Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
webboy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.05.2016

Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com Empty
PočaljiNaslov: Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com   Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com EmptyPon Maj 02 2016, 19:15

Pozdrav ljudi.

Pošto se inace bavim razvojem internet aplikacija, odlucio sam da napravim online aplikaciju za servisnu knjižicu. Smorili me kojekakvi papirici, blokcici, excell fajlovi i slicno, pa sam odlucio da sve to bude online. Kad sam sve napravio, odlucio sam da podelim sa ostatkom sveta Smile

Registracija je BESPLATNA, kao i samo korišcenje.
Trenutno je u test fazi, ali nece biti resetovanja baze podataka, tako da sve što budete unosili nece biti brisano.

Na samom sajtu cete naci link i ka FB grupi, preko koje objavljujem razna obaveštenja vezana za sam projekat.

Adresa aplikacije: [You must be registered and logged in to see this link.]

Ono što sada možete je:
- Pracenje potrošnje goriva
- Pracenje troškova servisa
- Aalarmi za mali i veliki servis
- Alarm za istek registracije

Svaki savet, kritika, ideja su više nego dobrodošli. Hvala.


PS: Jako sam kreativan, pa je Caloboo u stvari skracenica od Car Log Book Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com Empty
PočaljiNaslov: Re: Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com   Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com EmptyPon Maj 02 2016, 22:05

Svaka cast. Veoma korisna stvar. Sve cestitke na kreativnosti. Jos kad bi i za servisere postojala opcija dodavanja vise vozila kao i pretraga bilo bi fenomenalno :-)
Nazad na vrh Ići dole
webboy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.05.2016

Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com Empty
PočaljiNaslov: Re: Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com   Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com EmptyPon Maj 02 2016, 22:20

daki_nis ::
Svaka cast. Veoma korisna stvar. Sve cestitke na kreativnosti. Jos kad bi i za servisere postojala opcija dodavanja vise vozila kao i pretraga bilo bi fenomenalno :-)

Dodavanje više vozila postoji sada na stranici "Moj profil". E sad, planirana je i varijanta za servisere gde bi oni, uz dozvolu vlasnika, unosili podatke o vozilu.
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com Empty
PočaljiNaslov: Re: Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com   Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com EmptyPon Maj 02 2016, 22:24

Video to ali to je ipak za "moja" vozila. Svakako ako je planirano za servisere bice odlicno. Kad se ocekuje?
Nazad na vrh Ići dole
webboy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.05.2016

Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com Empty
PočaljiNaslov: Re: Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com   Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com EmptyUto Maj 03 2016, 14:48

daki_nis ::
Video to ali to je ipak za "moja" vozila. Svakako ako je planirano za servisere bice odlicno. Kad se ocekuje?

Najgore pitanje je "kad" Smile Cela stvar je neprofitna i radim totalno sam. Ide lagano, ali sigurno Smile Ne mogu da odgovorim na pitanje "kad", ali da, planiram i podršku za servise, prodavnice delova, auto škole, itd.
Nazad na vrh Ići dole
webboy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.05.2016

Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com Empty
PočaljiNaslov: Re: Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com   Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com EmptyNed Maj 08 2016, 21:07

Nije me bilo neko vreme, imao sam smrtni slucaj. No, i pored toga, veliki update za Caloboo.

Poštovani korisnici,
od sada možete isprobati novu android aplikaciju "Caloboo Servisna Knjižica". Aplikacija trenutno nije dostupna na Google Play servisu, ali je možete preuzeti direktno na Caloboo sajtu.

Za više informacija: [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com Empty
PočaljiNaslov: Re: Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com   Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Online aplikacija za vođenje servisne knjižice automobila - Caloboo.com
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» priprema automobila za zimu
» Predrasude kod vlasnika automobila
» Naša aplikacija - putni kompjuter i izvestaji o radarima Drive Help
» Online baza za prevoznike
» Online workshop manual za sva Daewoo vozila

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: