Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Čistač dizni

Ići dole 
+2
bokilava
tosha
6 posters
AutorPoruka
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Čistač dizni   Čistač dizni EmptySre Okt 31 2012, 16:39

Drugari ima li neko od vas iskustvo sa tečnostima - čistačima dizni i ako ima kakvo je to iskustvo?
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni EmptySre Okt 31 2012, 16:48

uhhh zeznuta tema, vec smo cini mi se polemisali o tome... Mislim da ces na kraju opet morati sam da odlucis sta ti je najbolje Smile Neko kaze da razne tecnosti koje se dodaju u benzin pomazu, neko kaze da su cista glupost i bacanje para, neko se kune u onaj wynns i njihov metod kad auto radi na tu njihovu tecnost. Ja licno najvise volim da ih skinem, dam ih drugaru on ih odnese kod nekog profe u ovcu koji ih ocisti nekim svojim hemikalijama. To me kosta 500 dinara po dizni i auto radi ko sat, mada da budem iskren to vise i ne radim od kako sam skidao rezervoar i oprao ga.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni EmptySre Okt 31 2012, 17:11

Pa znaš kako, ni ja u tu ,,kozmetiku'' nisam verovao do pre neku godinu kada sam u motor mog bivšeg auta, ,,Jugića'' sipao neku rusku tečnost za motor sa kojom provereno može da se vozi bez kapi ulja do 30 km i od tada verujem da pojedine kvalitetne i proverene tečnosti pomažu. Pitanje sam postavio jer sam kod drugara koji drži radnju autodelova našao superkoncentrovani čistač dizni američkog proizvođača ,,Cyclo'' za koji drugar kaže da ,,nema laži, nema prevare'' i da je provereno dobar i efikasan. Bočica je 350 ml i sipa se u 30 do 50 litara benzina. Ja nemam problema sa diznama ali mi čovek kaže da nije loše upotrebiti i preventivno. Verujem čoveku jer smo drugari i ne hvali sredstvo samo da bi mi ga prodao. Probaću jer nemože da škodi već samo da koristi ali sam hteo da vidim ima li koga da jeto radio i kakav je bio efekat.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni EmptySre Okt 31 2012, 17:57

bokilava ::
od kako sam skidao rezervoar i oprao ga.
Definitivno najbolje sredstvo za ciscenje dizni bounce2
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni EmptySre Okt 31 2012, 18:01

serhio011 ::
bokilava ::
od kako sam skidao rezervoar i oprao ga.
Definitivno najbolje sredstvo za ciscenje dizni bounce2
Slažem se, doduše ,,malkice'' komplikovano zar ne? smeh
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni EmptySre Okt 31 2012, 20:20

cuo sam za taj aditiv univerzalni Modifikator da moze i bez ulja da se tera ali i da pojacava kompresiju.Ja sam probao wurth i vozio na 4000-5000 rpm i jeste pomoglo ali malo je trokirao.Ipak je najbolje kada se ocisti rezervoar pa da vise ne zeza,ili naravno odneti dizne u ultrazvucnu kadu na ciscenje(ima i tu tecnosti).Sto rece pozitivan u jednom postu"Aditiv se koristi preventivno a jok kad doteras cara do duvara".Nijedan aditiv nece odcepiti diznu ako je bas zapusila.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni EmptySre Okt 31 2012, 21:56

Megasp ::
cuo sam za taj aditiv univerzalni Modifikator da moze i bez ulja da se tera ali i da pojacava kompresiju.Ja sam probao wurth i vozio na 4000-5000 rpm i jeste pomoglo ali malo je trokirao.Ipak je najbolje kada se ocisti rezervoar pa da vise ne zeza,ili naravno odneti dizne u ultrazvucnu kadu na ciscenje(ima i tu tecnosti).Sto rece pozitivan u jednom postu"Aditiv se koristi preventivno a jok kad doteras cara do duvara".Nijedan aditiv nece odcepiti diznu ako je bas zapusila.
Apsolutno se slažem sa tobom i konstatacijom na kraju posta a i prethodno sam već rekao da nemam problema sa diznama i da bih sredstvo upotrebio preventive radi te da nikako nemože da škodi već samo da koristi. Što se onog ruskog sredstva tiče znam da sam jako malenu limenu bočicu još pre par godina platio oko 3.000 dinara ali je zaista vredela svaku banku koja je data. Drugar mi je dao ovaj čistač dizni pa ću probati sa 30 litara benzina što bi trebalo da da optimalni učinak. Da škodi neće a ako i ne bude nekog efekta Bože moj, nikom ništa. Čudi me da se niko ne javlja da je probao, neverovatno da niko nije a varijnta je najjednostavnija jer ne zahteva nikakvu demontažu i skidanje bilo čega.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni EmptySre Okt 31 2012, 23:19

Ja sam povremeno sipao i liqui moly i neznam ti ni ja sta sve ono kao radi preventive.Nikakva posebna poboljsanja nisam video.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni EmptyČet Nov 01 2012, 09:04

Radan ::
Ja sam povremeno sipao i liqui moly i neznam ti ni ja sta sve ono kao radi preventive.Nikakva posebna poboljsanja nisam video.
Probaću pa ću videti i zatvoriti temu mišljenjam o toj stvari ali po priči drugara kod njega je rezultat bio da mu je auto startniji u odnosu na startnost pre upotreba sredstva. On mi reče da sredstvo razlaže svu nečistoću koje ima u diznama i bukvalno ih ispere. Videću pa javljam.
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni EmptyČet Nov 01 2012, 17:08

prvo stavite ovakve teme u diskusije ili neku uopstenu temu ja sam mislio da je ovo za lanos
koristim stalno aditiv Wynnis neznam dal sam ime dobro napisao ima za benziske i drugi za dizel
motore i upustvo na njemu i nikad nisam imao problema sa diznama
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni EmptyČet Nov 01 2012, 23:38

Slazem se Zeks
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni EmptyPon Nov 05 2012, 14:22

zeks ::
prvo stavite ovakve teme u diskusije ili neku uopstenu temu ja sam mislio da je ovo za lanos
koristim stalno aditiv Wynnis neznam dal sam ime dobro napisao ima za benziske i drugi za dizel
motore i upustvo na njemu i nikad nisam imao problema sa diznama
pozdrav
Slažem se sa tobom da nije trebalo da temu otvaram ovde ali se omaklo a posle bilo kasno za ispravku. U suštini nije nikakva šteta ni što je ovde, nismo potrošili papir Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni EmptyUto Nov 06 2012, 08:43

Kao što rekoh i obećah ranije zatvaram temu sa konstatacijom da sam upotrebio sredstvo o kome sam govorio i da se definitivno pokazalo da je efikasno obzirom da je auto startniji nego ranije, ne nešto posebno ali je startniji. Zaključak je da ,,tretman'' treba ubrzo ponoviti i da sredstvo treba koristiti periodično jer ,,radi'' a da nepunih 500 RSD za sredstvo nije neki izdatak.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Čistač dizni Empty
PočaljiNaslov: Re: Čistač dizni   Čistač dizni Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Čistač dizni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ciscenje dizni
» skidanje dizni na Nubiri 1.6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: