Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem sa pokazivacem goriva

Ići dole 
+6
diskretni_heroj
Sale BG
Mixy
metrocop
joca
ivan85_zmaj
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptyUto Feb 21 2012, 22:21

jel klasican plovak ili je na klizacu?ako je na klizacu dobro pogledaj da na sipkici postoji nalepljena kao stampana ploca po kojoj plovak ide gore dole mozda je ona na nekim mestima ostecena pa plovakne prekida strjno kolo.jedna trakica je skroz ravna a druga jekao merdevine a plova u zavisnosti od nivoa benz.spoji jednu i drugu itd.
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptyPet Feb 24 2012, 14:55

Bilo bi dobro kad bi neko mogao da nakaci slike gde se to skida i kako se skida. Ja licno nemm iskustva sa tim, a trebao bih da namestim, jer mi kazaljka uopste ne pokazuje koliko goriva imam. lampica za rezervu se palila, tako da ona radi.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptyPet Feb 24 2012, 19:44

Chevy ::
Bilo bi dobro kad bi neko mogao da nakaci slike gde se to skida i kako se skida.
Potrudicu se da snimim za vikend postupak , ili bar kacim slike bounce2
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptyPet Feb 24 2012, 20:57

Serhio mozes da napravis temu u uradi sam.Moze i video bilo kakav a ispod okacis i slike ako hoces
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptySre Feb 29 2012, 10:39

Neverovatno! Dva dana nakon sto sam se zalio da mi ne radi pokazivac goriva, on proradio!! Shocked Bez greske evo vec skoro nedelju dana.
Moracu sve da prijavljujem na forum, mozda mi se i limarija ispravi smeh
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptySre Feb 29 2012, 20:46

e to bi bilo ful mozda se limarija ispravi pa postane leganza voznja
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptySub Mar 17 2012, 18:51

Samo se zalite i meni je proradio.Ne znam koliko je rezerva ali posto je rezervoar bio bez kapi kada sam oporavio benzinski sistem u servisu sam nasuo 10l i kazaljka ne mrda..vozio malo i na benzin sa aditivom da se vpomalo ocisti sistemi posto ne znam koliko trosi jer nemam ni lambda sondu naspem jos 10l i kazaljka i dalje ne mrda.Pre neki dan na velikoj uzbrdici rekoh aj da vidim kako vuce na benzin kad poce da stuca gubi snagu ja na plibn on ok.a probao sam ga na ravnom vuce odlicno.I padne mi na pamet da mozda zbog nagiba cima.Odem na pumpu i simap za 1000din 6.8l i kazaljka se mrdnula,i otprilike po onim kazaljkama cini mi se da je oko 60l rezervoar,mada nisam 100% siguran.Pisao sam i u mojoj temi.Nego kazaljka se mrdnula ali kada izgasim auto tj izvucem kljuc kazaljka i dalje stoji pokazuje koliko ima goriva.Zar ne bi trebalo da se vrati na 0?Pa po kontaktu da pokaze merac,meni ovo ne smeta,nego samo me zanima da li je ok?Ljudi zalite se vidite da deluje smeh
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptySub Mar 17 2012, 19:35

ne na leganzi uvek pokazuje bila upaljena ili ne
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptySub Mar 17 2012, 20:46

Super znaci da mi radi OK.

Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptyUto Mar 20 2012, 16:30

Hoce li neko biti ljubazan da postavi slike neke, nesto... nista, a? 90% ljudi imaju ovaj problem sa Nubirom, a 80% ne zna kako da ga resi.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptyUto Mar 20 2012, 18:46

Nemam sta da ti okacim jer mi radi i necu da diram mecku.E sad vidis da je se petar sada i ja zalio da mu ne radi i sada radi normalno.Lepo rekoh zali se proradice i tebi
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptyUto Apr 03 2012, 06:53

Jeste. Radilo nedelju dana i jope mrtav konj! Sad Moracu da otvaram... tako da... ako neko ima vidoje uputstvo, sto bi rekli braca Amerikanci, step by step, neka ga postavi.
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 EmptyČet Apr 05 2012, 13:53

HEHE i meni pokazivalo pola rezervoara pa se vratilo ispod prve crtice.Sada mu i ne verujem a pogubio sam pojam koliko imam goriva u autu.Otvoris cep i zaljuljaj auto da se vudi ima li goriva smeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pokazivacem goriva   Problem sa pokazivacem goriva - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa pokazivacem goriva
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Tacuma 1,6 16v Problem pali se chek lampica, gasi se ,promenjen MAP senzor usisne grane,obrtaji motora kada skinem nogu sa gasa padaju i ugasi se.REsen problem 90%
» Amortizeri leganza
» Pokazivac goriva u tabli
» Filter goriva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: