Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alarm problem

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
darkotomic83
Početnik
Početnik
darkotomic83


Broj poruka : 12
Datum upisa : 19.06.2012
Godina : 41
Lokacija : Beograd

Alarm problem Empty
PočaljiNaslov: Alarm problem   Alarm problem EmptyUto Nov 20 2012, 20:01

Pozdrav svima,

Imam mali problem oko alarma,u pitanju je daewoo matiz 2001 sa fabrickim alarmom. Posle servisa zadnjih kocnica i ciscenja senzora abs-a ( koji se ukljucivao i na veoma blago kocenje) kada ukljucim alarm,posle par minuta auto pocne da pisti,alarm se sam ukljucuje, iskljucim ga, ukljucim, opet isto, tako 2-3 puta i posle toga auto samo zakljuca,alarm se ne pali (ne radi) sve dok ne upalim auto...da li su neki senzori otkazali ili sta vec i postoji li mogucnost da se alarm iskljuci skroz da ostane samo centralna brava...
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Alarm problem Empty
PočaljiNaslov: Re: Alarm problem   Alarm problem EmptySub Dec 22 2012, 23:37

Ovako meni se dogadjalo da se sam zakljucava sa kljucevima unutra pa da mi zmigavci stalno svetle mora mda ugasim tako sto skinem klemu, otisao do elektricara on izvadio onu kutiju od alarma i bacio, kaze kupi drugu za dzabe cu da zamenim.. znaci ta kutija je nesto popusila ko i kod mene. ja posle 1 ipo dana nisam kupi, a i ne treba mi nesto. a inace radi centralna na kljuc kada okrenem a na daljinski nece . pozz
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Alarm problem Empty
PočaljiNaslov: Re: Alarm problem   Alarm problem EmptyNed Dec 23 2012, 12:38

Ma moze da se raskaci.Ja nisam imao problem sa alarmom ali sam imao sa centralnom koja me je zezala nekad se zakljua ili otkljuca i to sam resio ali mi je tad elektricar sjebao alarm,koji sam samo izvadio i sirenu .Posto mije islo zakljucavanje preko alarma morao sam da uzmem centralnu na daljniski i zakacio na fabricku centralnu i sada mi radi i preko daljniskog -zakljucavanje.A ako te zeza alarm kao sto te zeza samo oteraj do nekog elektricara ako moze za male pare da ti namesti tipa za 1000 din a ako je neka skuplja investicija iscupaj i ostavi samo centralnu,to je moje misljenje a ti kako hoces! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
darkotomic83
Početnik
Početnik
darkotomic83


Broj poruka : 12
Datum upisa : 19.06.2012
Godina : 41
Lokacija : Beograd

Alarm problem Empty
PočaljiNaslov: Re: Alarm problem   Alarm problem EmptySub Avg 24 2013, 20:24

Malo više kasnim sa odgovorom ali možda neko i čita ove postove:D ...Problem sam rešio tako što kad alarm počne da pišti pustim ga da odradi svoje i posle toga se ne uključuje...viša matematika:D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alarm problem Empty
PočaljiNaslov: Re: Alarm problem   Alarm problem Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alarm problem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daljinski za alarm!
» Zvučno upozorenje za svetla, pojas, alarm
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Tacuma 1,6 16v Problem pali se chek lampica, gasi se ,promenjen MAP senzor usisne grane,obrtaji motora kada skinem nogu sa gasa padaju i ugasi se.REsen problem 90%
» Amortizeri leganza

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Struja,ozvučenja,alarmi-
Skoči na: