Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Branko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.07.2013

Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  Empty
PočaljiNaslov: Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu    Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  EmptyUto Nov 12 2013, 13:22

Tacuma 1.8 2001.godine. Da li je neko imao ovaj problem? U gradskoj vožnji motor trza na benzinu slabije dok na gasu jako trza. Gasi se po nekada a kada pritiskam papučicu gasa brzo onda proradi i normalno radi, kao da proguta knedlu. Menjao sam ERG ventil, map senzor, svećice, kablove klapnu gasa probao polovnu i isto se ponaša pa sam vratio staru. Nadam se da je  polovna bila ispravna. Pomagajte:pale:
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu    Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  EmptySre Nov 13 2013, 13:22

Meni je wins pomogao.
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.07.2013

Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu    Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  EmptySre Nov 13 2013, 21:17

Goran - mugi ::
Meni je wins pomogao.
Ne znam šta je wins?
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu    Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  EmptyPet Nov 15 2013, 13:28

Sredstvo za čišćenje dizni i komplet motora ( ventili), ja sam uradio ti u Autoprometu za nekih 420 dinara ako se ne varam, i posle toga mi je auto proradio + ako tretman ne uspe ne naplaćuju ga.

evo ti link za servise koji čiste dizne

[You must be registered and logged in to see this link.]


Savet. nemoj sam da kupuješ i da sipaš u rezervoar to je možda dobro kao preventiva.
Nazad na vrh Ići dole
Predrag981
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.11.2013

Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  Empty
PočaljiNaslov: delovi za Tacumu   Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  EmptyNed Nov 24 2013, 09:19

Skoro sam imao malu nezgodu sa Tacumom pa su mi potrebni desni far i branik. Da li neko zna gde mogu da nadjem navedene delove.Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu    Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  EmptyUto Feb 11 2014, 12:02

probaj ovde

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tacuma i rezzo su isto kada radiš pretragu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu    Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daewoo Tacuma trza pri vožnji
» problem sa leganzom
» Dihtung glave
» trokira na benzinu
» Lanos 1.5i trza??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: