Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Daljinski za alarm!

Ići dole 
+2
ivan85_zmaj
rseke
6 posters
AutorPoruka
rseke
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.06.2010

Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! EmptyČet Sep 02 2010, 16:08

Nedavno sam kupio Daewoo lanos 98 godiste 1.5 motor,uz kljuceve dobio sam samo jedan daljinac za alarm,e sad problem je u tome da i taj jedan jedva radi (radi ali treba ko konj stisnuti dugme da bi nesto reagovalo) inace na daljincu ima samo jedno dugme,i interesuje me da li je nekako moguce nabaviti drugi daljinac ,jer sam pokusavao promeniti kontakt prekidac na njemu ali isti slucaj,stiskam ko konja da otkljuca/zakljuca,baterije sam promenio i opet isto,sad cuo sam da je moguce da je frekvencija pomerena da li je moguce da je doslo do toga pa da se nekako moze vratiti tj podesiti ?
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! EmptyČet Sep 02 2010, 20:54

Imam isti problem... Cuo sam da moze da se zameni daljinac al mora od istog takvog uredjaja. Najbolje da vidis kod nekog ko se time bavi, ko ugradjuje alarme, centralne, video nadzore...
Nazad na vrh Ići dole
ivan.i
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.05.2010

Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! EmptySub Sep 04 2010, 10:50

Ako daljinac radi samo kad stisnes jako onda je taster u njemu ili kontakt sa baterijom.Probaj vise puta da stisnes ali polako ako opet malo hoce malo nece onda je do daljinca.Taj taster je lako izmenjiv.
Nazad na vrh Ići dole
rseke
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.06.2010

Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! EmptySub Sep 04 2010, 11:39

Znaci scena je u tome da ponekad jako lepo radi,ko da mu nista ne fali ali ima slucajeva kad treba da stisnem ko konj da bi radi,ja sam zamenio prekidac i isti problem,bateriju sam isto zamenio i nista nije pomoglo,e sad da mozda sere kontakt kod baterije videcu sad,ali najbolje bi bilo da kupim nov daljinac ali neznam da li ima negde.
E sad neznam jel taj alram naknadno ugradjivan ili je fabricki,ali vadio sam kutiju od alarma i gledao koji je model i nigde ne pise na njemu ni koji je model ni nista,ima samo mali potenciometar na njemu i 4 mala mikroprekidaca i to je to!
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! EmptySub Sep 04 2010, 15:08

bio sam danas na pijaci na bubanj potoku videh gomilu nekih daljinaca za alarme , probaj da ga zamenis , ili bar da zamenis konektore kod svog , mozda bi i neko ciscenje kontakata pomoglo
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! EmptyNed Sep 12 2010, 12:58

Ko mene se isto nesto slicno desava... Ponekad trebam da stisem vise puta da bi odreagovao ali u vecini slucajeva radi normalno.
Nazad na vrh Ići dole
rseke
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.06.2010

Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! EmptyNed Sep 12 2010, 15:01

Ja sam malo iskrivio onaj limcic sto drzi bateriju i sad ko da bolje radi nego pre,mozda je imao slab kontakt pa mi zato nije radio kako treba,ali i sad ima slucajeva da trebam stisnuti malo jace.Nazvao sam auto elektricara gde se ugradjuju meta alarmi i kaze da je od 40-80 evra novi daljinac za alarma ali sve zavisi od modela.
Na mom ni ne pise model pa nisam dobio tacan iznos novog daljinca jer mu nisam znao sta reci,rekao mi da navratim pa ce videti da li moze novi daljinac za moj.
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! EmptyPon Sep 13 2010, 14:00

Skupo!
Nazad na vrh Ići dole
rseke
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.06.2010

Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! EmptyČet Nov 04 2010, 06:54

imam jedan problem,kako da ugasim alarm kad crkne jedan jedini daljanac od alarma?dobio sam neki kljuc za deaktivaciju alarma ali neznam gde da ga iskoristim.a auto nemogu ni da upalim dok ne ugasim alarm!
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! EmptyČet Nov 04 2010, 10:59

Podigni haubu i moraces da ugledas uredjaj za alarm. Na njemu imas mesto gde treba da udenes kljuc i okrenes ga i tako si iskljucio alarm. Verovatno je ta bravica pokrivena nekim gumenim cepom, radi zastite od vode, prljavstine, masnoce...
Al definitivno ti je taj uredjaj pod haubom... potrazi ga... i za njega ti treba taj kljucic.
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! EmptyČet Nov 04 2010, 12:58

Eto resenja problema Smile sto bi rek'o Joca Smile "Bravo Zmaju" Smile))
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! EmptyČet Nov 04 2010, 20:31

metrocop ::
Eto resenja problema Smile sto bi rek'o Joca Smile "Bravo Zmaju" Smile))
e tako se to radi kratkoali jeb...cno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Daljinski za alarm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daljinski za alarm!   Daljinski za alarm! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Daljinski za alarm!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daljinski takuma
» Alarm problem
» Zvučno upozorenje za svetla, pojas, alarm

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: