Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Gde servisirate auto?

Ići dole 
+28
ratkomr
SashaNS
man990
kostas79
ceronimus
dusko.pvo
bokilava
warior
magi
Aleks_BGD
Megasp
suncokret
Child of the sky
diskretni_heroj
debejko
dekis
drejko
dellas
joca
Bruce Wayne
dexns
ivan85_zmaj
zilevig
rseke
mlekanicar
serhio011
mima
lanossx
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Aleks_BGD
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 02.05.2011

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyPon Sep 12 2011, 20:21

Leganzu mi odrzava Auto centar Ignjatovic iz Drenovca kod Paracina.
Vlasnik se zove Sasa i svima bih preprucio,rade jako dobro a nisu ni skupi.Evo juce sam radio veliki servis na Leganzi Delovi 163eur i ruke sa radnim satom 49eur.Dobijete uredno racune,servisnu knjizicu delove koji su skinuti sa vozila.
Iako sam iz Beograda imam poverenja u gazdu jer je moj drugar,i nije mi problem tih 150km kad znam da ce uraditi sve sto trazim.
Nazad na vrh Ići dole
magi
Početnik
Početnik



Broj poruka : 9
Datum upisa : 19.04.2012
Lokacija : Beograd

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptySub Apr 21 2012, 17:15

suncokret ::
SERVISI - BEOGRAD:
1) MEHANIČAR - Nikola - 064/1185-578, Banatska 44
2) ELEKTRIČAR/KLIMA - Deki, 011/2889-014, 064/1470-929, Korenička 17, kod Plavog mosta
3) AUSPUH - Ljuba - 011/2575-122, 064/140-49-50, Bore Radojevića 22/3, Železnik
4) ALARM - 065/2340-234, Zrenjaninski put pre skretanja za Borču
Никола,док је био у Мокролушкој,одржавао је синовљеву и моју "Нубиру" и имам само речи
захвалности о квалитету и повољним ценама,што исто могу рећи за електрику/климу код
газда Банета и мајстор Декија /обоје су ПРАВИ мајстори / !? Ове друге не познајем па не
могу донети суд о њима /ауспух и аларм/.
Nazad na vrh Ići dole
warior
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.04.2010

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyPet Apr 27 2012, 20:42

Uskoro se otvara servis u okviru Beoteam prodavnice u YUBC centru na Novom Beogradu. Po najavama vlasnika glavni serviser ce biti covek iz Autotrenda. Ja sam se vec najavio kao prva musterija. Vlasnik usluzan,ljubazan i veoma korektan. Sve pohvale. Moja preporuka.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyPet Apr 27 2012, 23:06

jos da su im delovi dobri...
Nazad na vrh Ići dole
warior
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.04.2010

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptySub Apr 28 2012, 20:06

Po mom misljenju to je do uvoznika. Imaju kvalitetne stvari kao nrp. kais zupcasti i klinasti Continental, spaneri Ina. Moze da se nabavi i SKF. To su informacije koje sam ja dobio od vlasnika. Treba pitati posto je OK lik i vrlo usluzan. Od raznih servisa i prodavnica u kojima sam bio Beoteam je najkorektniji. Verovatno ce i servis biti takav.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptySub Apr 28 2012, 22:47

Kaiseve, lezajeve, svecice, kablove i slicne delove mozes da nadjes u skoro svakoj prodavnici auto delova. Sve ostalo im je blago receno katastrofa kvalitet, bobine, komutatori itd sve kinesko djubre, kvacila kao valeo ali onaj korejski, ma sacuvaj boze sta oni prodaju pod ''Korea''. Kad ga pitam ko je proizvodjac i kaze mi korea sve mi je jasno. A i pakuju krs delove u GM ambalazu. Znaci sve pricam iz licnog iskustva nista rekla kazala
Nazad na vrh Ići dole
warior
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.04.2010

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyNed Apr 29 2012, 13:15

Gde onda naci kvalitetan deo? Trimotors Novi Sad imaju kvalitetnu ponudu bar na sajtu. Ima li ko iskustva u narucivanju kod njih?
Nazad na vrh Ići dole
dusko.pvo
Početnik
Početnik
dusko.pvo


Broj poruka : 7
Datum upisa : 04.02.2011
Godina : 50
Lokacija : Pancevo

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyNed Apr 29 2012, 18:14

Mehanika i dijagnostika - Nikola u Zemunu (Altina) Banatska 44 sve pohvale, vecinu manjih probnlema mi je resio putem telefona.
Plin - servis Kolew Altina ugrinovacki put
Nazad na vrh Ići dole
warior
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.04.2010

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptySre Maj 23 2012, 19:14

Sve preporuke za servis Beoteam. Maksimalno korektni,profesionalni i posteni. Uverite se i sami. Veliki pozdrav za osoblje Beoteam-a.
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyČet Maj 24 2012, 08:27

Meni auto servisira drugar...a generalno i ja dajem sve pohvale za Gorana iz Beoteam-a super decko,meni je dosta toga ucinio,od skoro Beoteam ima i svoj servis u sklopu radnje...Bas velike pohvale za njega!
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyNed Dec 09 2012, 07:16

Jedini majstor koji me je odusevio znanjem, a i nedere je majstor Zoran iz Zeleznika. Otisao sam kod njega preporucio mi ga ortak. Ja reko jos jedan u nizu, al stvarno zna covek posao. Posle sam saznao da mu je zena imala lanosa, ovaj ortak i njegov tast voze isto daewoo, pa reko ajde da probam. Nemenjam ga. Stevana Filipovica 64 Zeleznik

Nikad vise u auto servis: Djelmas i Dukic. U Djelmasu profesionalno dranje, a u Dukic servis kad sam usao kao da sam usao kod psihijatra, prvo gleda kolko da ga oderem, ma ima tu zabrinutu facu Cool sad cu ja njega.
Nazad na vrh Ići dole
man990
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 28.12.2012
Lokacija : Beograd

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyPet Jan 04 2013, 21:21

kostas79 ::
Jedini majstor koji me je odusevio znanjem, a i nedere je majstor Zoran iz Zeleznika. Otisao sam kod njega preporucio mi ga ortak. Ja reko jos jedan u nizu, al stvarno zna covek posao. Posle sam saznao da mu je zena imala lanosa, ovaj ortak i njegov tast voze isto daewoo, pa reko ajde da probam. Nemenjam ga. Stevana Filipovica 64 Zeleznik

Nikad vise u auto servis: Djelmas i Dukic. U Djelmasu profesionalno dranje, a u Dukic servis kad sam usao kao da sam usao kod psihijatra, prvo gleda kolko da ga oderem, ma ima tu zabrinutu facu Cool sad cu ja njega.
Mozes li da mi posaljes broj od tog majstora?
Nazad na vrh Ići dole
SashaNS
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 21.01.2013
Lokacija : Novi Sad

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyPon Jan 21 2013, 16:10

E da se i ja ukljuchim malo na ovaj forum ... elem ... tacumu mi odrzhava "moj" majstor .... da pojasnim ... chovek radi kuci ... za sebe, odlichno radi ... prvo ti sve pokazhe i objasni i posle te pita da li hocesh ili necesh da se radi (ovo se odnosi na manje bitnije i hitnije stvari) .... poredjenja radi ... letos sam kupio Tacumu i vodena pumpa je ''flisovala'', znachi zrela za menjazhu .... uz to idu i zupchasti ... shpaneri .... elem ... svratio sam do servisa Dragan ... pomenut u prvom postu ... chisto da vidim koliko bi mi uzeo za taj posao, cena je kod njega bila 400e, ja sam sve to zavrshio za 150e (sa rukama).
Novi Sad je u pitanju .... kako sam vec spomenuo "moj" majstor je u Ledincima .... nije u gradu ali se isplati preci tih 10km Smile
Nazad na vrh Ići dole
ratkomr
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.07.2013

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyPet Jul 12 2013, 08:00

dusko.pvo ::
Mehanika i dijagnostika - Nikola u Zemunu (Altina) Banatska 44 sve pohvale, vecinu manjih probnlema mi je resio putem telefona.
Plin - servis Kolew Altina ugrinovacki put

 koji je broj Nikole?
Nazad na vrh Ići dole
ratkomr
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.07.2013

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyPet Jul 12 2013, 08:10

mima ::
Majstor se zove Igor, i nalazi se u Braće Jerković. Kada mi treba nešto oko mehanike, i dan danas idem kod njega. Ko hoće poslaću mu njegov telefon na pv.

 druze koji je Igorov broj ili kako da ga nadjem?hvala
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyPon Jul 15 2013, 17:48

Izvini sto ti nisam odgovorio odmah. Zoran Filipovic se zove majstor tel: 0642353662
Nazad na vrh Ići dole
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptySre Sep 18 2013, 06:27

Za područje NS: Servis Banović u Futogu, čovek je svojevremeno radio u ovlašćenom Daewoo servisu u NS, išao na obuke, tako dobro poznaje auto.
Nazad na vrh Ići dole
diskretni_heroj
Početnik
Početnik



Broj poruka : 66
Datum upisa : 15.03.2011

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyUto Okt 15 2013, 22:04

suncokret ::
SERVISI - BEOGRAD:
1) MEHANIČAR -        Nikola - 064/1185-578, Banatska 44

Jel Nikola baš u Banatskoj ulici u Zemunu ili u Bačkoj? Pitam pošto me google mape navode na auto centar Stojanović koji se nalazi, sudeći prema googleu u Bačkoj 44
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptySre Okt 23 2013, 16:18

Da li neko zna gde u Beogradu moze da se odradi dijagnostika na Esperu (ALDL konektor)a da nije ona psihijatrija Dukic u Zemunu?
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptySre Okt 23 2013, 19:25

bokilava ::
Da li neko zna gde u Beogradu moze da se odradi dijagnostika na Esperu (ALDL konektor)a da nije ona psihijatrija Dukic u Zemunu?
Bane kod plavog mosta bi trebalo da ima...
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptySre Okt 23 2013, 19:32

hvala, imas li mozda neki njegov kontakt?
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptySre Okt 23 2013, 20:25

bokilava ::
hvala, imas li mozda neki njegov kontakt?
011 288 90 14
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptySre Okt 23 2013, 21:17

aha to su ovi Korenicka 17 sa prve strane, jos jednom hvala bravo
Nazad na vrh Ići dole
dr_wuchko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 52
Datum upisa : 21.08.2012
Godina : 38
Lokacija : Nis

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptyUto Mar 18 2014, 23:27

Pitanje za Nislije.  Very Happy  Gde servisirate vase daewoo-e? Da li neko zna ko sve radi dijagnostiku? Hvala
Nazad na vrh Ići dole
AStamenković
Početnik
Početnik
AStamenković


Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.04.2014

Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 EmptySub Maj 24 2014, 20:42

Za Nišlije ne znam, Leskovac - auto servis "Stambolić", majstor se zove Zvonimir. Čovek održava ovo vozilo (Nexia) od kada je kupljeno 1997. u Beogradu i dovezeno u Leskovac, ima čovek urednu evidenciju o svemu što radi i zasada ok saradnja, kaže šta treba / šta ne treba da se radi i to je to, bez mnogo dramaturgije. Evo bato, završen posao - pljas parica i doviđence, vidimo se 10.000 km kasnije. Što se elektronike tiče, ne mogu da pričam na tu temu zato što nisam imao nikakve probleme (da kucnem u drvo).

A, da ... kad već pravim reklamu čoveku - adresa: Leskovac, kod aerodroma, ul. Dobrunke Đikić 2, 016/221987, 063/408735
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gde servisirate auto? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gde servisirate auto?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Auto Limar
» O Meni
» Kardanski krst GDE NACI???
» Auto klima (gde, sta, kako, posto)
» problem sa leganzom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Održavanje i servisi-
Skoči na: