Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Skidanje nalepnica

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Skidanje nalepnica Empty
PočaljiNaslov: Skidanje nalepnica   Skidanje nalepnica EmptyNed Jul 03 2011, 10:27

Postoji vise metoda i sredstva sta vam padne na pamet.Najcesce se koristi medicinski benzin jer opican moze da osteti farbu,sredstvo MER je super za skidanje nalepnica ima alkohola pa bolje rastvori od obicne vode,imaju i sredstva za skidanje nalepnica ali po meni to je bacanje para.Sta god da odaberete morate trljati i trljati.Mozete pre skidanja nalepnice obicnim fenom dobro zagrejati nalepnicu jer ce lepak pod toplotom malo da popusti pa je lakse skinuti.Otkad sam uzeo auto pozadi je od nalepnice stajao lepak i delovi nalepnice sto me iritira pa nikako da skinem,eto juce sam imao vremena i mogu reci da mi ja za poduhvat bilo potrebno nesto manje od sat,mada je nalepnica ogromna.Ja nisam imao sredstva i koristio sam neku krpicu sto sam nasao i obicnu vodu i uspeo sam da skinem.Evo pogledajte kako je bilo a kako je sada.
Skidanje nalepnica Photo314
Skidanje nalepnica Photo315
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Skidanje nalepnica Empty
PočaljiNaslov: Re: Skidanje nalepnica   Skidanje nalepnica EmptyNed Jul 03 2011, 11:03

Izopropanol je odlican (vrsta alkohola), na zapadu se on koristi za ciscenje. Zovu ga alkohol za trljanje (rubbing alcohol) Ja uglavnom njega koristim za to, al jbg njega nema u prodaji kao ovog obicnog, verovatno samo u apotekama na malo pakovanje. Ja radim u lab. pa mi je lako-uzmem malo sa posla Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Skidanje nalepnica Empty
PočaljiNaslov: Re: Skidanje nalepnica   Skidanje nalepnica EmptyNed Jul 03 2011, 11:23

Pa jeste tebi lako.Mada ja sam hteo da kazem i da moze i sa najobicnijom vodom ako nemate nista pri ruci,samo malo zivaca i vremena,a koja god metoda da se izabere trljanje mora
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Skidanje nalepnica Empty
PočaljiNaslov: Re: Skidanje nalepnica   Skidanje nalepnica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Skidanje nalepnica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Замена сијалица на инструменттабли Ланоса
» problem sa podiaizacima stakala
» Skidanje svećica
» Takuma skidanje sata
» Skidanje Instrument table

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Održavanje i servisi-
Skoči na: