Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tacuma- Sta ja imam-ili nemam?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sayko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 27
Datum upisa : 17.09.2012

Tacuma- Sta ja imam-ili nemam? Empty
PočaljiNaslov: Tacuma- Sta ja imam-ili nemam?   Tacuma- Sta ja imam-ili nemam? EmptySre Okt 10 2012, 21:53

Kupio sam Tacumu. Ima takvih i onakvih, oprema gore-dole. Ja sam dobio dva kljucha, originalna posto imaju Daewoo logo. Kad sam nameshtao centralnu bravu naishao sam na dve kutijice za koje neznam za shta sluze. Jedna je ispod plastike na stubu kod suvozacevih nogu (iznad elektronike za CB) braon boje i ima rupice pokrivene filcom. Nepishe na njoj shta je. A druga je iznad vozacevih nogu, pored OBD konektora i izgleda kao zvicnik (ili sirena). Kod glave vozacha na stubu visi neka elipsasta malecka kutijica sa par rupica. Shta je sve to? Dali neko zna? Eto elekrtonichar sam po struci, ali auto-elektrika mi je nepoznata. Glavno pitanje je- Dali to nije sluchajno neko daljinsko zakljuchavanje sa nekim alarmom a ja nemam BI-BIP-kutijicu sa dugmicima. Mozda je glupo sto ovo pishem, ali taj shto je uvezo kola verovatno nema blage veze shta sve kola imaju, i to shta je dobio to mi je i dao. A mota mi se po glavi, shta ako ima neki glupi alarm koji moze da se ukljuchi, a ja nemam (ili neznam) sa chime da ga iskljuchim. Smejte se, ali odgovorite molim-ko zna! Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Tacuma- Sta ja imam-ili nemam? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma- Sta ja imam-ili nemam?   Tacuma- Sta ja imam-ili nemam? EmptyČet Okt 11 2012, 08:18

Obicno je kutija braon boje zvucnik koji upozorava za otvorena vrata,svetla beep beep.Mozda je rakacena mnoge nervira zvuk.Pomoglo bi kada bi okacio slike pa ko ima takumu moze lakse da vidi o cemu se radi,1 slika 1000 reci
Nazad na vrh Ići dole
Pexus
Početnik
Početnik
Pexus


Broj poruka : 33
Datum upisa : 25.07.2011

Tacuma- Sta ja imam-ili nemam? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma- Sta ja imam-ili nemam?   Tacuma- Sta ja imam-ili nemam? EmptyPon Sep 02 2019, 17:05

Gde se na Takumi nalazi zvucnik za upozorenje na nevezan pojas, svelta, vrata... Ništa od toga ne radio, mada mi je jedino bitno upozorenje na zaboravljena svelta. Ni alarm se ne čuje, a žmigavci trepću kada se nesto otvoti a alarm me isključi pre toga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tacuma- Sta ja imam-ili nemam? Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma- Sta ja imam-ili nemam?   Tacuma- Sta ja imam-ili nemam? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tacuma- Sta ja imam-ili nemam?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ABS Daewoo Nubira 99' cdx
» Kupovina Kalos
» Grejanje Tacuma
» diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja )
» tacuma 1.8

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Struja,ozvučenja,alarmi-
Skoči na: