Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sta moze da bude?

Ići dole 
+9
djoleprolece
Megasp
Radan
serhio011
zeks
bokilava
milan_beska
ivan85_zmaj
ceronimus
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyČet Mar 01 2012, 17:45

ne znam za bg ima ratko iz veternika pa pitaj broj 0637798588
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyČet Mar 01 2012, 19:21

ceronimus ::
jel to ovo KL1SF08TJ...itd?
ovo je broj sasije.... broj motora ne pise na novoj saobracajnoj vec je upisan u cip saobracajne...
B12S1...
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyČet Mar 01 2012, 19:54

znaci ne mogu da ti dam taj podatak? Sad
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyČet Mar 01 2012, 21:26

ceronimus ::
sad sam zvao-15500dinara...

Jel nije tajna gde si pitao za cenu? Ovo je stvarno previse...
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyČet Mar 01 2012, 21:30

nije tajna zvao sam beo-team...mada su mi i u prvom i u drugom servisu rekli da je to skupo do bola...ma ja ne znam da li su oni sigurni da je to u pitanju,to je ceo onaj mehanizam gde je ona leptir klapna...
Nazad na vrh Ići dole
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyPet Mar 02 2012, 09:24

Nemogu ništa da ti savetujem jer se simtomi na tvom kalosu razlikuju od moji naime ti kažeš da ti auto teže pali prvi put a moj pali na pola ključa i tek posle jednog kilometra se jednostavno ugasi i sve tako se ponavlja dok ne dostigne radnu temperature ja nemam plin a ti koliko vidim imaš tako da ti je moj savet nađi nekog sa istim autom i deo po deo sa njegovog auta na tvoj znači lako se skida dis modul pa onda probaj crevo usisa da nije možda crko MAF senzor na njemu i tako neki delovi koji se lako skidaju veruj mi samo ti je to rešenje tako ću i ja da uradim za vikend našo sam čoveka koji vozi isti kalos pa će mo deo po deo pa probna vožnja inače sve ostalo ima da te bije po novčaniku te kupi ovaj senzor te onaj i na kraju ništa.
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyPet Mar 02 2012, 17:27

dalibor76 ::
Nemogu ništa da ti savetujem jer se simtomi na tvom kalosu razlikuju od moji naime ti kažeš da ti auto teže pali prvi put a moj pali na pola ključa i tek posle jednog kilometra se jednostavno ugasi i sve tako se ponavlja dok ne dostigne radnu temperature ja nemam plin a ti koliko vidim imaš tako da ti je moj savet nađi nekog sa istim autom i deo po deo sa njegovog auta na tvoj znači lako se skida dis modul pa onda probaj crevo usisa da nije možda crko MAF senzor na njemu i tako neki delovi koji se lako skidaju veruj mi samo ti je to rešenje tako ću i ja da uradim za vikend našo sam čoveka koji vozi isti kalos pa će mo deo po deo pa probna vožnja inače sve ostalo ima da te bije po novčaniku te kupi ovaj senzor te onaj i na kraju ništa.
Pozdrav!

ako pali na pola kljuca onada je to problem... idi kod nekog majstora da ti to sredi.... mora da udje ceo kljuc u bravu.. smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyPet Mar 02 2012, 22:47

Izgleda da je mali đokica greškom upao u ovaj forum đokice šaljem ti link foruma po tvojoj meri registruj se baš je po tvom ukusu [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptySub Mar 03 2012, 12:50

nisam ja bas mali..... malo humora nije na odmet... Smile a inace to mi je uvek govorio jedan veoma dobar majstor... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptySub Mar 03 2012, 12:51

dixy ::
ceronimus ::
sad sam zvao-15500dinara...

Jel nije tajna gde si pitao za cenu? Ovo je stvarno previse...

a probaj da nadjes broj motora na samom motoru...
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptySub Mar 03 2012, 20:09

djole a cemu bi znacio broj motora?
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyNed Mar 04 2012, 01:25

znaclio bi jer moguce da ja imam isti motor u autu pa mi mozda mogao da se iskombinujem da probas deo...Smile
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyNed Mar 04 2012, 06:47

Koliko se ja razumem u banane , broj motora je jedinstven , mislim da ne postoje dva ista broja . Pa zar nisu isti motori sa istom kubikazom i konjazom Rolling Eyes Question
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyNed Mar 04 2012, 10:48

Isti je pocetak, npr za lanosa A16DMS. Ako je isti kod tebe, mozemo da menjamo delove pa probu, zlu netrebalo.
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyNed Mar 04 2012, 11:30

bitno je da je isti motor tacnije 1.2 Kalos...mislim da nema veze broj motora.ako si u Bg i ako si raspolozen ja znaci skacem do plafona od srece
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyNed Mar 04 2012, 17:57

dixy ::
Isti je pocetak, npr za lanosa A16DMS. Ako je isti kod tebe, mozemo da menjamo delove pa probu, zlu netrebalo.
A13SMS tako da Sad
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyNed Mar 04 2012, 20:52

ja imam avea. Po pocetku broja motora moze se videti da li je motor isti... koliko ja znam u kalosa su isli i opelovi motori... ja imam u mom aveu B12S1
Nazad na vrh Ići dole
dexns
Početnik
Početnik
dexns


Broj poruka : 34
Datum upisa : 07.12.2010
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptyNed Mar 04 2012, 23:08

djoleprolece ::
ja imam avea. Po pocetku broja motora moze se videti da li je motor isti... koliko ja znam u kalosa su isli i opelovi motori... ja imam u mom aveu B12S1

Aveo i Kalos sa oznakom motora B12S1..., su Suzukijevi motori Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptySre Mar 14 2012, 08:52

Pozdrav ljudi,evo mene opet da vam iznesem neke novotarije,nisam uspeo da nadjem nikog sa kalosom 1.2 ali moj kalos se vratio u normalan rezim rada,ne znam sta moze da bude ali vratio se,da li su ga nesto pobrljavile one nize temperature ili sta vec nemam pojma,u svakom slucaju auto se ponasa kao i pre i to se lagano postepeno vracao u stari rezim...eto,cisto ako ce nekom posluziti ovaj moj slucaj...mada je meni i majstor rekao kad sam ga pitao da li da rizikujem i da kupim taj jel motor on mi je rekao: "nemoj da kupujes,nemoj da zuris,pojavice se neko sa kalosom,puknuces 150e a nismo sigurni da je to i sta ces posle sa tim delom,kome da ga prodas"
eto,ispade dobro na kraju...
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptySre Mar 14 2012, 20:46

i dalje ne znas koji je br motora?
Nazad na vrh Ići dole
veljko82
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.07.2013

Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 EmptySre Jul 24 2013, 15:16

pozzz drustvo...zna li neko gde imaju polovni delovi za kalosa...tacnije treba mi gepek policaza kalosa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta moze da bude? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta moze da bude?   Sta moze da bude? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta moze da bude?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» NUBIRA 2000 79KW
» Online workshop manual za sva Daewoo vozila
» Da li Nubira 2 moze da se čipuje?
» Opruga za step motor
» Nexia radi na plin, a na benzin ne, šta može biti problem?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: