Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Predrasude kod vlasnika automobila

Ići dole 
AutorPoruka
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Predrasude kod vlasnika automobila Empty
PočaljiNaslov: Predrasude kod vlasnika automobila   Predrasude kod vlasnika automobila EmptySre Jan 09 2013, 20:09

Evo ovo je zanimljivo jer mislim da su one česti uzrok nekih naših problema sa automobilom.Pa možemo podeliti iskustva.Npr. Mnogi novi vlasnici polovnih kola misle da kupovinom polovnog auta nemaju nikakve ili skoro nikakve potrebe za pregledom i servisom istog a još gore veruju prodavcu i serviseru da je auto u besprekornom stanju i sto tako i održavan a onda uskoro upadaju u probleme šteta je velika a zbog naših loših propisa nemoćni su za ikakvu odštetu.Primer:Prijatelj je kupio tako auto verovao da je sve ok nije izvršio kontrolu i posle 2000 km pukao zupčasti kaiš dalje znate.A serviser počeo začaran krug laganja ..naravno na kraju digneš ruke od svega.Isto je i meni tvrdio prodavac da je sve super i serviser nablizi kod kojeg sam otišao da bih i ja ipak otišao i uradio redovnu kontrolu i servis i gle kada mi majstor skinuo z. kaiš i pokazao preznojao sam se.Uhhh za dlaku.
Nazad na vrh Ići dole
 
Predrasude kod vlasnika automobila
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» priprema automobila za zimu
» Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: