Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Amortizeri leganza

Ići dole 
+4
Megasp
igoricet
metrocop
Compus_Sui
8 posters
AutorPoruka
Compus_Sui
Početnik
Početnik
Compus_Sui


Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 49
Lokacija : Sombor

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: Amortizeri leganza   Amortizeri leganza EmptySre Okt 12 2011, 10:33

Interesuje me posto je sve teze doci do delova a i kad ih ima cene su zestoke imali neke zamene za navodno originalne delove posto cujem da ih kinezi prave kao i sve ostalo.
Ako sam shvatio u leganzi je vektra ali nije vektra pa ako neko zna interesuje me za amortizere ali i za ostale delove hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Compus_Sui
Početnik
Početnik
Compus_Sui


Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 49
Lokacija : Sombor

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: nabavio   Amortizeri leganza EmptyČet Okt 13 2011, 20:04

Nabavio
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri leganza   Amortizeri leganza EmptySub Okt 22 2011, 14:38

Gde si nabavio...koje amortizere i po kojoj ceni.....posto su i meni otisli...
Nazad na vrh Ići dole
igoricet
Početnik
Početnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 29.08.2010
Godina : 39

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: amortizeri lanos 1.5 1998   Amortizeri leganza EmptyNed Okt 23 2011, 19:05

imam lanosa pa hteo bih da ih menjam pa ima li neke od opela koje odgovaraju za lanosa
Nazad na vrh Ići dole
Compus_Sui
Početnik
Početnik
Compus_Sui


Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 49
Lokacija : Sombor

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: mosaaa   Amortizeri leganza EmptySre Nov 02 2011, 15:40

Nista od amortizera nazalost to je bila polovna varijanta ali nazalost kazu procureli.
A pitao sam majstora ne odgovaraju samo daewoo.
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri leganza   Amortizeri leganza EmptySre Nov 02 2011, 16:07

Koliko kosta punjenje amortizera i gde moze to da se odradi?
Nazad na vrh Ići dole
Compus_Sui
Početnik
Početnik
Compus_Sui


Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 49
Lokacija : Sombor

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: kazu da je tanka vajda   Amortizeri leganza EmptySre Nov 02 2011, 18:00

Odgovor majstora tesko da neko puni amortizere leganze nije problem punjenje vec te gumice dihtuzi cuo sam da radi neki u subotici e sad nisam siguran da radi i za legazu

Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri leganza   Amortizeri leganza EmptyČet Nov 03 2011, 07:30

Evo covek u BG LINK

Koliko je to dobro resenje ne znam,mada kao i sve ako se dobro uradi radice.Ako su iscureli cesto se probuse zavari matica i sipa se kroz nju i onda zatvoris sa srafom
Nazad na vrh Ići dole
dr_wuchko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 52
Datum upisa : 21.08.2012
Godina : 38
Lokacija : Nis

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: leganza-amortizer   Amortizeri leganza EmptyNed Apr 21 2013, 03:23

Tema je stara ali problem je novi pa mozda neko i odgovoti! Very Happy Juce sam vozio auto od Nisa do Paracina i nazad autoputem i primetio sledeci problem. Pri brzini od oko 110-120km/h kad naidjem na nekoliko vezanih neravnina ( hvala bogu ima ih pododsta ) auto pocne da se ljuja levo-desno, gore-dole i ponasa se kao camac na vodi. Prosto imam osecaj kao da uopste nemam kontrolu nad vozilom. A kad pri manjoj brzini 50-60km/h cimnem malo volan levo desno takodje se auto ljuja kao da sam na vodi. Znam da mi je zadnji levi amortizer procureo i da moram da ga menjam, e sad me interesuje da li je moguce da je auto toliko izgubio na stabilnosti zbog toga? Nisam siguran kad je amortizer procureo ali od kad je auto kod mene ( nekih 7-8 meseci) nikad nije bio preterano krut u voznji pa iz tog razloga ne mogu da ocenim da li je toliko nestabilan zbog tog amortizera ili je to 'normalno' za leganzu.

Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri leganza   Amortizeri leganza EmptyNed Apr 21 2013, 07:36

Imam nubiru i skoro sve ispravno-mora uvek imati nekih sitnica.Ne znam da li je amortizer ali isto mi se desavalo ako preticem pri brzini 100-120 jedva smirim auto levo desno sto kazes kao po vodi.Sumljao sam u gume i tako se i ispostavilo kada sam zamenio gume na letnje nije bilo problema.Nisam ti nesto pomogao ali takvo je moje iskustvo.
Nazad na vrh Ići dole
predrag038
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.05.2012
Godina : 52
Lokacija : Beograd

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: Ja sam imao isti problem sa mojom legancom,azmenio sam amortizer i neke gumice pozadi i resio problem.Nisam moga da nadjem originalni amortizer za legancu pa sam stavio od Audija A6   Amortizeri leganza EmptySub Apr 27 2013, 08:11

dr_wuchko ::
Tema je stara ali problem je novi pa mozda neko i odgovoti! Very Happy Juce sam vozio auto od Nisa do Paracina i nazad autoputem i primetio sledeci problem. Pri brzini od oko 110-120km/h kad naidjem na nekoliko vezanih neravnina ( hvala bogu ima ih pododsta ) auto pocne da se ljuja levo-desno, gore-dole i ponasa se kao camac na vodi. Prosto imam osecaj kao da uopste nemam kontrolu nad vozilom. A kad pri manjoj brzini 50-60km/h cimnem malo volan levo desno takodje se auto ljuja kao da sam na vodi. Znam da mi je zadnji levi amortizer procureo i da moram da ga menjam, e sad me interesuje da li je moguce da je auto toliko izgubio na stabilnosti zbog toga? Nisam siguran kad je amortizer procureo ali od kad je auto kod mene ( nekih 7-8 meseci) nikad nije bio preterano krut u voznji pa iz tog razloga ne mogu da ocenim da li je toliko nestabilan zbog tog amortizera ili je to 'normalno' za leganzu.

Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Mali_Marko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.05.2013
Godina : 31
Lokacija : sremska mitrovica

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri leganza   Amortizeri leganza EmptyUto Avg 13 2013, 18:04

e to me zanima od kojeg  A6 su amortizeri koja godina ili model? jel mogu opruge od A6 na daewoo amortizere? koliko su amorti od A6?
Nazad na vrh Ići dole
suzana43
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 01.10.2013

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri leganza   Amortizeri leganza EmptyUto Okt 01 2013, 10:14

Da li mozete da mi pomognete da nedjem prednje  spirale za Leganzu  Daewo .....
Nazad na vrh Ići dole
Mali_Marko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.05.2013
Godina : 31
Lokacija : sremska mitrovica

Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: opruga   Amortizeri leganza EmptyUto Maj 27 2014, 15:32

da li opruge od Nubire pasuju na Leganzu?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Amortizeri leganza Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri leganza   Amortizeri leganza Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Amortizeri leganza
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daewoo nosi opelove motore velika laž
» amortizeri
» Amortizeri
» Amortizeri Lacetti
» Amortizeri za takumu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: