Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
djole2006
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 01.10.2013

Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan Empty
PočaljiNaslov: Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan   Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan EmptySub Maj 21 2016, 10:06

Pozdrav svima, citao sam slicne stvari ali mislim da nije ni jedna kao ova kao niti da sam pronasao konkretan odgovor na problem, pa reko mozda je vreme za ovakvu temu. E ovako imam Kalos 1.4 SE 2oo4. godiste ima oko 230000 prave km. Problem se sastoji u sledecem: ujutro i kada je motor hladan pri paljenju motor hoce nekad iz 1 da sastavi a nekad nece. No kada upali hoce da kako bih rekao drhce neradi ujednaceno kao da radi ne na 3 vec 2 klipa sto bi se reklo. Ako pri tom odmah pocnem voziti motor nema snagu nece da vuce i hoce ponekad od veceg gasa da pucka.
Od pre par meseca pokusao sam da odklonim ovu nezgodu cak sam pomislio i da ga se otarasim ali necu $$$ nema se jel. Od radova sam uradio sledece oko struje sve provereno bobina kablovi novi, svecice nove. Dizne za benzin sam cistio 2 puta i uvek isto. NA glavi sam odradio hidro podizace jer su se culi.
Predlozeno mi je od strane majstora da skinem glavu i da se ona istestira i da se zamene sve sto je potrebno, pocev od teflona ventila i masinske obrade da se sve to lepo spakuje.
Moje pitanje je da li cu ja sa tim resiti ovaj problem ili ne.Da li je neko slicno imao i kako ga je resio.
Meni je problem sto takva intervencija nije jeftina treba mi oko 150 evra za sve to a i u tome je problem.
Auto ima jos i plinski uredjaj na koji se vozi vec oko 6 godina na plin kao da to nije taj auto.
Potrosnja mu je oko 11 litara na 100 po gradu.
Nazad na vrh Ići dole
Markonije23
Početnik
Početnik
Markonije23


Broj poruka : 79
Datum upisa : 06.08.2012
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan Empty
PočaljiNaslov: Re: Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan   Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan EmptySub Maj 21 2016, 10:28

Da li je proveren regulator pritiska goriva ?
Nazad na vrh Ići dole
djole2006
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 01.10.2013

Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan Empty
PočaljiNaslov: Nisam siguran ali cu da onda to 1. proverim. mislim da je ovaj jedan mastor reko da je to uredu al ne znam tacno vidisu onda i to.   Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan EmptyNed Maj 22 2016, 17:51

Markonije23 ::
Da li je proveren regulator pritiska goriva ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan Empty
PočaljiNaslov: Re: Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan   Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Paljenje ujutro i u toku dana kada je hladan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» diskovi na nubiri ( hitno imam još četiri dana do putovanja )
» Hladan motor
» Espero 1.8 i hladan start
» Paljenje motora posle zvuka pumpe za gorivo ili dok se još čuje
» Trza na gas dok je hladan Lanos 1.6 SX 1999. g.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: