Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 daljinsko zakljucavanje

Ići dole 
+4
Friky
FSLANDER
metrocop
suko
8 posters
AutorPoruka
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPet Okt 14 2011, 20:25

Pozz drugari iz cista mira mi je prestalo raditit centralno zakljucavanje na daljinac,ovako radi normalno na bravi!Majstori su ispitali kljuc mi je ispravan,proverili na dijagnostici kazu sve ok e jebem li ga sad!!!Jedan mi kaze da mora da ucita ponovo kod a to se radi tako sto stam kljuc u bravu pritisnem lock,unlock,lock i cekam 20 sekundi,ali od te price nema nista!jel imao neko takav problem?POZZ
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptySub Okt 22 2011, 14:33

Ja sam skoro imao slican problem... Meni nije hteo da otkljucava ali je hteo da zakljucava... kada pritisnem dugme za otkljucavanje lampica nije svetlela...sto znaci da su neki kontakti otisli....dao sam mom kolegi u firmi i on je povezao na ommetar i svi kontakti su kao radili dobro...medjutim kad je spojio opet isto... Onda je uzeo i prelemio sve spojeve ponovo na onoj stampanoj ploci i sada radi normalno... Meni se desilo da mi je par puta ispao i verovatno se sbog toga to desilo...tako da znas da je i u mom slucaju instrument pokazivaod a je sve ok ali ipak nije radilo... Daj nekom ko ima dobru preciznu lemilicu da ti preletuje sve kontakte ponovo...
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPon Okt 24 2011, 17:10

dao sam elektricaru koji meri koja je jacina frekvencije koju salje na mom kljucu je 164 a normalno je preko 400 danas smo probali i radi ali ovaj majstor jos nije zadovoljan tako da mi je rekao resen je problem sad znam o cemu se radi pozz
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptySre Okt 26 2011, 23:18

A jel ti je pravio problem kod paljenja?
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyČet Okt 27 2011, 18:16

desavalo se da kad dam kontakt sve se lampice ugase na par sekundi i onda upali
Nazad na vrh Ići dole
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyNed Nov 20 2011, 03:14

suko ::
Pozz drugari iz cista mira mi je prestalo raditit centralno zakljucavanje na daljinac,ovako radi normalno na bravi!Majstori su ispitali kljuc mi je ispravan,proverili na dijagnostici kazu sve ok e jebem li ga sad!!!Jedan mi kaze da mora da ucita ponovo kod a to se radi tako sto stam kljuc u bravu pritisnem lock,unlock,lock i cekam 20 sekundi,ali od te price nema nista!jel imao neko takav problem?POZZ

Promeni daljinac i kodiraj ga.
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptySub Nov 26 2011, 12:11

jel znas gde ima da se nabavi daljinac?
Nazad na vrh Ići dole
Friky
Početnik
Početnik
Friky


Broj poruka : 43
Datum upisa : 12.11.2011
Godina : 44
Lokacija : Varaždin/Hrvatska

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptySub Nov 26 2011, 14:39

mozda glupo pitanje....
a jel ti baterija u daljincu ok?????
sto je slabija baterija to daljinac teze lovi.
Nazad na vrh Ići dole
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyNed Nov 27 2011, 03:46

Friky ::
mozda glupo pitanje....
a jel ti baterija u daljincu ok?????
sto je slabija baterija to daljinac teze lovi.

Nije nimalo glupo pitanje.Sasvim logicno,proveri i bateriju.
A u krajnjem slucaju Chevrolet distributeri imaju daljince,za kodiranje nema mnogo kvalitetnih ''majstora'',sada jedno pitanje za tebe ,odakle si,jer nema smisla da te upucujem u 15.grad ili na strani sajt koji su sigurni i prodaju daljince (naravno bez koda) za oko 35 E,i placas nepotrebno.
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPon Nov 28 2011, 20:29

Baterija nova,a ja sam iz Novog-Pazara ali imam drugare po celoj Srbiji koji bi otisli da mi kupe i posalju kljuc a ima majstor ovde koji naknadno ubacuje kod!Pooz
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyNed Dec 04 2011, 09:51

Pozavao sam u Cacak u chroletov servis moze da se uradi kljuc,da se nareze i da se kodira 100 eura glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyUto Dec 06 2011, 19:15

Da li je problem kljuc??
Zasto bi rezao novi ako je samo daljinski?
Jos neko je pitao za to, postavio sam podatke iz autodate kako to moze da se uradi, pogledaj i probaj. Ako bas hoces zamenski kljuc, trazi ga od Auto trenda, neka naruce iz predstavnistva iz Madjarske (treba oko 2 meseca da stigne, valjda sa delovima), pa da ti posalju. Tako sam ja uradio za rezervni kljuc, doduse jos ga cekam.

Za 100 eura mozes da dodjes do Bg, preuzmes kljuc i odes kod andrejevica da ti zavrsi posao oko kodiranja, znaci ceo posao da zavrsis.

Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPet Dec 09 2011, 17:35

Kao nemoze da se popravi stari daljinac nego mora komplet novi kljuc da se naruci,da se nareze i da se kodira
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPet Dec 09 2011, 18:19

suko ::
ne moze da se popravi stari daljinac nego mora komplet novi kljuc da se naruci
Sto rekao bokilava, kako neko posle ovakve izjave moze da ostane ziv, naravno odnosi se na majstora koji bi ovo da radi

Svakom je jasno da je to nebuloza. Ne znam kakve veze ima kodiranje daljinskog sa kodiranjem kljuca, cak i da je daljinski u kljucu. Novi kljuc moze da ti nareze i kodira skoro svako (ali ne daj bilo kome da to radi), ali opet ti nece raditi daljinski jer ti nije promenio. Neka ti neko nadje na bubanj potoku ili u NS kod Ratka daljinski za auto kao tvoj pa pokusaj da ga kodiras sam, postavio sam nege na forumu podatak iz auto date kako se radi (naravno ne garantujem da ce uspeti)
Nazad na vrh Ići dole
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPon Dec 12 2011, 17:57

suko ::
Kao nemoze da se popravi stari daljinac nego mora komplet novi kljuc da se naruci,da se nareze i da se kodira
Kako da ne.Kao kljuc ima chip..to mi rekao jedan pametni .A ja se nasmejem i odem.Kakav bre kljuc.Ovaj tvoj majstor nema pojma.Ko zna koji ce tvoj daljinski Daewoo da otvori,ili ce to biti neki tv ili traktor.Kada se u kljuceve ne razume kako ce da iscita kod u kolima i da kodira daljinac.Ja tom ni pet para ne bih dao.
Nazad na vrh Ići dole
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPon Dec 12 2011, 18:01

FSLANDER ::
suko ::
Kao nemoze da se popravi stari daljinac nego mora komplet novi kljuc da se naruci,da se nareze i da se kodira
Kako da ne.Kao kljuc ima chip..to mi rekao jedan pametni .A ja se nasmejem i odem.Kakav bre kljuc.Ovaj tvoj majstor nema pojma.Ko zna koji ce tvoj daljinski Daewoo da otvori,ili ce to biti neki tv ili traktor.Kada se u kljuceve ne razume kako ce da iscita kod u kolima i da kodira daljinac.Ja tom ni pet para ne bih dao.
Da kljuc ima chip kazi mi za sta bi ti onda sluzio daljinski...naravno za ukras.Kljucevi koji imaju u sebi chip oni nemaju potrebu za dodatnim dalj.upravljacem.
To je jednostavno,ako imas chip u kljucu,a gde ti je baterija,na solarnu ne radi jos ni jedan.Samo radari na putu.
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPon Dec 12 2011, 18:04

Jbg tako su mi rekli u ovlascenom servisu u Cacku,ako imate neki savet ili takvo iskustvo javite!pozz
Nazad na vrh Ići dole
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPon Dec 12 2011, 18:17

Samo pokusavamo da ti novac sacuvamo.Licno sam za moj daljinski platio 35 eura a kljuc imam master,naravno bez chipa i ovaj drugi sa kojim ne mogu da startujem vozilo.Plus dekodiranje,kodiranje,radim sam.Ali znam i za jednog koji to radi za 25 e,ali opet nije 100e...Za Srbiju je to malo zakomplikovano...u Vojvodini,uZRu imam i u NSu i BGu zastupnike za Chevrolete pa cak i za opele i Daewoo Matiz koji prodaju i servisiraju i znam jednog u ZRu koji nikome nije upropastio.Eto proveri svoj kljuc,da li ima negde mogucnost da se otvori,i to ce ti pokazati da li ima ili nema chip.A kada stavis kljuc u bravu a nemas taster nema ni chipa.Ima kljuceva za Daewoo sa chipovima i predajnicima (infracrvenim -redje i koji rade na ultrakratke frekvencije ali ti onda ne treba daljinski) pogledaj na googleu sve moguce upisi kljuc: Daewoo accessories ili Daewoo Transponder


Poslednji izmenio FSLANDER dana Pon Dec 12 2011, 18:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPon Dec 12 2011, 18:23

suko ::
Jbg tako su mi rekli u ovlascenom servisu u Cacku,ako imate neki savet ili takvo iskustvo javite!pozz
Jedna ispravka Daewoo Remote Transponder
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPon Dec 12 2011, 21:08

Cip jeste u kljucu, zaliven u telo kljuca. Samo sto je pasivan i ne treba mu baterija. ECu mecuje kod koji drzi u memoriji sa kodom cipa kljuca i deaktivira imobilizer. Ali kako god, taj cip nema veze sa daljinskim zakljucavanjem, tj ne upravlja motorima centralne brave.

To znaci da je sa tvojim kljucem sve u redu, sto je bolja varijanta za tebe, samo je daljinski problem.
Vidi detaljnije: [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyUto Dec 13 2011, 16:48

Ima cip u kljucu kad otvorim kljuc i izvadim cip nemoze da se upali auto ali on nema veze sa bravama,a danas mi je rekao jedan prijatelj da ima neki majstor u Novom Sadu koji ti posalje kljuc sa daljinskim komandama a ubaci kod po broju sasije,jel neko cuo za tog lika?Jer ja da idem sa autom iz Novog Pazara samo za kljuc do Beograda opet imam troskove a da budemo iskreni danas 100 eura nije malo koliko su meni trazili u Cacku!pooz
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPet Feb 24 2012, 20:14

jel u leganzi ima chip u kljucu.ja sam pre godinu mozda ipo promenio kod casovnicara bateriju u kljucu jer sam morao skroz da pridjem autu da bi otkljucao na daljinsko.malo je bilo bolje ali nista specijalno i sad poslednje vreme moram da dodjem na 50cm i otkljuca svaki put na vecoj udaljenosti ne reaguje uopste.da li promeniti opet bateriju ili sta?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptyPet Feb 24 2012, 21:03

dixy ::
Cip jeste u kljucu, zaliven u telo kljuca. Samo sto je pasivan i ne treba mu baterija. ECu mecuje kod koji drzi u memoriji sa kodom cipa kljuca i deaktivira imobilizer. Ali kako god, taj cip nema veze sa daljinskim zakljucavanjem, tj ne upravlja motorima centralne brave.

To znaci da je sa tvojim kljucem sve u redu, sto je bolja varijanta za tebe, samo je daljinski problem.
Vidi detaljnije: [You must be registered and logged in to see this link.]
Bravo lepo objasnjeno.E sad vec je postala stara tema oko daljniskog zakljucavanja ali ajde da osvezimo pamcenje.Naime predajnici telenora su na niskim frekvencijama koje koriste kapije,centralne,alarmi u 80% slucajeva pa su zato ljudi pizdili na veliko.Zato morate blizu da prilazite,ja sam u centru grada i bukvalno na 10 cm tek otljuca ako stanem kod gepeka nece pa nece.Odem u selo gde nema mnogo signala otkljucam iz kuce sa 10 metara bezproblema.Posle je meni jedan elektricar spalio daljnisko otkljucavanje dok je namestao centralnu,pa sam kupio drugu i otkljucava u centru gde je ranije sa 10 cm sada sa 15m,mada mi se malo i istrosila baterija pa sada sa par metara.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje EmptySub Feb 25 2012, 06:40

e sad gledam kljuc kod mene je taster za otkljucavanje preko sredine pukaostoji sve na mestukad pritisnemotkljucavanje pali crvenu lampicu ali ne otkljucava dok se ne priblizim.sto bi znacilo da kljuc odradi,ali je problem u daljinskom,ako razumem.ja zivim u prigradskom naselju i ista mi je stvar gde god se nalazio sto se tice telenora,onda otprilike ne diraj nista ali nervira me.
Nazad na vrh Ići dole
Mali_Marko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.05.2013
Godina : 31
Lokacija : sremska mitrovica

daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: dugme   daljinsko zakljucavanje EmptyUto Dec 10 2013, 14:57

jedadn savet! puklo mi je dugme za zakljucavanje, ali kljuc radi  i dalje, sta da radim sa tim dugmetom? ima rupa i nervira me. Sta da radim sa tim?!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





daljinsko zakljucavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: daljinsko zakljucavanje   daljinsko zakljucavanje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
daljinsko zakljucavanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ne radi daljinsko zakljucavanje
» Daljinskon zakljucavanje
» centralno zakljucavanje
» Problem sa daljinskim zakljucavanjem
» Zakljucavanje volana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: