Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 El. podizaci prednjih stakala

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Meema
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.05.2012

El. podizaci prednjih stakala  Empty
PočaljiNaslov: El. podizaci prednjih stakala    El. podizaci prednjih stakala  EmptyPon Sep 03 2012, 23:19

Pozdrav narode, moze li neko da mi pomogne nekim savetom!? Imam problem sa el. podizacima prednjih stakala na Nubiri 98': jako se sporo spustaju i podizu, pokusao sam svakojakim sprejevima i mastima da podmazujem (wd, ulje, tovatna mast, vazelin) gume, sinu i sajlu, par dana klize kao po loju, ali posle toga ista prica, mukotrpno cekanje dok se stakla spustaju (a jos gore kada se podizu glavom u zid )... da li su el. motorcici oslabeli ili sami od sebe zakrzljali ili je nesto trece u pitanju!? da li ste imali ovakav problem, i da li mozete da mi pomognete da ga resim...
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

El. podizaci prednjih stakala  Empty
PočaljiNaslov: Re: El. podizaci prednjih stakala    El. podizaci prednjih stakala  EmptyUto Sep 04 2012, 18:53

Motorcic ili radi ili ne radi.Bice tebi najpre da te sajla zeza tj da negde zapinje.U svako mslucaju MORAS da skines da bi video sta je.A ako vec podmazujes,najbolje je izvadi ih i lepo ocisti pa onda podmazi.
Nazad na vrh Ići dole
Meema
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.05.2012

El. podizaci prednjih stakala  Empty
PočaljiNaslov: Re: El. podizaci prednjih stakala    El. podizaci prednjih stakala  EmptyUto Sep 04 2012, 23:22

hvala na savetu, skidao sam i podmazivao, radilo je brze, ali ne mogu nikako trajno resenje da nadjem, da li znas gde bi mozda mogao da nadjem nove motorcice? (ili polovne)
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

El. podizaci prednjih stakala  Empty
PočaljiNaslov: Re: El. podizaci prednjih stakala    El. podizaci prednjih stakala  EmptySre Sep 05 2012, 06:30

Procesljaj po forumu,ima pedja bg,daki nis,ratko ns.Polovni a sto se tice novih nemam pojma,vidi gde nabavljas delove da ti nabave od uvoznika,ako hoces bas nove.
Nazad na vrh Ići dole
Meema
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.05.2012

El. podizaci prednjih stakala  Empty
PočaljiNaslov: Re: El. podizaci prednjih stakala    El. podizaci prednjih stakala  EmptySre Sep 05 2012, 12:45

hvala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

El. podizaci prednjih stakala  Empty
PočaljiNaslov: Re: El. podizaci prednjih stakala    El. podizaci prednjih stakala  EmptySre Sep 05 2012, 16:46

Megasp ::
Motorcic ili radi ili ne radi.Bice tebi najpre da te sajla zeza tj da negde zapinje.U svako mslucaju MORAS da skines da bi video sta je.A ako vec podmazujes,najbolje je izvadi ih i lepo ocisti pa onda podmazi.
Mega moze i motoric da oslabi kako da ne ali ako je na svakom prozoru isto onda je neki drugi problem mozda do nekog releja ili vec sta je zajednicko svim podizacima.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

El. podizaci prednjih stakala  Empty
PočaljiNaslov: Re: El. podizaci prednjih stakala    El. podizaci prednjih stakala  EmptySre Sep 05 2012, 17:15

Ok ali uglavnom se sajla zezne.Meni je se ukrivo spustao vozacev zbog plastike kod motorcica i onda sajla trpi veliko opterecenje.Sto se tice cene polovnih oko 3500-4000 2 komada komplet sa sajlama.
Nazad na vrh Ići dole
Meema
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.05.2012

El. podizaci prednjih stakala  Empty
PočaljiNaslov: Re: El. podizaci prednjih stakala    El. podizaci prednjih stakala  EmptySre Sep 05 2012, 20:56

da, da, prozor, se ukrivo spusta... to sam zaboravio da navedem, da li mogu to nekako da resim? motorcic je negde oko 15e... na vozacevim vratima prozor ide ukrivo, ali se duplo brze podize i spusta za razliku od suvozacevih vrata, na kojima je prozor prav...
Mega, da li se tebi nakrivo spustao zbog one plastike koja se nalazi na sini?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

El. podizaci prednjih stakala  Empty
PočaljiNaslov: Re: El. podizaci prednjih stakala    El. podizaci prednjih stakala  EmptyČet Sep 06 2012, 06:13

Da.pa kad kupis polovan to ti je cena za motor sa sajlom ceo set.A suvozacev mi nije ni radio,nisam cak ni imao motor.Samo namontirao i sve radi.I dalje mi malo iskrivi ali ga zatvara sam bez moje pomoci ispravi ga na kraju.
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

El. podizaci prednjih stakala  Empty
PočaljiNaslov: Re: El. podizaci prednjih stakala    El. podizaci prednjih stakala  EmptyPon Sep 10 2012, 19:31

Pre nego sto kupis druge motore proveri onu lajsnu gumenu koja ti se nalazi na dnu okvira od prozora, zna i ona da zeza ako je pribijena mnogo uz staklo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





El. podizaci prednjih stakala  Empty
PočaljiNaslov: Re: El. podizaci prednjih stakala    El. podizaci prednjih stakala  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
El. podizaci prednjih stakala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Silent blokovi na prednjim viljuskama?
» hidro podizaci
» hidro podizači
» problem sa podiaizacima stakala
» Štekću podizači (x20sed)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: