Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 centralno zakljucavanje

Ići dole 
+6
dixy
metrocop
ivan85_zmaj
serhio011
BT
joca
10 posters
AutorPoruka
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyUto Sep 28 2010, 23:08

na koliko metara od auta mozete otkljucati/zakljucati isti?
Nazad na vrh Ići dole
BT
Početnik
Početnik
BT


Broj poruka : 22
Datum upisa : 19.08.2010
Lokacija : NS

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyUto Sep 28 2010, 23:40

0m

dok ne gurnem kljuc nista Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptySre Sep 29 2010, 04:37

BT ::
0m

dok ne gurnem kljuc nista Very Happy
isti problem........ Laughing
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptySre Sep 29 2010, 05:17

e sad sam se slatko nasmejao Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptySre Sep 29 2010, 10:22

Zavisi od samog uredjaja, daljinskog, pa i same baterije koliko je dobra u daljincu... kod mene reaguje do nekih 15m... al mislim da to nije pravilo za sve....
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 01 2010, 04:46

kod mene je sa nekih 4 m.a jel moze baterija sa pijace da ide?
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 01 2010, 06:04

Ono u sustini moze... al zavisi kakva je baterija... mozda je bolje kupiti nesto kvalitetnije... prvo pogledaj kakvu bateriju trebas, pa potrazi gde mozes da je kupis...
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 01 2010, 16:41

Kada mi radi daljinac onda na nekih 4-5 metara a kad ne radi moz' ga j***** Very Happy sto kaze BT dok ne gurnem kljuc nista Smile Izgleda da im je daljinac boljka Smile
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 01 2010, 18:05

serhio011 ::
BT ::
0m

dok ne gurnem kljuc nista Very Happy
isti problem........ Laughing

I ja, i ja... Laughing
Kod mene i nema daljinskog.
To bi trebalo da se ugradi, samo nemam pojma gde i koliko to zadovoljstvo kosta
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 01 2010, 20:55

dixy ::
serhio011 ::
BT ::
0m

dok ne gurnem kljuc nista Very Happy
isti problem........ Laughing

I ja, i ja... Laughing
Kod mene i nema daljinskog.
To bi trebalo da se ugradi, samo nemam pojma gde i koliko to zadovoljstvo kosta
raspitivao sam se malo oko toga , to je u kombinaciji sa alarmom negde oko 35 - 40 eura , postoji i jeftinija varijanta bez alarma i uz vec postojecu centralnu bravu Wink sadrzi uputstvo za montazu
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 01 2010, 21:08

serhio011 ::
raspitivao sam se malo oko toga , to je u kombinaciji sa alarmom negde oko 35 - 40 eura , postoji i jeftinija varijanta bez alarma i uz vec postojecu centralnu bravu Wink sadrzi uputstvo za montazu

Pa to je odlicno... Samo gde da se to odradi.. Ili to kupis pa sam montiras?
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 01 2010, 21:16

dixy ::
Samo gde da se to odradi.. Ili to kupis pa sam montiras?
e to vec odluci sam Neutral zavisi dal' ce uputstvo da ti se ucini komplikovano
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 01 2010, 21:19

serhio011 ::
e to vec odluci sam Neutral

Ma ne bih ja to sam... Bolje strucno lice... Imas predlog kod koga da idem?
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 01 2010, 21:20

Ja se oko toga ne bi sam igrao... bolje da odradi ko zna... Kod mene je daljinsko zakljucavanje povezano zajedno sa alarmom, a ima i mogucnost da ne mozes da startujes motor dok daljinski ne otkljucas vrata...
Onda na sve to mozes da ugradis i podizanje prozora kad zakljucas auto, ako imas elektro podizace i tako dalje...

Verovatno je sve to komplikovano da se uradi sam... scratch
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 01 2010, 21:35

dixy ::
serhio011 ::
e to vec odluci sam Neutral

Ma ne bih ja to sam... Bolje strucno lice... Imas predlog kod koga da idem?
pa najbolje elektricar ili oni sto rade alarme , ma nema tu puno matematike na postojecu CB Wink
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptySub Okt 16 2010, 04:36

ja kupio novu bateriju kod casovnicara radi ekstra 300din.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Sep 28 2012, 09:18

Dixy видех ову тему па да те питам јеси ли уградио даљинско и аларм у твој ауто, када, где и колико те је коштало обзиром да и то имам у плану стим да бих да то буде квалитетно а не нешто јефтино а неупотребљиво?
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Sep 28 2012, 12:04

Jesam ali na žalost nije urađeno kako treba, nisu iskorišćene sve mogućnosti alarma, nestručno je urađeno do te mere da mi je čovek poskidao žabice ko zna odakle i nije ih vratio. Kasnije ni ja nisam uspeo više da pronađem odakle ih je skinuo. Koristio je aluminijumsku žicu koja je istrulila posle godinu dana jer je provlačio ispod krila a ne kroz otvor na protivpožarnom zidu. Dešava se da ponekad sam zaključa vrata u vožnji.

Sve ukupno je koštalo prošle godine oko 120e.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Sep 28 2012, 12:38

Pa da to je to i upravo je to problem što u gomili likova koji rade neku stvar nemožeš da nađeš kvalitet koji želiš a u ova teška vremena izdvojiš neku pristojnu sumu novca. Raspitaću se i odraditi to kada budem mogao i verujem da u Nišu ipak postoji neko koće to da uradi kako valja i sa kvalitetnim materijalom nakon čega sa tim neću imati problema.
Nazad na vrh Ići dole
sayko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 27
Datum upisa : 17.09.2012

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyČet Okt 11 2012, 17:06

Danas sam kupio za moju Tacumu "Daljinsko zakljucavanje". Komplet komandna stanica i dva priveska sa dugmicima. Uputstvo na prvi pogled komplikovano- moze da se spoji u zavisnosti od auta tj. CB ovako i onako i jos onako. Naso sam dobitnu kombinaciju za moj auto ALI! Vrata od vozaca nece da se zakljucaju pod daljinskom komandom. Sa kljucem ili iznutra rucno na vozackim vratima, sva vrata se zakljucaju ili otljucaju, ali ova daljinska elektronika zakljuca i utkljuca sve osim vozackih vrata. Moje pitanje je- Ako fabricki nema ugradjeno na daljinski, dali na vozacevim vratima treba da ima neki motorcic ili nesto sto gura polugicu? Ili se podrazumeva da se ta vrata otklj.-zaklj. rucno (kljuc gura polugu) pa im nisu ugradili elektroniku. Dali je neko radio ovo?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyČet Okt 11 2012, 20:33

Fabricka centralna braa moze da bude i na daljniski ali i ne mora moze i na kljuc.Kod tebe je na kljuc,znaci centralna zakljucas vozaceva vrata sve se ostalo zakljuca,ako zakljucas suvozaceva vrata onda si samo njih zakljucao.Znaci vozaceva vrata su GLAVNA.To sto si ti kupio je ok ako si povezao na postojecu cb i kada pritisnes cuje klik sa daljinca tj sa konzole a vrata se ne zakljucavaju.To ti je zato sto nemas motorcic centralne brave koji ti je potrban cena tog motorcica je do 300din i njega povezujes na konzolu koju si kupio.Dovoljan ti je jedan jer imas centralnu na autu,a recimo yugo nema a mozes i kod njega da stavis daljnisko ali onda na svaka vrata moras da stavis po jedan motorcic ak od tebe je dovoljan na VOZACEVA vrata.
On ti izgleda ovako centralno zakljucavanje Motor%20centralne%20brave%20sl508b


Ovo sam vec pisao u nekoj temi isto i stavio i linkove ali nema ko da cita.


Ovo sam na brzaka izguglao potrazi i sam.Mozes uzeti ovako nesto KLIKNI NA LINK
Nazad na vrh Ići dole
sayko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 27
Datum upisa : 17.09.2012

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 12 2012, 19:37

Eto ja danas nabudzio daljinsko zakljucavanje, i radi. Ali prodje ceo dan. Stvarno nema motora u vozacevim vratima, ali kad sam citao predhodni odgovor ja sam vec imao jedan pozajmljen za nuzdu posto sam se danas od jutra spremao ugradjivati modul. Konacno sam ga platio 400din. Do podneva sam pokusavao nabudziti da motorcic radi preko modula ili CB. Nemoze ili ja neznam. Jeste da sam TVmehanicar a ne Autoelektricar, ali ovo mi je dalo glavobolje. Reseno je tako sto sam pozajmio struju iz suvoz. vrata. Jeste komplikovano provuci kablove sa jedne strane na drugu ispod prednje konzole, ali to je vec bila pesma. Ako nekome nekad ovo bude trebalo mogu da slikam i mnogo olaksam nekome ugradnju. Inace za sada radi i do 20 metara. A modul daljinskog je unutar kola iza pregrade za rukavice (kako je neki zovu).
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 12 2012, 19:47

Nemoj samo da se cudis kako gde radi.Meni u selu radi sto kazes sa 20 m,zgrada je preko puta supa i tu radi na par metara,kod zgrade telekoma u toj ulici radi na 0,5M.Kada budes morao da prislanjas daljnac na vrata da bi otkljucao onda je vreme da se menja baterija,otprilike su oko 300 din kod sajdzije.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje EmptyPet Okt 12 2012, 20:01

to je zato sto ste uzimali te da kazem no name alarme koji rade na frekvencijama koje su vrlo sumnjive i sve sto emituje bilo sta njima smeta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





centralno zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: centralno zakljucavanje   centralno zakljucavanje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
centralno zakljucavanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» nehsija centralno
» Problem sa daljinskim zakljucavanjem
» daljinsko zakljucavanje
» Zakljucavanje volana
» Daljinskon zakljucavanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Struja,ozvučenja,alarmi-
Skoči na: