Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 daewoo organizacija i skupovi

Ići dole 
+8
joca
ceronimus
milan_beska
dexns
kostas79
ivanjovanovic
dixy
stefanudrea
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi - Page 2 EmptySre Feb 29 2012, 07:37

Evo i ja da se oglasim, sto se mene tice ja sam isto za to okupljanje. A ni moja Nubira nema nista protiv da se proseta do BG kad god se dogovorimo. Very Happy
Moglo bi tako pocetkom aprila, kad se vreme prolepsa, da ne bezimo od kise i snega, ipak ide mart mesec.

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi - Page 2 EmptySre Feb 29 2012, 07:57

Prijavljujem se i ja bravo
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi - Page 2 EmptySre Feb 29 2012, 21:11

ja samo da podrzim opet i odgovara mi april skupicu do tada za registraciju... Smile a povescu i drugare neke pa da nas bude vise... svako mesa koliko moze da pojede i po pola gajbe piva i eto provoda, a ko je najblizi mestu okupljanja neka ponese neki pribor ... ako bude na vencu ja mogu plasticni sto za 6 osoba da ponesem ali moracemo da stojimo oko njega Very Happy nmemam gde stolice staviti Very Happy

inace vozim nexiu 1.5 16v Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi - Page 2 EmptyČet Mar 01 2012, 19:53

Super, brzo cemo da se skupimo, vidim ja!!!
Nazad na vrh Ići dole
ivanjovanovic
Početnik
Početnik
ivanjovanovic


Broj poruka : 55
Datum upisa : 30.01.2012
Godina : 36
Lokacija : beograd-zrenjanin

daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi - Page 2 EmptyČet Mar 01 2012, 21:31

evo ovako najace mesto koje ja preporucujem moze biti( ada huja) (centa jezero idealno za pecanje i pijancenje i kampovanje) ljudi da svako od nas ponese po jedan sator i eto lepog kampa ili moze i u svogljubimca spavati Laughing kako god. ajde ljudi ukljucujte se. sto nas je vise to je i bolje,cak eto i mislim da taj dan ce vecina da resi neke svoje sitne probleme sa automobilom,tako da ima 1000 razloga da se skupimo u dobroj atmosferi...
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: hajde   daewoo organizacija i skupovi - Page 2 EmptyUto Mar 20 2012, 07:35

sad je sigurno, mi smo oko 13 pune sobe i se vidimo u orsova u vikend 6-7 ali u subotu idemo na srbska strana da vidimo dunavska klisura!ko zeli da se vidi sa nama bicemo sreci! voznja
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi - Page 2 EmptySre Mar 21 2012, 20:39

Ne znam zasto vise niko nepise nista o vidjanju. Par ljudi su se javili i iscrpeli temu, a predloga bas malo. Ako je nekog stid od svog auta, eto ja da vam kazem moj je skroz slupan po branicima. 4mmhceg . Evo covek iz Rumunije hoce da se vidi sa nama, jbg!!! A vreme je fenomenalno, a koliko slusam bice lepo do aprila, a za dalje se nezna
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi - Page 2 EmptyČet Mar 22 2012, 06:41

vidio sam isto i u forum chevrolet i oni ne zuri da se sastane sa nama.jos cekam.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi - Page 2 EmptyČet Mar 22 2012, 07:48

Ja bih dosao ali iskreno daleko mi.Nema se para jer mi treba da dodjem i da se vratim oko 3000 dinara goriva + za trosak jedno 2000 jbg.Vi sto ste u Bg ns i okolina sto se ne skupite?Svako moze da odvoji bar malo vremena bar ovi forumasi koji stalni
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi - Page 2 EmptyČet Mar 22 2012, 07:54

tako je, bar vi u blizinu da se vidite prvo i posle toga malo po malo zajedno na 1-2 kola da se vidite sa nama!
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi - Page 2 EmptyČet Mar 29 2012, 10:17

6-7 april smo na dunavska klisura od club daewoo rumunja!ako neki zeli da se vidi sa nama cekamo vas.dajem vas i moj mts broj na pm ko pita za...

vidimo se...nadam se!

u 15 jun koncert lepa brena na temisvar!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
daewoo organizacija i skupovi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» daewoo epc
» Daewoo Lanos
» Daewoo radio
» Daewoo Racer
» daewoo nubira 1.6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: