Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem sa prvim paljenjem

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
mixxer
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 25.04.2019

Problem sa prvim paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Problem sa prvim paljenjem   Problem sa prvim paljenjem EmptyČet Apr 25 2019, 10:29

Pozdrav forumasi, imam Kalosa 1.4, 61kw, vozim i na benzin i tng, sve ok bilo, celu zimu po minusu palio super na benzinu, sada medjutim zeza.
Prvo jutarnje, ili paljenje posle 7-8 sati ne vozenja predstavlja problem, upali tek iz drugog treceg puta, cik prebrodi prvo paljenje celog dana pali na pola kljuca, bez gasa, i tako u krug.
Na plinu pali ok, zamenjena pumpa i svecice, i dalje isti problem, sta bi moglo biti ?
Cuo savet da moze biti i regulator pritiska goriva, gde se on nalazi ?
Nazad na vrh Ići dole
vlaman
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.04.2018

Problem sa prvim paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa prvim paljenjem   Problem sa prvim paljenjem EmptySub Feb 01 2020, 07:21

Isti problem imam i ja.Plinski uređaj je AC STAG. Skinem bilo koju klemu sa akumulatora i ostavim tako nekoliko sati i posle vraćanja kleme sve ja po starom.
Nazad na vrh Ići dole
mixxer
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 25.04.2019

Problem sa prvim paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa prvim paljenjem   Problem sa prvim paljenjem EmptyPon Feb 03 2020, 13:29

Ja sam zamenio pumpu goriva i od tada je sve ok. Posto sam imao vise puta slicne probleme, resenje su uglavnom pumpa, ili dizne ako vozis previse na plinu a slabo na benzin, eventualno prekontrolisati akumulator na kraju
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa prvim paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa prvim paljenjem   Problem sa prvim paljenjem Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa prvim paljenjem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daewoo matiz problem sa prvim paljenjem
» Problem sa prvim palenjem na Daewoo Matiz
» Tacuma problem sa paljenjem
» Daewoo Lanos-problem sa paljenjem
» Problemi sa paljenjem kod Nexie!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: