Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Gde servisirate auto?

Ići dole 
+28
ratkomr
SashaNS
man990
kostas79
ceronimus
dusko.pvo
bokilava
warior
magi
Aleks_BGD
Megasp
suncokret
Child of the sky
diskretni_heroj
debejko
dekis
drejko
dellas
joca
Bruce Wayne
dexns
ivan85_zmaj
zilevig
rseke
mlekanicar
serhio011
mima
lanossx
32 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
lanossx
Početnik
Početnik
lanossx


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.04.2010
Lokacija : Futog

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyNed Maj 16 2010, 12:01

Gde servisirate automobil u kom gradu i servisu?Jeste li zadovoljni cenom i kvalitetom usluge?Ja sam u Novom Sadu i okolini za ove cetri godine promenio nekoliko servisa i uglavnom je cena bila nemacka a usluga albanska.Jednom mi sipaju mineralno ulje,drugi put cistu sintetiku,treci put polusintetiku kao sto treba.Posto imam garazu ja iskopam kanal pa sada ulje,filter i antifriz menjam sam.Svecice mi menjali na svakih deset hiljada,kazu istrosile se,pa Vi ste ih stavili pre osam meseci zar ne treba da traju mnogo duze.Da ne kazem da su stavljali dvokrake a ja vozim na gas i tu treba iskljucivo jednokraka po mogucstvu bakarna.Uvale mi polovnu diznu od opel omege kao novu a ona nije za lanos moze opelova ne znam tacno koja a ta sto su je stavili baca kad treba i ne treba.Poslednja tri puta sam bio u servisu Opel Dragan u Hadzi Ruvimovoj i otklonili su sve sto je bilo posledica posete prethodnih servisa.Ali sam terao auto za jedan po jedan kvar pa sacekam par dana i zadovoljan sam za sada i cenom i kvalitetom usluge.Iznesite svoja iskustva sa servisima.
Nazad na vrh Ići dole
mima
Početnik
Početnik
mima


Broj poruka : 45
Datum upisa : 03.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: re   Gde servisirate auto? EmptyČet Maj 20 2010, 08:00

Generalno u Beogradu je teško naći kvalitetan servis, a da ne preteruju sa cenama. Ja recimo imam loše iskustvo sa Djelmašom na Julinom brdu. Za neke sitne popravke su mi tražili fantastičnih 120 000 Rsd, onda sam naravno našao drugu varijantu koja me je izašla svega 20-tak hiljada rsd. I dan danas auto vozim kod tog majstora. Idealan je za mehaniku.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyNed Maj 23 2010, 08:01

za sad nemam iskustva sa majstorima a i nadam se da ce to da potraje Laughing ali bi ipak voleo da saznam gde i kod koga oterati u slucaju preke nuzde pa bih molio clana Mimu da objasni gde tera i dan danas , bez reklame naravno Question Exclamation Question mada sam cuo za jednog majstora koji radi samo daewoo u Zemunu - Banatska ulica Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
mima
Početnik
Početnik
mima


Broj poruka : 45
Datum upisa : 03.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyNed Maj 23 2010, 21:36

Majstor se zove Igor, i nalazi se u Braće Jerković. Kada mi treba nešto oko mehanike, i dan danas idem kod njega. Ko hoće poslaću mu njegov telefon na pv.
Nazad na vrh Ići dole
mlekanicar
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.05.2010

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: i nije nesto   Gde servisirate auto? EmptySub Maj 29 2010, 15:14

daewoo i nije nesto komplikovan pa moze bilo ko da ga radi.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptySub Maj 29 2010, 16:39

mlekanicar ::
daewoo i nije nesto komplikovan pa moze bilo ko da ga radi.

verujem da nije komlikovan al ' cini mi se da ovde iznosimo pozitivna i negativna iskustva u vezi servisera [bez ikakve zle namere] Wink
Nazad na vrh Ići dole
rseke
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.06.2010

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyNed Jun 06 2010, 10:52

Da li neko zna neki dobar servis za Daewoo u Subotici?
Nazad na vrh Ići dole
zilevig
Početnik
Početnik
zilevig


Broj poruka : 27
Datum upisa : 25.07.2010
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyNed Avg 29 2010, 08:43

Ako neko zna dobrog servisera za Daewoo u Novom Sadu neka preporuci
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyNed Avg 29 2010, 10:01

Probaj ove da kontaktiras.


SB Company - Novi Sad

Adresa - Braće Popović bb
Telefoni - 021/6-333-918
Nazad na vrh Ići dole
mima
Početnik
Početnik
mima


Broj poruka : 45
Datum upisa : 03.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyPet Dec 03 2010, 20:13

Ima li neko iskustva sa ovim servisom : Obojević
Nazad na vrh Ići dole
dexns
Početnik
Početnik
dexns


Broj poruka : 34
Datum upisa : 07.12.2010
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyUto Dec 07 2010, 21:08

zilevig ::
Ako neko zna dobrog servisera za Daewoo u Novom Sadu neka preporuci

Ja moj odrzavam u Asta Group , u Partizanskoj ulici, oni su nekad prodavali Daewoo-e , pa rek'o valjda znaju posao Smile ... i znaju Smile .... isao sam kod nekih "kvazi" Daewoo majstora i nemaju blage veze ... ovi znaju posao Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bruce Wayne
Početnik
Početnik
Bruce Wayne


Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.12.2010

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptySre Dec 15 2010, 23:07

meni su u centru boban trazili 63.000 za veliki servis evande/epice, ma ajte ljudi molim vas! a za mali 30.000, a mali sam uradio kod mog majstora sa sve uljem, filterima i radom za 12.000
Nazad na vrh Ići dole
Bruce Wayne
Početnik
Početnik
Bruce Wayne


Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.12.2010

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyČet Dec 16 2010, 10:14

mima (Čet Maj 20 2010, 09:00) ::
Generalno u Beogradu je teško naći kvalitetan servis, a da ne preteruju sa cenama. Ja recimo imam loše iskustvo sa Djelmašom na Julinom brdu. Za neke sitne popravke su mi tražili fantastičnih 120 000 Rsd, onda sam naravno našao drugu varijantu koja me je izašla svega 20-tak hiljada rsd. I dan danas auto vozim kod tog majstora. Idealan je za mehaniku.
koji je to majstor?
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyČet Dec 16 2010, 21:00

ta ljudi ajte malo ko nezna da promeni ulje vazdusni i uljni filter ne treba ni da vozi e sad ako covek nece da se zeza i to razumem i ma kes i ok
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptySre Dec 22 2010, 17:54

U koliko neko ima problema sa elektrikom, klimom, potrebna mu je dijagnostika ili slicno, preporucio bih mog majstora za te stvari. Momak se zove Vladimir i ima jako lep servis u Kumodrazu se nalazi, vrlo je pedantan, precizan i profesionalan, a pri tom normalno naplacuje(ne udara klempe) i ne odustaje dok ne resi problem. Njegov broj 0642244345, Kumodraz Topola 4a.
Nazad na vrh Ići dole
drejko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 30.09.2010
Godina : 46
Lokacija : Bor

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyNed Jan 16 2011, 23:09

Ljudi da li znate šta ulazi u veliki servis,trebalo bi da ga uradim na svojoj takumici,zvao sam par servisa i svi mi različito pričaju,znam za kaiševe i vodenu pumpu al neki vele da treba i klima i ovo i ono pa to ispada kod nekih baš mnogo,da li je neko radio u Jagodini čuo sam da tamo ima servis ( ja sam iz Bora ).
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyPon Jan 17 2011, 15:30

Pazi ti mozes da uradis milion stvari. Mislim da tu nema tacno odredjeno sta spada. Uradi po svojoj proceni. Po mom misljenju to su svi filteri (pa i klime), zupcasti, klinasti kajis, spaneri, roleri, vodena pumpa.

Nazad na vrh Ići dole
dekis
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.02.2011

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptySre Feb 23 2011, 21:32

Dajte preporuku za neki dobar servis juzno od Bgd-a, po mogucstvu centralna Srbija...
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyČet Feb 24 2011, 08:17

Po meni vidi ako imas neki servis za Opela, Chevrolet i ostala japanska i korejanska vozila...
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyČet Feb 24 2011, 11:54

@dekis: Prijatelju sta je za tebe juzno od Beograda? Moze da bude i Novi Pazar i Pirot...tj, odakle si? Ja mogu da ti preporucim inter auto trade u Cacku, ovalsceni diler i serviser Opela i Chevroleta. Imas i ovlascene dilere Hyundaija , Kije, svih Japanaca, pa ce neko sigurno raditi Daewoo od njih. Ja ih licno nisam posecivao... Inace imas i servis Auto-dijagnostik, oni imaju dijagnostike za sva vozila i najbolje rade oko kompjutera u gradu, nalaze se na obilaznici na drugom, trecem iskljucenju za centar grada u pravcu ka Uzicu...Uglavnom ako si u blizini, u Cacku ces sigurno resiti problem. Drugo dobro resenje u unutrasnjosti, tj. grad koji ima ovlascene servisere i dilere za sva vozila ti je Nis, pa ti vidi sta ti je blize, trece je eventualno Sabac. Ako ti treba neka pomoc oko lokacija servisa u Cacku, pitaj pokazacu ti na google mapi...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
debejko
Početnik
Početnik
debejko


Broj poruka : 27
Datum upisa : 05.03.2011
Godina : 46
Lokacija : NBGD blok 45

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyPon Mar 07 2011, 22:00

Auto servis Beli, staro sajmište, nbgd. Drugari smo, jbg...
Nazad na vrh Ići dole
diskretni_heroj
Početnik
Početnik



Broj poruka : 66
Datum upisa : 15.03.2011

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyČet Mar 17 2011, 12:33

dellas ::
U koliko neko ima problema sa elektrikom, klimom, potrebna mu je dijagnostika ili slicno, preporucio bih mog majstora za te stvari. Momak se zove Vladimir i ima jako lep servis u Kumodrazu se nalazi, vrlo je pedantan, precizan i profesionalan, a pri tom normalno naplacuje(ne udara klempe) i ne odustaje dok ne resi problem. Njegov broj 0642244345, Kumodraz Topola 4a.

Jel radi samo ovo sto si naveo ili si bavi i mehanikom?
Nazad na vrh Ići dole
Child of the sky
Početnik
Početnik
Child of the sky


Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.04.2011

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyNed Jun 12 2011, 11:46

Veliki servis 18.600 (delovi 16.100, ruke 2500 din)
(Zupcasti, spaner, roler, klinasti pk, 4 ngk svecice, vodena pumpa, silikonski kablovi, filter ulje, filter vazduh, kabinski/klima filter, 5l polusinteticko ulje 10/40)
Prodavnica M auto Veternik, majstor Zolika Veternik.

Poz Smile
Nazad na vrh Ići dole
suncokret
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.03.2011

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyPon Avg 15 2011, 17:06

SERVISI - BEOGRAD:
1) MEHANIČAR - Nikola - 064/1185-578, Banatska 44
2) ELEKTRIČAR/KLIMA - Deki, 011/2889-014, 064/1470-929, Korenička 17, kod Plavog mosta
3) AUSPUH - Ljuba - 011/2575-122, 064/140-49-50, Bore Radojevića 22/3, Železnik
4) ALARM - 065/2340-234, Zrenjaninski put pre skretanja za Borču
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? EmptyPon Avg 29 2011, 15:09

Ne znam ovi da li udaraju po usima ali imaju komplet uslugu,SERVIS pa ko je iz NS neka proveri.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gde servisirate auto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde servisirate auto?   Gde servisirate auto? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gde servisirate auto?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Auto Limar
» O Meni
» Kardanski krst GDE NACI???
» Auto klima (gde, sta, kako, posto)
» problem sa leganzom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Održavanje i servisi-
Skoči na: