Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja )

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Marko-Inđija
Početnik
Početnik
Marko-Inđija


Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.01.2012
Lokacija : Indjija

diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) Empty
PočaljiNaslov: diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja )   diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) EmptyPon Jul 02 2012, 16:52

Da li se neko sretao sa problemom na diskovima koji su talasati? Naime, bio sam danas kod vulkanizera i kada je skinuo točak zavrteo je disk a on se talasa levo-desno. Klešta zajedno sa njim. Pri vožnji ne trese niti se čuju neki neobični zvuci.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) Empty
PočaljiNaslov: Re: diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja )   diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) EmptyPon Jul 02 2012, 17:31

jel trese volan kad kocis pri malo vecoj brzini? ako su krivi diskovi onda ili novi diskovi ili ti tvoji na obradu.
Nazad na vrh Ići dole
Marko-Inđija
Početnik
Početnik
Marko-Inđija


Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.01.2012
Lokacija : Indjija

diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) Empty
PočaljiNaslov: Re: diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja )   diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) EmptyPon Jul 02 2012, 21:09

Nisam skoro vozio malo većom brzinom ali recimo da na šezdeset nema nikakvih vibracija na volanu...
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) Empty
PočaljiNaslov: Re: diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja )   diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) EmptyUto Jul 03 2012, 11:55

kad kocis, blago pritiskanje kocnice, ne jako da se zaustavis nego lagani pritisak, volan krece da plese levo desno ako su krivi diskovi
Nazad na vrh Ići dole
Marko-Inđija
Početnik
Početnik
Marko-Inđija


Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.01.2012
Lokacija : Indjija

diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) Empty
PočaljiNaslov: Re: diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja )   diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) EmptySre Jul 04 2012, 16:53

Interesantno ali nista se ne desava vanredno. Postoji li mogućnost da se tako nosi odavno...?
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) Empty
PočaljiNaslov: Re: diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja )   diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) EmptySre Jul 04 2012, 20:04

Ma dali je moguce da nista ne osecas prilikom kocenja ili u voznji a tako na ocigled diskovi krivi,to mi neide u glavu.Da ti i vulkanizer niste popili neku vise pa vam lelujalo pred ocima?Pa ako ti nisu "pojedeni" diskovi i ti pri tom nemas problema u voznji nevidim razlog,zasto bi ih menjao.Ja sam nedavno menjao diskove na sluzbenom autu,ali to je bilo kad krenes da kocis volan ispada iz ruke koliko trese.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) Empty
PočaljiNaslov: Re: diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja )   diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja ) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ABS Daewoo Nubira 99' cdx
» Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan
» Tacuma- Sta ja imam-ili nemam?
» kočioni diskovi ???
» diskovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: