Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 daewoo organizacija i skupovi

Ići dole 
+8
joca
ceronimus
milan_beska
dexns
kostas79
ivanjovanovic
dixy
stefanudrea
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: sastanak sa club chevrolet rumunja   daewoo organizacija i skupovi EmptySre Jan 11 2012, 19:06

u periijodu 2-4 jun mi zelimo da radimo nacijonalni sastanak.ako neki od vas zeli da se vidi sa nama mi cemo da budemo srecni da se vidimo sa vad.jos nije sigurno mesto ali vas pisem sad da znate od vreme cheers
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptySre Jan 25 2012, 08:38

hajde hajde, nijedan ne zeli? voznja
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptySre Jan 25 2012, 12:28

Ja sam za ako obaveze dozvole!
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyČet Jan 26 2012, 06:15

vladimir od club chevrolet serbija zeli i on da dodze!dogovorite se da dodzete vise nego 1-2! voznja
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: sastanak   daewoo organizacija i skupovi EmptyČet Feb 23 2012, 08:25

mnogi ste i nigde ne vidim nista o sastanak clanove ili nesto drugo u ovom slucaju.evo, klub chevrolet se nada da se vidi u april.radimo nesto zajedno?i nas rumunski klub daewoo se vidi u zavrsetak maj u crnom moru!
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyČet Feb 23 2012, 12:52

danas je poceo lista od club daewoo rumunja da dodzemo u vas da se vidimo!nadam se da ce biti u 7 april vikend jedan lep sastanak u dunavsku klisuru i club chevrolet srbija i club chevrolet rumunja zeli da dodze da se vidimo !hajde da budemo mnogi!
Nazad na vrh Ići dole
ivanjovanovic
Početnik
Početnik
ivanjovanovic


Broj poruka : 55
Datum upisa : 30.01.2012
Godina : 36
Lokacija : beograd-zrenjanin

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyNed Feb 26 2012, 23:03

ja mislim da bi dobro bilo da se okupimo svi koji smo ovde,naravno da znam i da su mnogi daleko,ali jedan vikend da se svi nadjemo u bg-u i da organizujemo neki kamp mislim da bi to bilo fenomenalno afro
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyPon Feb 27 2012, 06:40

Moze sad sa prvim suncem, a za kasnije moze da nas ugosti Novi Sad, pa Pancevo itd... Sto, nije to daleko samo da je neradan dan. Evo ja predlazem kosutnjak za prvomajski uranak. Za to vreme mozemo da se organizujemo. Mislim najkasnije, a moze i ranije sto se mene tice!!! Mozemo sami, a mozemo i sa porodicama. Ovde je super za uranak sa decom. Basketball study party_15 cheers
Nazad na vrh Ići dole
ivanjovanovic
Početnik
Početnik
ivanjovanovic


Broj poruka : 55
Datum upisa : 30.01.2012
Godina : 36
Lokacija : beograd-zrenjanin

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyPon Feb 27 2012, 14:49

naravno i ja se slazem sa tobom. ipak skup bi bio i mnogo bolji i ovaj forum bi ja mislim imao jak intezitet prijatelja koji se znaju
Nazad na vrh Ići dole
dexns
Početnik
Početnik
dexns


Broj poruka : 34
Datum upisa : 07.12.2010
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 09:46

može i Venac jedan dan kad bude lepo ... to je i BGD-u i NS-u blizu Smile , neki roštilj , badmington , karte ... i tome slično Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 17:54

ja bih mogao na venac da dodjem ne registrovn a za bg ne smem Razz ako skupim za registraciju do skupa u bg mozda naletim...
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 19:21

Onda prvi skup moze i na Venac. Ajmo ljudi jos javljanja ko je za. Ajmo stariji clanovi, bar dvadesetak ljudi!!!! I predloge ostavljajte ovde za prvi skup. Nemoramo da budemo bezdusni, kao clanovi foruma ostalih automobila. Ipak nas auto ima dusu claping . I ostali daewoo automobili ne samo kalos
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 19:24

ja sam isto za,lokacija mi je nebitna,gde god!
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Skup daewoo vozila!!!!   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 19:33

Clanovi daewoo foruma srbija, a naravno i celog balkana, pozdrav iz BG. Pokusavamo da organizujemo skup (rostilj, mali fudbal, pivo itd...). Ima ljudi koji bi ovo nase druzenje i iskustva podigli na visi nivo i uz caskanje o automobilima uz pivo i rostilj dosli do novog znanja i naravno novog druzenja sa ljudima koji su istog misljenja. Naravno sve ovo bilo bi bolje i od duse da povedemo i porodice (ko ima). U svakom slucaju tema je sveza, pa predloge i pitanja mozete ostaviti na DAEWOO KALOS TEMA: DAEWOO ORGANIZACIJA I SKUPOVI. Pozdrav i nadam se skoro vidjenje!!!! party_15
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 19:50

Skrooooz nebitna lokacija. Samo da je priroda i mozda neka voda tu blizu. Jos ako moze da se zabaci za sarana ishshsh, ma milina!!! Razz . Sta organizacija je laka. Svako da ponese po kilo mesa i po deset piva ima da se isprevrcemo. Necemo se vratiti kuci dva dana, imamo gepeke, a ko ima sto za napolje i neke stolice nek ponese, ko ima kartonske tanjire nek ponese, cebe, sator za decu, loptu, fudbal, ladne vode nebitno samo nek dodje, svako po prstohvat soli i mlada crna luka i OPAAAAA ZEZANJEEEEE!!!! Ima neka bara ili kanal izmedju NS i BG-a? Samo da se ljudi organizuju i za pet godina ima da budemo poznati ko Dragacevska truba bravo , ma bre EXIT!!! afro
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 20:00

hahahahaha...moze moze i neka voda...ja sam zakleti sarandzija,najveca strast,hobi,nacin zivota,opsesija,pocelo je malo i da me brine moja opsesivnost ka saranskom ribolovu...ali nije to tema...u sustini daj neku livadu i to je to...a hvala bogu imam satora,sheltera,suncobrana....
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 20:25

Vidim ja ima ovo da se organizuje MESECNO jednom. XAXAXAXAXAXXAXA. Zaustavi nas murija posle skupa ima da napune drzavnu kasu: niko ispod promila, pola neregistrovano, a pola ludo zabacilo za sarana na livadu i pita se zasto neradi glavom u zid . Inace i ja pecam bo banatskim kanalima i tamisu, ali uglavnom stuku. Ono, malo pribora, uvek akcija makar i neradila, al volim i sarana. Bas sam prosle godine bio sa ortakom u Barandi na ribnjaku. Fenomenalna riba, jaka i borbena, odusevio sam se, a pogotovu sto do tada nisam uhvatio sarana veceg od dva kila, a ovi preko pet su ludnica ADRENALIN NA 100
Nazad na vrh Ići dole
dexns
Početnik
Početnik
dexns


Broj poruka : 34
Datum upisa : 07.12.2010
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 20:28

Prijavljujem se Smile
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 20:50

hahahaha pa vidi koliko sam ja bolestan za saranskim ribolovom,devojka mi kaze da sam kao na ratistu,ko u bunkeru

daewoo organizacija i skupovi 329513_10150375423321310_842836309_8274076_1611991795_o
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 20:53

ja sam isto za venac samo daj te ribolovacke...ko moj matori i njegovi o pcelarstvu ko je vise imao meda od pase smeh
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.03.2010

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 21:03

Potpuno podržvam okupljanje, i ako ima zainteresovanih mogli bi da se organizujemo. Pozdrav svima bravo
Nazad na vrh Ići dole
https://daewoo.forumsr.com
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 21:05

Dogovoreno,samo da vreme dozvoli.Ljudi kod mene ovo belo sr..e opet pocelo da pada. clown
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 21:18

joca ::
ja sam isto za venac samo daj te ribolovacke...ko moj matori i njegovi o pcelarstvu ko je vise imao meda od pase smeh
Ne moze, a i neocekujem to svako da razume. Naravno, prvenstveno cemo o automobilima, a za ostale teme ko ima vremena. Ja i ceronimus smo se nasli u jednoj, a to je pecanje. Ono skroz opusteno Na primer jel znas da se saran najbolje hvata na konoplju, to neznaci da je narkoman Very Happy . Ajmo jos ljudi, to je za sad najbitnije, pa onda polako. I drago mi je da se Admin javio i podrzava skup. Stariji clanovi i osnivaci su mnogo bitni da se slazu sa idejom, zar ne?


Poslednji put izmenio kostas79 dana Uto Feb 28 2012, 21:53, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 21:49

seme konoplje uvek stavljam u spod mix na leto za pravljenje mikro lokacija pod vodom,jedino sto ubija koliko smrdi dok se kuva...

ljudi ja sam pokusavao u temi Kalos 1.2 Beograd da se vidim sa nekim ko ima Kalosa da uporedim par stvari i niko se nije odazvao...ja se iskreno nadam da ce se bar neki broj nas uspeti organizovati da se okupimo....

pa mozemo i nas par iz Bg da se organizujemo negde neki veliki parking bilo kad ovih dana cisto eto da se vidimo...mislim da ce opet biti lakse za neko ozbiljnije okupljanje kad otopli...
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi EmptyUto Feb 28 2012, 22:08

Pa zato i organizujemo. Al jos je hladno mislim da je pocetkom aprila najbolje. A i do tada cemo se dogovoriti gde cemo i kad. Ne mora to ni da bude nesta spektakularno, ali posto dolazi dosta ljudi 100 km i dalje, reko najbolje da to traje najmanje 6,7 sati. Mislim zbog klope i pica. Za dogovor ima vremena, polako!!! Kako god, samo bar po tri automobila iste klase da budu prisutna, inace nista od uporedjivanja. Tipa: lanos 1.6, 1.4 ili nubira, pa tvoj kalos 1.2, moj 1.4, onda leganca itd...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





daewoo organizacija i skupovi Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo organizacija i skupovi   daewoo organizacija i skupovi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
daewoo organizacija i skupovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» daewoo epc
» Daewoo Lanos
» Daewoo radio
» Daewoo Racer
» daewoo nubira 1.6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: