Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Posle menjanja dihtunga glave

Ići dole 
+2
Goran - mugi
radon
6 posters
AutorPoruka
radon
Početnik
Početnik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 22.12.2012
Godina : 53
Lokacija : Mali Idos

Posle menjanja dihtunga glave Empty
PočaljiNaslov: Posle menjanja dihtunga glave   Posle menjanja dihtunga glave EmptyPet Jun 07 2013, 19:54

Posle menjanja dihtunga glave, moja Nubira je pocela da dimi kao luda na iberlaufu, na cepu na meracu ulja,sipao sam selenia VS gas 15w-40 ulje, ljudi pomozite, affraid ziv se jedem
affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Posle menjanja dihtunga glave Empty
PočaljiNaslov: Re: Posle menjanja dihtunga glave   Posle menjanja dihtunga glave EmptySub Jul 27 2013, 19:08

Si radio glavu????
Nazad na vrh Ići dole
ddadoo5
Početnik
Početnik
ddadoo5


Broj poruka : 26
Datum upisa : 01.02.2013
Godina : 39
Lokacija : Doboj

Posle menjanja dihtunga glave Empty
PočaljiNaslov: Re: Posle menjanja dihtunga glave   Posle menjanja dihtunga glave EmptySub Feb 01 2014, 18:49

I ja imam problem posle mijenjanja dihtunga glave plav dim na auspuhu dok je motor hladan, prije zamjene ga nije bilo.Da li je moguće da nije dobro uzubljen
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Posle menjanja dihtunga glave Empty
PočaljiNaslov: Re: Posle menjanja dihtunga glave   Posle menjanja dihtunga glave EmptyPon Feb 03 2014, 11:42

radon ::
Posle menjanja dihtunga glave, moja Nubira je pocela da dimi kao luda na iberlaufu, na cepu na meracu ulja,sipao sam selenia VS gas 15w-40 ulje, ljudi pomozite, affraid ziv se jedem
affraid affraid
Idi kod Gorana iz Feketića, ako hoces pravog majstora. Ja sam kod njega dolazio iz Beograda.

ako treba telefon javi se na PM
Nazad na vrh Ići dole
gidra
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 28.05.2011

Posle menjanja dihtunga glave Empty
PočaljiNaslov: Re: Posle menjanja dihtunga glave   Posle menjanja dihtunga glave EmptyNed Jul 27 2014, 18:37

i sta bi na kraju
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Posle menjanja dihtunga glave Empty
PočaljiNaslov: Re: Posle menjanja dihtunga glave   Posle menjanja dihtunga glave EmptyNed Jul 27 2014, 19:50

Na kraju brate 12:7 za naše  party_15
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Posle menjanja dihtunga glave Empty
PočaljiNaslov: Re: Posle menjanja dihtunga glave   Posle menjanja dihtunga glave EmptyPon Jul 28 2014, 10:55

Jede se i dalje
Nazad na vrh Ići dole
gidra
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 28.05.2011

Posle menjanja dihtunga glave Empty
PočaljiNaslov: Re: Posle menjanja dihtunga glave   Posle menjanja dihtunga glave EmptyPon Jul 28 2014, 18:04

Ne ljudi ozbiljno, nakon pucanja zupcastog zamijenio drugu glavu gumice ventila i tako to sto ide uz to dihtug glave i sto kazu pusi ko luda, a imam problem da zalijepi i ler gas pa bude gore negdje na 4-5 hiljada e tek tad pusi ko luda , i onda samo puknem po gasu i ona se smiri, al se zna desiti i u voznji pocesto. na samoj dijagnostici mi prijavljuje da ima problem idle speed valve , al sam motoric cistio, na kraju kupio i drugi al isto, sutra odo probat stavit drugi kompjuter da probam i to al me brine ono pusenje . Majstor kaze mogle bi uljne karike biti, al  nisam imao nikakvih problema prije pucanja remena.
auto je nubira cdx 2.0 16v 98 godiste
Nazad na vrh Ići dole
kruno
Član
Član



Broj poruka : 110
Datum upisa : 12.08.2016

Posle menjanja dihtunga glave Empty
PočaljiNaslov: prosto ko pasuljce bre   Posle menjanja dihtunga glave EmptySub Avg 20 2016, 08:00

rodjo puko ti je remen i savili ti se ventili. naprimjetis ti to, ali vodjice ventila su osle kvragu. a to znaci trebas novu glavu, jer se te vodjice ne mjenjaju jer su upresane u glavu i kad se skenjaju cjela glava je za smece. zato ti dimi na sve straje to su izduvni osli a postoji mogucnost i napukle glave pa tri bacva bodu u cilindre pa imas paru jer od vode dolazi bjeli i plavi dim. dakle ali ako to taj tvoj majstor neana onda je pitanje dali uopce zna na kliko ce kila i kako zategnuti glavu kojim redom ce zateati sarafe i sa koliko kila. mozda nije uopce pravilno ni dotego glavu . sve u svemu u pusioni si teskoj. jeftinije ti je kupit polovni motor nego to prckat jer neanas ni sto je sbrljano na agregatima remana. stoje remen sve poguzvao pitanje je . u kakvojje sam dtanju ta vodena puimpa ili zatezac remena ili vodjice sve treba pregeldat ispitat i osteceno zamjeniti novime . sad vec drugi pit ces otvarat glavu dakel morams mjenjati i sve sarafe glave , ma sranje zivo ... pitanje je dali su osteceni i ovi na klavijaturama... sve u svemu nebi ti bi o ukozi ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Posle menjanja dihtunga glave Empty
PočaljiNaslov: Re: Posle menjanja dihtunga glave   Posle menjanja dihtunga glave Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Posle menjanja dihtunga glave
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Menjanje Dihtunga
» Broj obrtaja za vreme menjanja brzina
» Paljenje motora posle zvuka pumpe za gorivo ili dok se još čuje
» Posle pranja motora trokira, nece da vuce, greje pod ispod rucice menjaca
» dihtung glave

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: