Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Hladi se u voznji i pada skala

Ići dole 
AutorPoruka
Andrija1985
Početnik
Početnik
Andrija1985


Broj poruka : 18
Datum upisa : 24.10.2016

Hladi se u voznji i pada skala Empty
PočaljiNaslov: Hladi se u voznji i pada skala   Hladi se u voznji i pada skala EmptySre Mar 14 2018, 10:29

Drugari,pomoc,imam problem sa temperaturom vode u Tacumi 1.8,naime u gradu drzi radnu ne macinje,na otvorenom putu padne skala i za skalu i po,merio sam dijagnostikom kada se vozim u gradu,temperatura dodje do 96 pa upali ventilator i padne na 90 i sve tako,na otvorenom padne i na 55 stepeni,zamenio sam termostat 3 puta i identicno.Zamenjen senzor temperature(onaj isopod bobine).Zamenio sam i davac temperature na cajgeru ali posle zamene cajger radi idiotski,posle 3 minuta kazaljka je vec na pola.a kada pali ventilator tada skoci u crveno.Pa sam vratio stari,on stoji tacno kako treba i po kazaljkama pokazuje tacno onoliku temperaturu kao na dijagnostici.Prosle godine sam radio dihtug glave,ne trosi gram vode i creva su bez velikog pritiska pritiska.Posle gradske voznje mozes slobodno bocu da otvoris,malo zasisti i to je to.Ozracivao sam sistem vise puta i isto.Ja bi se i dalje igrao sa probanjem drugih termostata ali mislim da je besmisleno a i auto moram da razupcujem svaki put kada ga menjam jer stoji ispod zupcastog kaisa.
Nazad na vrh Ići dole
 
Hladi se u voznji i pada skala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Klima ne radi ?Nubira II
» Tacuma 1.6
» Škripanje u vožnji
» Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu
» Daewoo Tacuma trza pri vožnji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: