Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem sa klimom

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Problem sa klimom Empty
PočaljiNaslov: Problem sa klimom   Problem sa klimom EmptyNed Jul 24 2011, 20:40

Pozdrav forumaši!
Imam problem sa klimom na kalosu 1.4 16V naime kada sam kupio auto prošle godine imao sam klimu došao je zimski period igas je u međuvremenu iscurio onda je mastor napunio sistem i klima je proradila i to itekako proradila nism smeo da je držim uključenu duže od 5 minuta jer je zaista hladila extra.Onda posle nekog vremena počela je sve slabije dok nisam ustanovio da curi na jednom holenderu opet sam otišo kod istog mastora koji je promenio gumicu i ponovo napunio sistem ali od tada klima nije ni prinesi kakva je bila prvi put kao da radi sa 80% snage to sam odmah i rekao mastoru ali on tvrdi da je to nemoguće i kaže da je ponovio isti postupak kao i prvi put.
Dali neko ima ideju šta bi to moglo biti?
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Problem sa klimom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa klimom   Problem sa klimom EmptyPon Jul 25 2011, 08:15

Moze da bude da nije nikakav kvar, mozda samo subjektivan osecaj, ili drugacija spoljna temperatura, drugacija vlaznost vazduha itd itd
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Problem sa klimom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa klimom   Problem sa klimom EmptyNed Jul 31 2011, 19:50

Pa verovatno je negde zapusen sistem , logika Suspect da mu nije ostalo parce gumice kad je menjao Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa klimom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa klimom   Problem sa klimom Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa klimom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Grejanje Tacuma
» nexia problem...
» problem sa strujom
» Amortizeri leganza
» Problem sa grejanjem

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: