Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 zaledjen benzin

Ići dole 
+2
Boca
zeks
6 posters
AutorPoruka
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

zaledjen benzin Empty
PočaljiNaslov: zaledjen benzin   zaledjen benzin EmptyČet Feb 09 2012, 17:05

Gledam danas na televiziji čovek pokazuje kantu od 10l benzina BMB sve zaledjeno
znam da nafta ledi al da benzin zaledi prvi put čujem i vidim
Nazad na vrh Ići dole
Boca
Član
Član



Broj poruka : 106
Datum upisa : 29.03.2011
Lokacija : Beograd - NBGD

zaledjen benzin Empty
PočaljiNaslov: Re: zaledjen benzin   zaledjen benzin EmptyČet Feb 09 2012, 17:47

Zašto te to čudi, prijatelju ?
Pa u benzinu koji se prodaje na "našim" pumpama ima više vode nego samog benzina Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

zaledjen benzin Empty
PočaljiNaslov: Re: zaledjen benzin   zaledjen benzin EmptyČet Feb 09 2012, 19:36

Boca ::
Zašto te to čudi, prijatelju ?
Pa u benzinu koji se prodaje na "našim" pumpama ima više vode nego samog benzina Very Happy

To je tacno... juce se bas desilo kolegi s posla da mu auto stao na putu. Oterali u servis, kad u rezervoaru nasli vodu. A gorivo sipali na Lukoil pumpi.
Tako da nista cudno...
Pitanje kakav je benzin, a drugo mozda od ovih snegova se na pumpama napune rezervoari vode.
To svakako ne bi trebalo da se desi, al secam se da je ovde u SD pre par godina to bio problem na nekim pumpama kad je Dunav izlivao, imali su probleme sa svojim rezervoarima, ulazila im voda i tako...
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

zaledjen benzin Empty
PočaljiNaslov: Re: zaledjen benzin   zaledjen benzin EmptySre Feb 22 2012, 22:06

ivan85_zmaj ::
mozda od ovih snegova se na pumpama napune rezervoari vode.
...
A od razlike dzepovi para JC_spank
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

zaledjen benzin Empty
PočaljiNaslov: Re: zaledjen benzin   zaledjen benzin EmptyUto Apr 17 2012, 19:47

serhio011 ::
ivan85_zmaj ::
mozda od ovih snegova se na pumpama napune rezervoari vode.
...
A od razlike dzepovi para JC_spank

Eto vidite da ima i onih koji veruju da auto moze da ide na vodu i to na benzinskoj pumpi. Ja da sam gazda ne bih ih odpustio jer momci su super kad je buducnost u pitanju stvarno su napredni ja kao gazda moracu da se preorjentisem i da prodajem vodu kao gorivo bicu bogat za kratko vreme dok drzava ne ukapira pa da mi pocne stavljati akcize na novu vrstu goriva. Surprised voznja
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

zaledjen benzin Empty
PočaljiNaslov: Re: zaledjen benzin   zaledjen benzin EmptySre Apr 18 2012, 20:38

hm...nije to ljudi smesno garantujem da ce neki od nas doziveti -mozda malo mladji od mene-da ce voda biti dragocenija od benzina danas a za benzin ce i zaboraviti.
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

zaledjen benzin Empty
PočaljiNaslov: Re: zaledjen benzin   zaledjen benzin EmptyPet Apr 20 2012, 18:34

Sigurno ce biti skuplje ali kako zagadjujemo vodu i vazduh sa naftom ne znam samo sta ce biti skuplje kad ne bude nafte, voda ili vazduh.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





zaledjen benzin Empty
PočaljiNaslov: Re: zaledjen benzin   zaledjen benzin Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
zaledjen benzin
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Problem sa benzinom
» Nexia Benzin
» Vožnja na benzin
» Paljenje na benzin!
» NEXIA-benzin-gas

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: