Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora? Empty
PočaljiNaslov: jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora?   jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora? EmptyUto Apr 24 2012, 21:03

Pozdrav druzino ja sam Darko iz Obrenovca i eto i ja sam dosao do jedne Nubire,auto mi se bas dopada lepo ide i lak je za voznju.Kupio sam ga od coveka koji se bas ne razume previse u popravke i sve kvarove su mu resavali majstori tako da su sitnice tipa ne radi sijalica i sl.bas prisutne.Sve te sitnije nedostatke sam uglavnom ispravio ali ne sijaju mi u naslovu navedeni prekidaci kad upalim svetla a nekom logikom mislim da bi trebali.Ja sam ovatvarao ovaj deo table ali nisam uspeo da otvorim sam deo sa prekidacima i vidim ima li sijalica ili led dioda u njima.Ako neko zna ili ima neko iskustvo neka napise cheers
:
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora? Empty
PočaljiNaslov: Re: jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora?   jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora? EmptySre Apr 25 2012, 06:05

Sliku nisi stavio ali da trebaju da sijaju.[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora? Empty
PočaljiNaslov: Re: jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora?   jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora? EmptySre Apr 25 2012, 06:11

Megasp ::
Sliku nisi stavio ali da trebaju da sijaju.[You must be registered and logged in to see this link.]
Izvinjavam se sto nisam postavio sliku ali vidim da si me razumeo i ove tvoje slike su mi bas od koristi jer samshvatio kako se rastavlja ovaj deo sa prekidacima i video gde stoje sijalice...hvala! bravo
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora? Empty
PočaljiNaslov: Re: jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora?   jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora? EmptySre Apr 25 2012, 06:16

Prelistaj celu temu svasta sam ja radio bice ti od koristi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora? Empty
PočaljiNaslov: Re: jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora?   jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
jel treba da sijaju obrtni prekidaci od grejanja i ventilatora?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PREKIDACI ZA REGULACIJU KLIME I GREJANJA
» leganca 2.2 neradi ventilator grejanja
» Zamena kabinskog filtera.Grejanje- Hlađenje kako doći do ventilatora ?
» Prekidaci za elektricne prozore
» Sta mi treba raditi zbog novog zakona o plinu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: