražim nove i da ću na taj način izbeći grešku. Pogledao sam juče kako će ići sa skidanjem zadnjih zvučnika i mislim da će mali šrafcigerčić da završi posao kako se nebi mnogo demontiralo. Bumo vidli pa javlajm ako to odradim po planu koji doduše lako mogu da poremete neki drugi neplanirani izdaci.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jace ozvucenje u Lanosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Jace ozvucenje u Lanosu   Jace ozvucenje u Lanosu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jace ozvucenje u Lanosu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kvar na Lanosu
» Klima na Lanosu
» Zamena termostata na Lanosu
» GDE SE NALAZI EGR VENTIL NA LANOSU
» Kako ispuštam antifriz na Lanosu ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Struja,ozvučenja,alarmi-
Skoči na: